O 54 KM/H ZA SZYBKO W TERENIE ZABUDOWANYM

          Kierujący osobowym Fiatem stracił prawo jazdy na trzy miesiące, za niedostosowanie prędkości jazdy do obowiązującego ograniczenia w terenie zabudowanym. Mężczyzna przekroczył dozwoloną prędkość o 54 km/h.

          W dniu 11. marca br. policjant pyrzyckiej drogówki zatrzymał do kontroli drogowej w Pyrzycach na ulicy Szczecińskiej kierującego pojazdem marki Fiat. 36 – letni mieszkaniec Szczecina jechał w terenie zabudowanym z prędkością 104 km/h.


reklama
     

         Zgodnie z obowiązującymi przepisami obligatoryjnie zatrzymane zostało prawo jazdy kierującego na trzy miesiące. Ponadto w związku z popełnionym wykroczeniem funkcjonariusz drogówki ukarał 36 – latka mandatem karnym w wysokości 500 złotych i nałożył 10 punktów karnych.

           Miejsce kontroli na ulicy Szczecińskiej nie jest przypadkowe, ponieważ jest to miejsce gdzie mieszkańcy za pomocą Krajowej Mapy Zagrożeń Bezpieczeństwa informują o zagrożeniu związanym z przekraczaniem prędkości. Narzędzie w postaci Krajowej Mapy Zagrożeń Bezpieczeństwa daje możliwość każdemu mieszkańcowi zapoznania się z najważniejszymi informacjami dotyczącymi bezpieczeństwa i zagrożeń w naszym regionie.


reklama
      

         Za pomocą interaktywnej strony każdy ma możliwość wskazania i tym samym przekazania informacji o zagrożeniu występującym w jego okolicy, natomiast policjanci w czasie codziennych obowiązków weryfikują te sygnały kontrolując wskazany rejon.

sierż. szt. Marcelina Pałaszewska
KPP w Pyrzycach

5 odpowiedzi na O 54 KM/H ZA SZYBKO W TERENIE ZABUDOWANYM

 1. Anonim pisze:

  a czym mierzyli iskrą ?

 2. Anonim pisze:

  Wykonali pomiar a nie mierzyli.

 3. Anonim pisze:

  mierzyli odległość poruszającego się samochodu na tym polega pomiar więc mierzyli

 4. Anonim pisze:

  A KTÓRY TO POLICJANT DOSTAŁ W NOCHA Z KOLANKA POD STAROSTWEM PANI MARCELINO PROSIMY O WIADOMOŚĆ

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.