• reklama
         

ZARZUTY I POLICYJNY DOZÓR ZA POSIADANIE I HANDEL NARKOTYKAMI

gl

       Pyrzyccy kryminalni zatrzymali 20 – latka podejrzanego o posiadanie i handel narkotykami. Usłyszał zarzuty i został objęty policyjnym dozorem. Grozi mu kara do 10 lat pozbawienia wolności.

NABÓR PSÓW DO SŁUŻBY W POLICJI

policja_blacha

KOMENDA POWIATOWA POLICJI W PYRZYCACH PROWADZI NABÓR PSÓW DO SŁUŻBY W POLICJI.

Jeżeli masz psa, którym nie możesz się dłużej opiekować i nosisz się z zamiarem oddania go w „dobre ręce” – zadzwoń! Komenda Powiatowa Policji w Pyrzycach chętnie przyjmie w formie darowizny bądź odpłatnie psy rasy: Owczarek (niemiecki, belgijski,)

„Mój CHRYSTUS połamany”

gl

        „Ty i wszyscy katolicy powinniście być moimi rękoma! Potrzeba mi wielu rąk, które obronią słabych, które podeprą niewidomego i pomogą przejść na drugą stronę jezdni. Staniecie się moimi ramionami, gdy swoje ręce przyjaźnie wyciągniecie do swoich wrogów, gdy pomożecie znaleźć pracę bezrobotnym! Proszę was, czy słyszycie moje wołanie?”.

POLICJA POSZUKUJE WŁAŚCICIELI ROWERÓW

policja_blacha

        Policja zwraca się do osób, które utraciły rowery w wyniku kradzieży lub innych okoliczności. Na terenie Pyrzyc zostały odnalezione dwa jednoślady, które można odebrać w Komendzie Powiatowej Policji w Pyrzycach.

„ŻYJ SMACZNIE I ZDROWO” – edycja piąta

gl

        23-go marca w godzinach 9.00-13.00 uczniowie Publicznego Gimnazjum zakończyli udział w konkursie zorganizowanym przez firmę WINIARY. Ideą konkursu jest promowanie zdrowego trybu życia oraz zwrócenie uwagi na problem marnowania żywności w Polsce.

IV POWIATOWA GIMNAZJADA JĘZYKA ANGIELSKIEGO I JĘZYKA NIEMIECKIEGO

gl

W sobotę, 28 marca 2015 roku, w Publicznym Gimnazjum w Pyrzycach, odbyła się  IV Gimnazjada Języka Angielskiego i Niemieckiego. W potyczkach wzięła udział stu osobowa grupa młodzieży z terenu powiatu pyrzyckiego, która reprezentowała następujące szkoły:

ZGŁOSZENIE O BYĆ MOŻE NIETRZEŹWYM KIERUJĄCYM, URATOWAŁO MĘŻCZYŹNIE ŻYCIE..

policja_blacha

         Szybka reakcja policjantów i postawa mieszkańca Pyrzyc być może ocaliła życie mężczyźnie, który doznał udaru w samochodzie na jednej z ulic miasta. 62 – letni mężczyzna trafił do szpitala.

Eliminacje gminne OTWP „Młodzież zapobiega pożarom”

gl

         W tym roku, gminne eliminacje Ogólnopolskiego Turnieju Wiedzy Pożarniczej „Młodzież Zapobiega Pożarom” odbyły się w dniach 19 marca (grupa gimnazjalna) i 23 marca (grupa starsza kl. IV – VI szkół podstawowych) w Gminnym Centrum Kultury w Przelewicach.