• reklama
         

DZIECI Z WIZYTĄ W DOMU POMOCY SPOŁECZNEJ W ŻABOWIE

gl

       W czwartkowe popołudnie (18 grudnia) dzieci z Przedszkola Publicznego w Żabowie odwiedziły podopiecznych Domu Pomocy Społecznej w Żabowie.

STOP – PIJANYM KIEROWCOM

stoppijanymkierowcom

Pomimo wielu apeli i konsekwencji wiążących się z kierowaniem na podwójnym gazie, pyrzyccy policjanci tylko w trakcie ostatniej doby zatrzymali trzech nietrzeźwych kierujących. Nieodpowiedzialni kierujący wykazujący się kompletnym brakiem rozsądku będą eliminowani z naszych dróg.

Z PRZEDŚWIĄTECZNĄ WIZYTĄ U PRZEDSZKOLAKÓW

01

        Policjanci z Komisariatu Policji w Lipianach wspólnie z funkcjonariuszami Straży Leśnej i Służby Celnej w ramach programu „Bezpieczny Przedszkolak” odwiedzili dzieci z Przedszkola Miejskiego w Lipianach. Podczas spotkania „goście” edukowali maluchów w zakresie bezpieczeństwa.

PIJANY „STOPEK”PRZEPROWADZAŁ DZIECI PRZEZ ULICE

policja_blacha

         55 – letni mężczyzna, który w ciągu dnia ma dbać o bezpieczeństwo dzieci na przejściu dla pieszych był pijany podczas pracy. Pijany stopek miał ponad 2 promile alkoholu w organizmie!

KOLEJNE ZABEZPIECZONE AUTOMATY

gl

         W październiku bieżącego roku pyrzyccy policjanci przy współpracy z funkcjonariuszami Służby Celnej zabezpieczali automaty do gier hazardowych w obiektach handlowych i usługowych. Działania zostały powtórzone w czwartkowy wieczór. Ich efekt to zabezpieczonych dziesięć kolejnych automatów. Osobom, które udostępniły je do powszechnego użytku grozi nawet do 3 lat pozbawienia wolności.

PODSUMOWANIE KONKURSU PLASTYCZNEGO

gl

      Jak co roku nasz cykliczny dwunasty już  konkurs plastyczny ,,PRZYJAZNY OSOBIE NIEPEŁNOSPRAWNEJ” cieszył się ogromną popularnością. Wpłynęło 370 prac wykonanych różnorodną techniką plastyczną, każda z nich w indywidualny sposób przedstawiała problematykę osób niepełnosprawnych a także pomoc tym osobom.

„WYPRAWA PIRATÓW” z Publicznego Przedszkola Nr 3

gl

        Przedszkolaki z Oddziału Integracyjnego Publicznego Przedszkola Nr3 w Pyrzycach zaprosiły Rodziców do udziału w cyklicznych zajęciach, prowadzonych Metodą Ruchu Rozwijającego Weroniki Sherborne, w ramach autorskiego programu ,,Niezwykłe podróże – małe i duże”.

TYTOŃ BEZ AKCYZY

gl

       Kryminalni z pyrzyckiej komendy ujawnili wyroby akcyzowe nieopodal Pyrzyc. Zabezpieczono krajankę tytoniową i spirytus o wartości uszczuplenia podatku akcyzowego na kwotę niemal 10 tysięcy złotych.