• reklama
         

Festyn Rodzinny 2015 – uzbierali na zakup tablic multimedialnych

gl

         W dniu 30.05.2015 r. w Szkole Podstawowej z Oddziałami Integracyjnymi w Pyrzycach odbył się Festyn Rodzinny 2015. Uzyskany dochód  ze zbiórki publicznej w wysokości 10 771,13 zł w całości zostanie przeznaczony na zakup tablic multimedialnych zgodnie z celem przeprowadzonego Festynu Rodzinnego 2015.

Dzień Dziecka w Batowie

gl
        Na zaproszenie   Wiceprzewodniczącego Rady Miejskiej w Lipianach Piotra w festynie w Batowie zorganizowanym z okazji Dnia Dziecka uczestniczyli: Starosta Pyrzycki Kazimierz Lipiński, Komendant Policji w  Lipianach  Tomasz Franiak z dzielnicowym Batowa, Straż Gminna – Komendant  Anna Rojek, Komendant Straży Pożarnej w Lipianach Zygmunt Ziajka, służby mundurowe, służby celne i Straż leśna oraz  pan Robert Pieruta – inwestor Zakładu Pielęgnacyjno-Opiekuńczego w Batowie.

„WIATR WE WŁOSACH” – INTEGRACJA KLAS III PG

gl

W czwartek 11 czerwca 2015 roku kolejna grupa uczniów Publicznego Gimnazjum w Pyrzycach wyjechała do urokliwej Doliny Miłości w Zatoni Dolnej. W ramach projektu „WIATR WE WŁOSACH” tym razem świetną zabawę integracyjną mieli uczniowie klas trzecich, a wyjazd był kolejnym punktem obchodów 15-lecia szkoły.

POCHWAŁA ORAZ WYRAZY UZNANIA

jaskulski

         Pochwała oraz wyrazy uznania za wyróżniającą postawę i zaangażowanie dla policjanta, który na początku czerwca odzyskał zgubiony portfel z emeryturą.

NIETRZEŹWY DŁUGI WEEKEND

policja_blacha

        Pomimo wielu apeli służb odpowiedzialnych za bezpieczeństwo na drogach, by nie wsiadać za kierownicę pojazdu będąc pod wpływem alkoholu, pyrzyccy policjanci podczas długiego czerwcowego weekendu zatrzymali pięciu nietrzeźwych kierujących.

NIELETNI BEZ UPRAWNIEŃ DO KIEROWANIA, POJAZDEM NIEDOPUSZCZONYM DO RUCHU

policja_blacha

        W czwartek policjanci pyrzyckiej drogówki zatrzymali do kontroli drogowej samochód osobowy marki Daewoo, którego kierującym okazał się 16 – letni chłopak. Nieletni nie posiadając uprawnień do kierowania zabrał na przejażdżkę kolegów. O dalszych losach 16 – letniego kierowcy zdecyduje Sąd Rodzinny i Nieletnich.

Dzień Dziecka w Mielęcinie

gl

         03. czerwca w Szkole Podstawowej w Mielęcinie odbył się Festyn Rodzinny z okazji Dnia Dziecka. Rada Rodziców, dyrektor, nauczyciele, pracownicy szkoły tradycyjnie przygotowali dla dzieci mnóstwo atrakcji.

WEEKEND Z PROFILAKTYKĄ

gl

         W ramach Ogólnopolskiego Głosu Profilaktyki podczas weekendu pyrzyccy policjanci prowadzili na terenie całego powiatu akcje profilaktyczne wśród dzieci i młodzieży. Działania profilaktyczne miały na celu m.in. propagowanie wśród dzieci, młodzieży i ich rodziców życia bez uzależnień i przemocy.