MŁ. INSP. JAROSŁAW CZAJA UHONOROWANY ODZNAKĄ HONOROWĄ PCK

          19 października br., w Sali Teatru Polskiego Scena na Łasztowni w Szczecinie, podczas Gali Wolontariatu zorganizowanej przez Zachodniopomorski Oddział Okręgowy Polskiego Czerwonego Krzyża w Szczecinie w ramach jubileuszu 60-lecia Honorowych Dawców Krwi Polskiego Czerwonego Krzyża Odznaką Honorową PCK został uhonorowany Zastępca Komendanta Powiatowego Policji w Pyrzycach – mł. insp. Jarosław Czaja.

          Działania Polskiego Czerwonego Krzyża od blisko 60 lat odbywają się pod hasłem Oddając krew – darujesz życie. Od 60 lat stowarzyszenie zajmuje się kompleksową organizacją i promocją honorowego krwiodawstwa oraz uświadamianiem znaczenia krwi w ratowaniu życia i zdrowia ludzkiego.

           Ruch HDK PCK tworzą honorowi dawcy krwi – członkowie oraz wolontariusze Polskiego Czerwonego Krzyża skupieni w Klubach HDK PCK oraz innych jednostkach organizacyjnych Stowarzyszenia. Kluby, jako podstawowe jednostki organizacyjne PCK, zrzeszają dawców w środowiskach lokalnych takich jak: miejscach zamieszkania, pracy czy nauki.

           Podczas uroczystej Gali z okazji 60-lecia Honorowych Dawców Krwi Polskiego Czerwonego Krzyża odznaczeni zostali długoletni członkowie klubu, instytucje wspierające działania na rzecz oddawania krwi i najbardziej zasłużeni w działaniach na rzecz Ruchu Honorowych Krwiodawców PCK.

          Wśród zaszczytnego gremium odznaczonych znalazł się mł. insp. Jarosław Czaja – Zastępca Komendanta Powiatowego Policji w Pyrzycach. Uchwałą Kapituły Odznaki Polskiego Czerwonego Krzyża mł. insp. Jarosław Czaja został wyróżniony Odznaką Honorową PCK – IV stopnia.

          Zastępca Komendanta od ponad 25 lat jest honorowym dawcą krwi w Klubie Honorowych Dawców Krwi PCK przy Oddziale Prewencji Policji w Szczecinie zrzeszającym funkcjonariuszy Policji. Mł. insp. Jarosław Czaja jako honorowy dawca krwi ma na swoim koncie oddanych blisko 20 litrów najcenniejszego leku ratującego życie jakim jest krew.

          Gratulujemy wyróżnienia i życzymy kolejnych oddanych drogocennych litrów krwi.

mł. asp. Marcelina Pałaszewska
KPP w Pyrzycach

10 odpowiedzi na MŁ. INSP. JAROSŁAW CZAJA UHONOROWANY ODZNAKĄ HONOROWĄ PCK

 1. Dyzio pisze:

  Ten człowiek nie powinien być komendantem czy tam nawet zastępcą…

 2. Anonim pisze:

  Panie komendanci kiedy zrobi Pan coś z panem Jarosławem kossow…. który jeździ bez oc i bez przeglądu technicznego od kilku miesięcy podałem przecież policji numery pojazdów 2 miesiące temu i nic nie robicie z tym faktem .jakieś układy ma pan

 3. Anonim pisze:

  Dzisiaj kilka razy dochodziło do wykroczeń na ul Sikorskiego ale patroli jak nie widać było i tak je s do tej pory boją się pana k który jeździ bez od bez przegladu i pojazdami niezarejetrowanymi a komenda na to pozwala

 4. Anonim pisze:

  Dzisiaj doszło kilkukrotnie do wykroczeń na ul Sikorskiego ale patroli jak nie widać było i tak jest do tej pory boją policja boi się pana k a komendant szczególnie żal patrzeć na nieudolność łużyckiej policji

 5. Anonim pisze:

  Kiedy policja zacznie patrolowac Sikorskiego

 6. Anonim pisze:

  Kiedy policja zacznie patrolowac Sikorskiego i podejdzie boicie się czy co?

 7. Anonim pisze:

  Wczoraj było widać policje
  na Sikorskiego po programie dopiero ale lepiej późno niż wcale może naprawą swoje błędy

 8. Anonim pisze:

  POLICJA PYRZYCKA NIE WIE CZY MOŻNA ROZRZUTNIKEM PRZEWOZIĆ DREWNO ,ALE MAMY NIEDOKSZTAŁCONYCH POLICJANTÓW PANIE KOMENDANCIE ŻENADA!!!

 9. Twoje_przeznaczenie pisze:

  A gdzie Arczi i nagroda za „łapkę” roku? 🤣

 10. Anonim pisze:

  Na zdjęciu mamy drugiego Pyrzyczanina Ryszarda Kurzyńskiego. Brawo!!! Chociaż Pyrzyczanie hojnie krew oddają :-)To jest powód do dumy.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.