• reklama
         

SIEKIERĄ NISZCZYŁ SAMOCHÓD, W KTÓRYM BYLI LUDZIE

gl

        Pyrzyccy policjanci zatrzymali 24-latka, który uszkodził samochód w którym siedziały dwie kobiety i 2 – letnie dziecko. Do popełnienia przestępstwa wykorzystał siekierę. Za taki czyn sprawcy grozi ponad 7 lat pozbawienia wolności.

NIELEGALNE AUTOMATY DO GIER HAZARDOWYCH

gl

Policjanci z Wydziału Kryminalnego pyrzyckiej komendy, wspólnie z funkcjonariuszami Urzędu Celnego z Szczecinie, zabezpieczyli nielegalne automaty do gier hazardowych. Osobom udostępniającym maszyny zgodnie z kodeksem karnym skarbowym grozi kara do 3 lat pozbawienia wolności.

Światowy Dzień Morza

gl

         Dnia 29 września 2014 r. dzieci z grupy młodszej z Przedszkola Publicznego w Żabowie, wystrojone w niebieskie ubrania obchodziły Światowy Dzień Morza.

KARA ZA ZNIEWAŻENIE I NARUSZENIE NIETYKALNOŚCI POLICJANTA

policja_blacha

         Dzisiaj (08.10) za znieważenie oraz naruszenie nietykalności funkcjonariusza policji podczas wykonywania czynności służbowych 18-letni mieszkaniec powiatu Pyrzyckiego odpowiedział w trybie przyspieszonym przed sądem. Usłyszał on karę 6 miesięcy ograniczenia wolności i do odpracowania godziny na cele społeczne.

NIELEGALNY TYTOŃ

policja_blacha

        Policjanci z Komisariatu Policji w Lipianach ujawnili wyroby akcyzowe. Zabezpieczono krajankę tytoniową o wartości uszczuplenia podatku akcyzowego na niemal 2,5 tysiąca złotych.

W ZAMIAN ZA DŁUG, ZABRALI ŁAŃCUSZEK

policja_blacha

        Policjanci z Komendy Powiatowej Policji w Pyrzycach zatrzymali dwóch mężczyzn, którzy na poczet wierzytelności zabrali 19 – latkowi złoty łańcuszek. Obu mężczyznom grozi teraz kara do 5 lat pozbawienia wolności.

JEŻELI KOCHASZ, POWIEDZ „STOP WARIATOM DROGOWYM ” !!!

gl3

        Policjanci z Zespołu Ruchu Drogowego Komendy Powiatowej Policji w Pyrzycach rozdawali niebieskie serduszka, symbol ogólnopolskiej kampanii „Stop Wariatom Drogowym”. Mundurowi rozdawali serduszka wśród kierowców odwożących swoje pociechy do szkoły, zachęcając tym samym do udziału w projekcie rodziców oraz ich dzieci.

KILOGRAM AMFETAMINY NIE TRAFI „NA ULICĘ”

gl2

        Policjanci Wydziału Kryminalnego Komendy Powiatowej Policji w Pyrzycach oraz Centralnego Biura Śledczego zatrzymali trzy osoby w związku z posiadaniem znacznej ilości amfetaminy. Za posiadanie znacznej ilości środków odurzających grozi kara do 10 lat wiezienia.