• reklama
         

PODCZAS WAKACJI – BEZPIECZEŃSTWO PRZEDE WSZYSTKIM

gl

         Podczas weekendowych festynów pyrzyccy policjanci spotkają się z dziećmi oraz ich opiekunami aby przypomnieć o bezpieczeństwie podczas wakacji. W minioną sobotę takie spotkania odbyły się w Rosinach i Żukowie.

NIETRZEŹWY PELETON

policja_blacha

         Policjanci z Komendy Powiatowej w Pyrzycach w miniony weekend podczas kontroli drogowych ujawnili trzech nietrzeźwych rowerzystów. Rekordzista miał ponad 2 promile alkoholu w organizmie.

Pożegnanie rocznika 2007 w „Promyczku”

gl

         Zakończenie roku szkolnego zawsze jest ważnym momentem w życiu człowieka, a szczególnie dzieci, które przekraczają próg przedszkola i wkraczają w życie szkolne.

SPRAWCA UGODZENIA NOŻEM ZATRZYMANY NA GORĄCYM UCZYNKU

policja_blacha

         66 letni mężczyzna, który podczas zakrapianego alkoholem spotkania ugodził nożem swojego współbiesiadnika usłyszał zarzuty spowodowania naruszenia czynności narządu ciała. Zastosowano wobec niego środek zapobiegawczy w postaci dozoru policyjnego oraz zakaz zbliżania się do pokrzywdzonego.

NIESPRAWNY AUTOKAR WYELIMINOWANY

policja_blacha

      Kolejny już raz policjanci ruchu drogowego podczas kontroli drogowej wyeliminowali  niesprawny autokar, którym miały podróżować dzieci. W trakcie kontroli ujawnili rażące usterki techniczne, co skutkowało zatrzymaniem dowodu rejestracyjnego oraz mandatem karnym.

NAPADLI, BO CHCIELI ODZYSKAĆ SZELKI…

policja_blacha

         Trzech młodych mężczyzn w wieku od 17 do 22 lat zatrzymali policjanci z Komendy Powiatowej Policji w Pyrzycach w związku z wymuszeniem rozbójniczym do którego doszło w ostatnim czasie na terenie gminy Lipiany. Odzyskano mienie o wartości 400 złotych.

Z PODWÓJNYM ZAKAZEM NA PODWÓJNYM GAZIE

policja_blacha

        Pomimo dwóch aktywnych zakazów prowadzenia pojazdów mechanicznych będąc w stanie nietrzeźwości kierował samochodem. Teraz odpowie podwójnie za złamanie zakazu i jazdę „po pijaku”.

ŻEGNAJ PRZEDSZKOLE KOCHANE…

gl

         W środę, 25 czerwca 2014 r., odbyło się w Przedszkolu Publicznym w Żabowie uroczyste zakończenie roku i pożegnanie 5- i 6-latków, które po wakacjach rozpoczną naukę w szkole.