• reklama
         

ZA BRAK UPRAWNIEŃ DO KIEROWANIA ODPOWIE WEDŁUG NOWYCH PRZEPISÓW

policja_blacha

        Pomimo utraty uprawnień do kierowania nadal jeździł samochodem, a teraz w myśl nowych przepisów odpowie za popełnienie przestępstwa. Mężczyźnie grozi nawet dwa lata pozbawienia wolności.

DZIAŁANIA „PRĘDKOŚĆ” NA DROGACH POWIATU PYRZYCKIEGO

policja_blacha

        Pyrzyccy policjanci z Zespołu Ruchu Drogowego  przeprowadzili w niedziele działania ukierunkowane na zapewnienie bezpieczeństwa wszystkim uczestnikom ruchu drogowego. Monitorowali i kontrolowali kierowców poruszających się po drogach naszego powiatu, którzy podczas jazdy popełniali wykroczenia w ruchu drogowym.

ZAJĘCIA SPECJALISTYCZNE DLA KLASY MUNDUROWEJ

gl

        W piątek 24 kwietnia br. w pyrzyckiej komendzie odbyły się zajęcia specjalistyczne dla uczniów klasy mundurowej z miejscowego liceum. Uczniowie tym razem zapoznali się ze sprzętem jaki wykorzystywany jest w Policji.

DZIEŃ W FOTELU KOMENDANTA

gl

       W ubiegłą sobotę w Komendzie Powiatowej Policji w Pyrzycach doszło do niecodziennego wydarzenia, stanowisko „Szefa” objęli zwyciezcy aukcji tegorocznego pyrzyckiego Finału WOŚP. W fotelu komendanta zasiedli dwaj bracia Bartosz i Tytus Osenkowscy.

Olimpiada Wiedzy i Umiejętności Rolniczych

gl

          W dniu 17 kwietnia 2015 r. w Zespole Szkół Nr 2 Centrum Kształcenia Ustawicznego w Pyrzycach odbyła się organizowana przez Zachodniopomorski Uniwersytet Technologiczny w Szczecinie Olimpiada Wiedzy i Umiejętności Rolniczych.

DO TRÓJMIASTA NIESPRAWNYM AUTOKAREM

policja_blacha

        Pyrzyccy policjanci Zespołu Ruchu Drogowego dziś rano nie dopuścili do ruchu autokar, który miał zawieść dzieci na wycieczkę do Trójmiasta. Policjanci w trakcie prowadzonej kontroli za usterki techniczne zatrzymali dowód rejestracyjny. Dzieci musiały poczekać na podstawienie innego autobusu.

PROSIŁ O INTERWENCJE DOMOWĄ A ODPOWIE ZA KRADZIEŻ PRĄDU

policja_blacha

              W trakcie interwencji domowej pyrzyccy policjanci ujawnili nielegalne przyłącze, za pomocą którego zgłaszajacy interwencję mężczyzna kradł energię elektryczną.

ZARZUTY I POLICYJNY DOZÓR ZA POSIADANIE I HANDEL NARKOTYKAMI

gl

       Pyrzyccy kryminalni zatrzymali 20 – latka podejrzanego o posiadanie i handel narkotykami. Usłyszał zarzuty i został objęty policyjnym dozorem. Grozi mu kara do 10 lat pozbawienia wolności.