• reklama
         

Poszukiwania zaginionego

gl2

POSZUKIWANIA ODWOŁANE!
Chciałam poinformować, że w związku z wczorajszym komunikatem o zaginionym ARKADIUSZU BŁAŻKÓW poszukiwania zostały zakończone. Mężczyzna został odnaleziony wczoraj w późnych godzinach popołudniowych. Serdecznie dziękuję.

Rzecznik Prasowy KPP w Pyrzycach
sierż. Marcelina Pałaszewska

WYŁADOWAŁ AGRESJE NA RADIOWOZIE

gl

        Pyrzycki policjant w czasie wolnym od służby zatrzymał nietrzeźwego 19 – letniego mieszkańca Pyrzyc, który wyładował swoją agresję na policyjnym radiowozie. Zuchwalec za uszkodzenie mienia odpowie przed sądem.

ZATRZYMANI ZA MARIHUANĘ I AMFETAMINĘ

policja_blacha

         W miniony weekend policjanci z Zespołu Patrolowo – Interwencyjnego zatrzymali trzech mężczyzn którzy posiadali przy sobie środki odurzające w postaci marihuany i amfetaminy.

WEEKEND TRAGICZNY W SKUTKACH

policja_blacha

        W ciągu ostatniego weekendu na naszych drogach doszło do trzech wypadków. W wyniku zdarzeń drogowych jedna osoba poniosła śmierć a trzy zostały ranne.

BILANS NA PÓŁMETKU…

policja_blacha

        Mamy za sobą połowę tegorocznych wakacji. Wzmożona liczba kontroli skutecznie wyhamowuje zapały kierowców choć nie oznacza to, że nie trafiają się tacy, których zapał studzi dopiero nałożony mandat karny.

POLICJA OSTRZEGA PRZED OSZUSTAMI DZIAŁAJĄCYMI METODĄ „NA WNUCZKA”

policja_blacha

        Pyrzyccy policjanci informują, że na terenie Pyrzyc ponownie dochodzi do prób kradzieży tzw. metodą NA WNUCZKA. Na szczęście osoby wykazały się rozsądkiem i nie dały się oszukać.

WYPADEK KOŁO PARNICY, CZTERY OSOBY RANNE

gl

        27 lipca br. 56 letnia kierująca VW zjeżdżając z trasy S3 w miejscowości Parnica straciła panowanie nad pojazdem i zjechała do przydrożnego rowu. Kierująca i trójka pasażerów w tym 5 letnie dziecko z obrażeniami ciała trafiły do szpitali.

PODCZAS WAKACJI – BEZPIECZEŃSTWO PRZEDE WSZYSTKIM

gl

         Podczas weekendowych festynów pyrzyccy policjanci spotkają się z dziećmi oraz ich opiekunami aby przypomnieć o bezpieczeństwie podczas wakacji. W minioną sobotę takie spotkania odbyły się w Rosinach i Żukowie.