• reklama
         

Festyn w Ryszewku – fotorelacja

gl

WIECZORNA PRZEJAŻDŻKA NIELETNICH ZAKOŃCZONA W SZPITALU

policja_blacha

        Wieczorna przejażdżka motorowerem dwójki nastolatków  w dniu 12 sierpnia (środa) zakończyła się w szpitalu. W wyniku utraty panowania nad pojazdem, zjechali z drogi i uderzyli w ogrodzenie jednej z posesji w Mielęcinie.

JEDEN ROZBÓJ TO ZA MAŁO…

policja_blacha

        Policjanci z Komendy Powiatowej Policji w Pyrzycach zatrzymali dwóch młodych mężczyzn, którzy dokonali przestępstw na terenie Lipian. Odzyskano skradzione mienie o wartości blisko 2 tys. złotych. Zatrzymanym przedstawiono zarzuty i zastosowano środek zapobiegawczy w postaci dozoru, zakazu zbliżania i kontaktu z pokrzywdzonymi.

Zapraszamy na uroczystość nadania Stadionowi Miejskiemu w Lipianach im. Jana Roli

sadion_rola

           Dnia 23 sierpnia b.r. w Lipianach będzie miała miejsce uroczystość z okazji nadania Stadionowi Miejskiemu w Lipianach im. Jana Roli. Decyzję o nadaniu imienia stadionowi podjęła Rada Miejska w Lipianach, wyrażając ją w uchwale Nr VI/40/2015 z 26 maja 2015 r. Podczas tej imprezy wręczona zostanie Złota Odznaka Gryfa Zachodniopomorskiemu przyznana przez Zarząd Województwa Zachodniopomorskiego Panu Janowi Rola.

SPOWODOWAŁ KOLIZJĘ PO PIJANEMU

policja_blacha

       Ponad 3 promile alkoholu w organizmie miał mężczyzna, który spowodował kolizję drogową. 66 – latek zjeżdżając z ronda uderzył w dwa pojazdy po czym wjechał na parking i poszedł zrobić zakupy.

Uroczystości Zaśnięcia Matki Boskiej

plakat brzesko1_590

BRĄZOWA CZAPLA DLA BIESIADY NA OGÓLNOPOLSKIM FESTIWALU!

gl

         18 lipca br. podczas obchodów Dni Czaplinka odbył się IV Ogólnopolski Festiwal Piosenki Biesiadnej o „Złotą Czaplę Czaplinka 2015”. Z wielką radością informujemy, że Zespół BIESIADA z Warnic zdobył III miejsce oraz nagrodę pieniężną. W konkursie wzięło udział 12 zespołów; BIESIADA okazała się zdobywcą Brązowej Czapli i nagrody w wysokości 400 zł w gotówce. Gratulujemy!

Szkolenia strażaków

gl

        Strażacy z OSP w Pyrzycach i Komendy Powiatowej PSP w Pyrzycach wspólnie z pracownikami Wodociągów Zachodniopomorskich Sp. z o.o. w Goleniowie wzięli udział we wspólnych ćwiczeniach. Ich celem było wypracowanie działań w przypadku akcji ratowniczych.