• reklama
         

Seniorzy w sportowej rywalizacji „na wesoło”

gl2

Pyrzyce – I Pyrzycka Senioriada

Po raz pierwszy w historii pyrzyckiego sportu – w minioną sobotę (12.04.2014 r.) z inicjatywy i na zaproszenie pyrzyckich instytucji – Ośrodka Sportu i Rekreacji oraz Uniwersytetu Trzeciego Wieku „pod dachem” hali OSiR pokolenie 50+ rywalizowało ze sobą w wieloboju sportowo – rekreacyjnym „na wesoło” pn. „I Pyrzycka Senioriada – Aktywni w każdym wieku”.

NAPADŁ NA STARSZĄ KOBIETĘ W JEJ WŁASNYM DOMU

policja_blacha

        Łącznie trzy zarzuty usłyszał 18 letni mężczyzna, który w sobotnie popołudnie napadł i dotkliwie pobił 65 letnią kobietę w jej własnym domu. Najbliższe dwa miesiące sprawca spędzi w areszcie.

ZŁODZIEJSKA SZAJKA ROZBITA

gl

        Trzech mężczyzn zatrzymali policjanci Wydziału Kryminalnego pyrzyckiej Komendy Policji. Najmłodszy z nich 18 latek włamywał się i kradł, 20 latek pośredniczył w sprzedaży skradzionych rzeczy, a najstarszy z zatrzymanych, 26 letni mieszkaniec Pyrzyc skupował cześć przedmiotów pochodzących z przestępstwa. 

Światowy Dzień Zdrowia- Choroby Wektorowe

ozipz

          Państwowy Powiatowy Inspektor Sanitarny w Pyrzycach informuje, że tematem przewodnim tegorocznego Światowego Dnia Zdrowia, będą choroby przenoszone przez wektory.

SPRAWCY ROZBOJU ARESZTOWANI

policja_blacha

         Najbliższe dwa miesiące spędzi w areszcie dwóch mężczyzn w wieku 18 i 27 lat, którzy  dokonali rozboju na 63 letniej kobiecie. Sprawcy w godzinach wieczornych napadli na bezbronną kobietę zabierając jej torebkę.

„MŁODZIEŻ ZAPOBIEGA POŻAROM”

gl

        W piątek 28.03.2014r. w Komendzie Powiatowej Państwowej Straży Pożarnej w Pyrzycach odbył się  jak co roku Ogólnopolski Turniej Wiedzy Pożarniczej pod nazwą „Młodzież zapobiega pożarom”. W eliminacjach powiatowych udział wzięło 21 uczniów z trzech grup – szkoły podstawowe, gimnazjalne oraz ponadgimnazjalne.

Z KLASĄ MUNDUROWĄ O ŚRODKACH PRZYMUSU

gl

        Uczniowie klasy mundurowej z Zespołu Szkół nr 1 w Pyrzycach ponownie odwiedzili pyrzycką komendę Policji. Tym razem celem wizyty były zajęcia na temat środków przymusu bezpośredniego, uzbrojenie oraz innego wyposażenia jakim dysponują policjanci.

Dni Dawców Szpiku w Netto

info 720 430 logo

         W sobotę i w niedzielę 5-6 kwietnia 2014 r. w sklepie Netto w Pyrzycach przy ul. Zabytkowej będzie można zarejestrować się jako potencjalny dawca szpiku. Jest to kolejna tura akcji jaką pracownicy Netto zorganizowali na rzecz swojego kolegi Edwarda Zabłockiego, który choruje na ostrą postać białaczki szpikowej.