• pod oknem adsense


    reklama
         

DWA MIESIĄCE ARESZTU ZA PRZEMOC DOMOWĄ

policja_blacha

        Policjanci z Komendy Powiatowej Policji w Pyrzycach zatrzymali mężczyznę podejrzewanego o znęcanie się psychiczne i fizyczne nad rodziną. 26-latek znęcał się nad konkubiną i jej niespełna 5 letnim dzieckiem. Usłyszał już zarzuty i decyzją sądu został tymczasowo aresztowany na 2 miesiące. Mężczyźnie za znęcanie się nad rodziną grozi do 5 lat pozbawienia wolności.

„W zdrowym ciele – zdrowy duch” – czyli wyjazd na basen.

gl

        Zjeżdżalnie, jacuzzi, basen z falą morską czy basen solankowy – to tylko niektóre atrakcje z których mieli okazję skorzystać w sobotę (08.11) uczestnicy wycieczki do Wodnego Centrum Rekreacyjno- Sportowego ,,Laguna” w Gryfinie.

NOC NAUKOWCÓW W PYRZYCKIM GIMNAZJUM

NOCNAKOWCOWPLAKATMEDIA

PRZEWIDZIANE KARY ZA ZANIECZYSZCZANIE DROGI

policja_blacha

        Policja apeluje do prowadzących prace na polach, że zabrania się zaśmiecania lub zanieczyszczania drogi. Kierowcom, którzy wyjeżdżając z pól, pozostawiają za sobą warstwę błota grożą mandaty bądź kary grzywny.

Ślubowanie klasy mundurowej 2014

gl

          Dzień 6 listopada 2014 był jednym z najważniejszych w szkolnym życiu licealistów z Zespołu Szkół nr 1 im. Noblistów Polskich w Pyrzycach. Wiążący swoje dalsze życiowe plany z zawodem policjanta i strażaka, uczniowie klasy pierwszej mundurowej złożyli uroczyste ślubowanie przed szkolnym sztandarem.

POŚCIG ZA NIETRZEŹWYM KIERUJĄCYM

policja_blacha

        Policjanci z Lipian zatrzymali 33-letniego mężczyznę. Pojazd, którym się poruszał, nie zatrzymał się do kontroli drogowej. Jak się okazało, kierowca auta był nietrzeźwy i nie posiadał uprawnień do kierowania. Podczas próby ucieczki uszkodził zaparkowany pojazd i doprowadził do kolizji radiowozu z innymi zaparkowanymi autami, ponadto zniszczył altanę ogrodową.

DZIEŃ INTEGRACJI KLAS I W PYRZYCKIM GIMNAZJUM

gl

         Młodzież, która wybrała ofertę edukacyjną Publicznego Gimnazjum w Pyrzycach została zaproszona do wzięcia udziału w integracji klas pierwszych. W dniu 10 października 2014r. odbył się zaplanowany wyjazd uczniów klas pierwszych do Zatoni Dolnej- „Doliny Miłości”. Propozycja dnia integracyjnego dla uczniów została zorganizowana pod hasłem 15 – lecie istnienia Publicznego Gimnazjum w Pyrzycach.

Dzieci nie jedzą „śmieci”!

gl

         Zdrowa dieta to podstawa, a dla dziecka ważna sprawa. W czwartek, 16- tego października, przedszkolaki uczestniczyły w obchodach Dnia Zdrowej Żywności.