• ogloszenia wyborcze




  • reklama
         

DZIEŃ INTEGRACJI KLAS I W PYRZYCKIM GIMNAZJUM

gl

         Młodzież, która wybrała ofertę edukacyjną Publicznego Gimnazjum w Pyrzycach została zaproszona do wzięcia udziału w integracji klas pierwszych. W dniu 10 października 2014r. odbył się zaplanowany wyjazd uczniów klas pierwszych do Zatoni Dolnej- „Doliny Miłości”. Propozycja dnia integracyjnego dla uczniów została zorganizowana pod hasłem 15 – lecie istnienia Publicznego Gimnazjum w Pyrzycach.

Dzieci nie jedzą „śmieci”!

gl

         Zdrowa dieta to podstawa, a dla dziecka ważna sprawa. W czwartek, 16- tego października, przedszkolaki uczestniczyły w obchodach Dnia Zdrowej Żywności.

Mecz przyjaźni – pierwszy i nie ostatni!

gl

       11 października Ryszewko opanował prawdziwy sportowy klimat. Młodzieżowy Ośrodek Socjoterapii w Ryszewku przy wsparciu Sołectwa Wsi Ryszewko zorganizowało Pierwszy Ryszewkowy Dzień Sportu. W ramach I edycji RDS (i miejmy nadzieję nie ostatniej) zorganizowano liczne atrakcje dla dzieci, młodzieży, mieszkańców Ryszewka oraz wychowanków MOS.

WPADŁ, BO ZAPŁACIŁ ZA ZAKUPY SKRADZIONĄ KARTĄ

policja_blacha

           W czwartek 23 października kryminalni z pyrzyckiej komendy zatrzymali sprawcę kradzieży. Mężczyzna ukradł torebkę wykorzystując nieuwagę właścicielki a następnie poszedł na zakupy, za które zapłacił skradzioną kartą płatniczą.

SIEKIERĄ NISZCZYŁ SAMOCHÓD, W KTÓRYM BYLI LUDZIE

gl

        Pyrzyccy policjanci zatrzymali 24-latka, który uszkodził samochód w którym siedziały dwie kobiety i 2 – letnie dziecko. Do popełnienia przestępstwa wykorzystał siekierę. Za taki czyn sprawcy grozi ponad 7 lat pozbawienia wolności.

NIELEGALNE AUTOMATY DO GIER HAZARDOWYCH

gl

Policjanci z Wydziału Kryminalnego pyrzyckiej komendy, wspólnie z funkcjonariuszami Urzędu Celnego z Szczecinie, zabezpieczyli nielegalne automaty do gier hazardowych. Osobom udostępniającym maszyny zgodnie z kodeksem karnym skarbowym grozi kara do 3 lat pozbawienia wolności.

Światowy Dzień Morza

gl

         Dnia 29 września 2014 r. dzieci z grupy młodszej z Przedszkola Publicznego w Żabowie, wystrojone w niebieskie ubrania obchodziły Światowy Dzień Morza.

KARA ZA ZNIEWAŻENIE I NARUSZENIE NIETYKALNOŚCI POLICJANTA

policja_blacha

         Dzisiaj (08.10) za znieważenie oraz naruszenie nietykalności funkcjonariusza policji podczas wykonywania czynności służbowych 18-letni mieszkaniec powiatu Pyrzyckiego odpowiedział w trybie przyspieszonym przed sądem. Usłyszał on karę 6 miesięcy ograniczenia wolności i do odpracowania godziny na cele społeczne.