• reklama
         

JECHAŁ POMIMO DWÓCH ZAKAZÓW PROWADZENIA POJAZDÓW Z PONAD 2 PROMILAMI ALKOHOLU

policja_blacha

        Miał ponad 2 promile alkoholu w organizmie i dwa obowiązujące zakazy prowadzenia pojazdów mechanicznych i pomimo to wsiadł na skuter i jechał. Za popełnione przestępstwa odpowiedział już przed sądem w trybie przyspieszonym.

AFRYKAŃSKIE SAFARI DZIECI I RODZICÓW…

gl

…Z PRZEDSZKOLA PUBLICZNEGO NR 3 Z ODDZIAŁEM INTEGRACYJNYM W PYRZYCACH

         Jak nazywa się największa pustynia na świecie? Gdzie zebra nie ma pasków? Ile godzin dziennie przesypia lew? – dzieci z Przedszkola Publicznego Nr 3 z Oddziałem Integracyjnym w Pyrzycach już to wiedzą.

ROLNICY PRZEDŁUŻYLI PROTEST

gl

        W związku z przedłużeniem protestu rolników Policja informuje, że na ulicach Pyrzyc możemy spotkać się jeszcze przez jakiś czas z utrudnieniami w ruchu. Rolnicy przedłużyli swój protest do 16 lutego.

WZOROWA REAKCJA – ZATRZYMANY KIERUJĄCY NA „PODWÓJNYM GAZIE”

policja_blacha

Na pochwałę zasługuje postawa mieszkańca powiatu stargardzkiego, dzięki któremu pyrzyccy policjanci zatrzymali na gorącym uczynku pijanego kierowcę. Mężczyzna zauważył podejrzanie poruszający się samochód i powiadomił policję. Okazało się, że 60-letni kierujący terenowym Isuzu miał ponad 2 promile alkoholu w organizmie.

„Dziecko bezpieczne na drodze”

gl

        Wspaniałą niespodziankę dzieciom z Niepublicznego Przedszkola Specjalnego „Puchatek” i Ośrodka Rehabilitacyno-Edukacyjno-Wychowawczego w Nowielinie sprawiła pani Agnieszka Szymańska, pracownik cywilny Pyrzyckiej Komendy Policji.

”Nie pozwól odlecieć swojemu szczęściu”

ozipz

        Państwowy Powiatowy Inspektor Sanitarny w Pyrzycach informuje, iż Główny Inspektorat Sanitarny w ramach ,,Profilaktycznego programu w zakresie przeciwdziałania uzależnieniu od alkoholu, tytoniu i innych środków psychoaktywnych” rozpoczął ogólnopolską kampanię społeczną ,,Nie pozwól odlecieć swojemu szczęściu”.

PODSUMOWANIE PRACY POLICJI W ROKU 2014

policja_blacha

        W dniu 20 stycznia w Sali Sesyjnej Starostwa Powiatowego w Pyrzycach odbyła się odprawa roczna podsumowująca pracę policjantów i pracowników Komendy Powiatowej Policji w Pyrzycach w 2014 roku.

POLARNA WYPRAWA RODZICÓW I DZIECI…

gl

…Z ODDZIAŁU INTEGRACYJNEGO PRZEDSZKOLA PUBLICZNEGO NR3 W PYRZYCACH

         Rodzinnie przez śnieżną krainę to kolejna podróż przedszkolaków. Naszym samolotem poszybowaliśmy na Grenlandię, gdzie poznaliśmy życie i obyczaje Eskimosów. Sami sprawdziliśmy, czy mamy odwagę pokonać lodowy tunel, czy potrafimy jeździć w zaprzęgach, a nawet budować igloo, aby przetrwać śnieżną burzę.