Husaria FT wraca z rywalizacji w Białogardzie

Wracamy z Białogardu gdzie przez cały weekend (12-14.03.21) trwała rywalizacja na matach w ramach II Pucharu Polski Kadetów oraz Puchar Polski Juniorek.

Dyszkiewicz i Staszak z medalami MP juniorek w sumo

Cztery medale wywalczyły zawodniczki LKS Spartakus Pyrzyce w Mistrzostwach Polski juniorek i juniorów, które odbyły się w dniach 29-30.06.2019r w Zamościu. Srebrne medale zdobyły: Patrycja Dyszkiewicz /kat. 60 kg/ uczennica ZS Nr 2 w Pyrzycach, oraz Wiktoria Staszak /kat. + 75 kg/ absolwentka Publicznego Gimnazjum w Pyrzycach.

Puchar Wybrzeża

Za nami VIII Puchar Wybrzeża w Kołobrzegu 08.06.2019r. Dzieci i Młodzików w zapasach w stylu wolnym oraz turniej gier i zabaw. Wielkie gratulacje dla naszych zawodników. Podziękowania dla rodziców za pomoc.

Mistrzostwa Polski w Zapasach

Kolejne Medale Mistrzostw Polski w Zapasach

zaległosci z klubu HFT

Zaległe info z Klubu Husaria Fight Team

SUKCES „SUMITEK” LKS SPARTAKUS PYRZYCE NA ME W REKWERE

4 zawodniczki LKS Spartakus Pyrzyce zostały powołane do reprezentacji Polski w sumo na Mistrzostwa Europy. Zawody odbyły się w dniach 27-28.10.2018r. w Rekwere na Estonii.

Dziewczyny spisały się znakomicie. Patrycja DYSZKIEWICZ w kat. wagowej 65 kg w juniorkach wywalczyła indywidualnie srebrny medal i w drużynie także srebro. Natomiast Natalia ROZEL w kat. wagowej 60 kg w kadetkach zdobyła medal brązowy. Wiktoria STASZAK w kadetkach zajęła 5 miejsce indywidualnie i zdobyła brązowy medal w drużynie. Debiutująca na dużej imprezie Oliwia SITARSKA w młodziczkach zajęła miejsce 8.

Warto dodać, że Patrycja Dyszkiewicz na ME i MŚ zdobyła do tej pory już 10 medali.

Wszystkim zawodniczkom serdecznie gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów.

Na zdjęciu Patrycja ze srebrnym medalem na podium.