Odpowiedź Starosty na list otwarty…

         W odpowiedzi na anonimowy list otwarty pracowników Młodzieżowego Ośrodka Socjoterapii w Ryszewku, zamieszczony na portalu Pyrzyce.Info informuję, że ze względu na zaistniałą sytuację nie będę komentował, ani też odnosił się do pytań oraz formułowanych tez w skierowanym do mnie liście.

        Informuję, że złożyłem do Prokuratury Rejonowej w Pyrzycach Zawiadomienie o podejrzeniu popełnienia przestępstwa przez dyrektora Młodzieżowego Ośrodka Socjoterapii w Ryszewku i członka zarządu Sławęcińskiego Stowarzyszenia Inicjatyw Lokalnych z siedzibą w Sławęcinie, za usiłowanie wyłudzenia dotacji na działalność MOS w Ryszewku.

Starosta Pyrzycki
Wiktor Tołoczko


reklama
     

Przeczytaj list otwarty pracowników MOS w Ryszewku

25 odpowiedzi na Odpowiedź Starosty na list otwarty…

 1. wieduzo pisze:

  No tego oczekiwałem.Niech ktoś b. wiarogodny ustali wreszcie jak było z tym wyłudzeniem. Ale szybciej Panowie, bo to rzecz nie skomplikowana

 2. Anonim pisze:

  No to pięknie. Po opublikowaniu listu strosta leci na prokuraturę! Co to ma być? Zemsta?

 3. Pyrzyczanin pisze:

  Dlaczego w momencie kiedy urzędnik wiedział o łamaniu prawa dużo wcześniej, bo przecież ciągle było to powtarzane przez pracowników starostwa nie złożył doniesienia wcześniej, a dopiero w momencie kiedy ruszył z kampanią wyborczą? widzę tu jedynie szukanie za wszelką cenę okazji do zemsty.

 4. zakapirenko pisze:

  typowy nieudacznik i tyle w temacie

 5. wieduzo pisze:

  Kiedy Pan złożył to doniesienie, Starosto? Po przeczytaniu dopiero tego listu- oskarżenia czy kiedyś wcześniej? Jaśniej!

  • Anonim pisze:

   Skoro ty dużo wiesz, to może odpowiesz, dlaczego Stowarzyszenie nie złożyło doniesienia do prokuratury? W tym liście (anonimie) zarzucili staroście nie tylko łamanie prawa odnośnie ich powstającego ośrodka…

 6. Proszę napisać czy ktoś wie, czy opłaty za zajęcie pasa drogowego na umieszczenie plakatów wyborczych Pana Starosty w poprzedniej kampanii wyborczej tj 2010 r. zostały uiszczone??? Pamiętam była to duża suma. Głośno o tym było rok temu, pisano też na pyrzyce.info … bo już koło Faraona na nowo Pan Starosta się uśmiecha do nas z drogiego baneru!

  • Bardoch pisze:

   Drogi ten plakat bo robili głęboki retusz. Mam nadzieje , że po tych wyborach trochę przewietrzy się w starostwie .

  • Joda pisze:

   Nie zapłacił wtedy i nie zapłaci teraz a Rada powiatowa i tak kolesia wybierze. i to jest najbardziej zryte w tym kraju.

  • Anonim pisze:

   nie wniesiono bo uważają że jak sprawują władzę w powiecie i przewodniczą radzie w gminie to nie muszą ,ktoś wyliczył że w trakcie ujawnienia wraz z karami to ok 200-300 tys,w drogach wojewódzkich grzesiak opłacił z własnych środków a nie z komitetu bo tu nie mieli wtyczki w postaci dyrektora zarzadu dróg….. wstyd zarabiają krocie a zachowują się jak golasy!!!

 7. GOŚĆ pisze:

  Dlaczego powiat Pyrzycki ma finansować uczniów z całej Polski nie rozumiem tego.

 8. Anonim pisze:

  Piszcie trochę jaśniej nie wszyscy są wtajemniczeni we wszystkie szfindle.

 9. Anonim pisze:

  Szkoda tylko w tym wszystkim dzieciaków z MOSu!

  • Nauczyciel pisze:

   Zazdroszczę MOSowi. Nie muszą robić cyrku pt. Drzwi otwarte. Mają reklamę na cały region i Polskę nawet! Życzę im jak najlepiej, bo wiem jak wygląda praca w takim ośrodku.Trzymajcie się!!

 10. Anonim pisze:

  chyba Wiktor się wpierdoliłeś no i brawo!

 11. o! pisze:

  panie doktorze, to jak to jest, kochanieńki?

 12. .... pisze:

  Panie Tołoczko! Jaki anonimowy list skoro pod treścią podpisało się piętnaście osób.Jak dobrze pamiętam chyba w szkole podstawowej jest czytanie ze zrozumieniem.

 13. parostek pisze:

  nie strasz , nie strasz , bo się zesrasz…hahaha

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.