• reklama
         

JAK NA JEDEN DZIEŃ O CZTERECH ZA DUŻO…

policja_blacha

        Policjanci z pyrzyckiej komendy w ciągu jednego dnia wyeliminowali czterech kierowców, którzy wciąż nie potrafią zrozumieć jak niebezpieczna może być jazda na podwójnym gazie. Policjanci badali kierowców pod kątem stanu trzeźwości w trakcie prowadzonych działań „Nietrzeźwy.”

ZATRZYMANY ZA ZNIEWAŻENIE POLICJANTA I GROŹBY KARALNE

policja_blacha

        Policjant z Komendy Powiatowej Policji w Pyrzycach będąc w czasie wolnym od służby został znieważony w miejscu publicznym z powodu wykonywanego zawodu. Wobec  29 – letniego sprawcy, mieszkańca Pyrzyc zastosowano dozór policyjny i zakaz zbliżania się do pokrzywdzonych.

PIJANY OBCOKRAJOWIEC KIEROWAŁ TIREM

policja_blacha

        Obywatel Czech kierował pojazdem ciężarowym będąc w stanie nietrzeźwości. 32 – letni mężczyzna odpowiedział już za popełnione przestępstwo przed Sądem, w trybie przyspieszonym.

Poszukiwania zaginionego

gl2

POSZUKIWANIA ODWOŁANE!
Chciałam poinformować, że w związku z wczorajszym komunikatem o zaginionym ARKADIUSZU BŁAŻKÓW poszukiwania zostały zakończone. Mężczyzna został odnaleziony wczoraj w późnych godzinach popołudniowych. Serdecznie dziękuję.

Rzecznik Prasowy KPP w Pyrzycach
sierż. Marcelina Pałaszewska

WYŁADOWAŁ AGRESJE NA RADIOWOZIE

gl

        Pyrzycki policjant w czasie wolnym od służby zatrzymał nietrzeźwego 19 – letniego mieszkańca Pyrzyc, który wyładował swoją agresję na policyjnym radiowozie. Zuchwalec za uszkodzenie mienia odpowie przed sądem.

ZATRZYMANI ZA MARIHUANĘ I AMFETAMINĘ

policja_blacha

         W miniony weekend policjanci z Zespołu Patrolowo – Interwencyjnego zatrzymali trzech mężczyzn którzy posiadali przy sobie środki odurzające w postaci marihuany i amfetaminy.

WEEKEND TRAGICZNY W SKUTKACH

policja_blacha

        W ciągu ostatniego weekendu na naszych drogach doszło do trzech wypadków. W wyniku zdarzeń drogowych jedna osoba poniosła śmierć a trzy zostały ranne.

BILANS NA PÓŁMETKU…

policja_blacha

        Mamy za sobą połowę tegorocznych wakacji. Wzmożona liczba kontroli skutecznie wyhamowuje zapały kierowców choć nie oznacza to, że nie trafiają się tacy, których zapał studzi dopiero nałożony mandat karny.