ARESZT DLA SPRAWCY KRADZIEŻY ROZBÓJNICZEJ

          Policjanci Wydziału Kryminalnego pyrzyckiej komendy zatrzymali 25 – latka, odpowiedzialnego m.in. za kradzież rozbójniczą na terenie Pyrzyc. Sąd Rejonowy w Pyrzycach zastosował wobec sprawcy areszt tymczasowy.

         W piątek 05. marca br. oficer dyżurny Komendy Powiatowej Policji w Pyrzycach przyjął zgłoszenie, iż na jednej z ulic miasta znany lokalnym funkcjonariuszom, mężczyzna zaatakował młodą kobietę. Mężczyzna dokonał kradzieży telefonu należącego do 19 – latki, następnie użył wobec pokrzywdzonej przemocy a także gróźb karalnych. Ponadto agresywny 25 – latek dokonał zniszczenia karoserii samochodu należącego do pokrzywdzonej. Powyższe okoliczności spowodowały, iż pokrzywdzona zdecydowała się powiadomić o zdarzeniu Policję.


reklama
     

          W niedługim czasie po zdarzeniu kryminalni w wyniku patrolu na terenie miasta zatrzymali samochód, którym poruszał się podejrzany mężczyzna. Przy zatrzymanym nie znaleziono skradzionego telefonu, początkowo 25 – latek zaprzeczał jakoby miał coś wspólnego ze zdarzeniem jednak w trakcie dalszych czynności przyznał, że dokonał zaboru telefonu i wskazał jego miejsce ukrycia.


reklama
      

         Podejrzany 25 – latek był już wcześniej karany za przestępstwa przeciwko życiu i zdrowiu. Prokuratura Rejonowa po zapoznaniu się z materiałem dowodowym wystąpiła z wnioskiem o zastosowanie tymczasowego aresztowania. Sąd Rejonowy w Pyrzycach nie miał wątpliwości i przychylił się do wniosku. Sprawca na rozprawę będzie oczekiwał w areszcie. Za kradzież rozbójniczą grozi mu do 10 lat pozbawienia wolności.

sierż. szt. Marcelina Pałaszewska
KPP w Pyrzycach

5 odpowiedzi na ARESZT DLA SPRAWCY KRADZIEŻY ROZBÓJNICZEJ

 1. Adi pisze:

  Gangster z pyrzyc hahaha

 2. Anonim pisze:

  Potrafli zatrzymać samochód a ciągnika pana K nie potrafią zatrzymać od 2 lat żenada kogo chcą dojeb.. to potrafią

 3. MAREK SZ pisze:

  KOSOSIU IGRASZ Z OGNIEM, NIE WSZYSTKO CO PISZĄ TO JA ,JESZCZE RAZ GŁUPIE KOMENTARZE TYPU ŁYSY MAREK SZ ,TO WRÓCISZ TAM GDZIE BYŁEŚ ,ZLE CI TERAZ JEST NA WŁASNYM GARNUSZKU TO PAŃSTWO CIĘ WYKARMI
  CZEKAM NA SPROSTOWANIE I PRZEPROSINY

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.