MUNDUROWI LICEALIŚCI W PYRZYCKIEJ KOMENDZIE

gl

          Komendę Powiatową Policji w Pyrzycach odwiedzili uczniowie z Zespołu Szkół nr 1 im. Noblistów Polskich, którzy wybrali ścieżkę edukacji w klasach mundurowych. Młodzież kształcąca się w zakresie policyjnym i poznająca specyfikę służby w późniejszym czasie niejednokrotnie zasila szeregi naszej „firmy”.

          Pyrzycka Policja od sześciu już lat ściśle współpracuje z Zespołem Szkół nr.1 kształtując w młodzieży właściwe postawy obywatelskie. Klasy mundurowe realizując program nauczania goszczą w ramach lekcji w pyrzyckiej jednostce. Tym razem podczas spotkania młodzież mogła poznać specyfikę służby na stanowisku kierowania, które jest niewątpliwie sercem każdej jednostki Policji. Policjant pełniący służbę oficera dyżurnego zapoznał licealistów z charkterem miejsca jakim jest stanowisko kierowania oraz opowiedział o odpowiedzialności jaka spoczywa na osobie pełniącej w tym miejscu służbę.


reklama
     

           Podczas spotkania uczniowie zadawali funkcjonariuszom pytania na nurtujące ich tematy związane z pracą policjantów oraz mieli okazję zobaczyć z bliska pomieszczenia dla osób zatrzymanych.

         Choć przed licealistami jeszcze dużo nauki, mamy nadzieję, że wielu z nich dzięki takim wizytom i poznaniu specyfiki służby w Policji podejmie ważną decyzję o wyborze zawodu i w przyszłości wstąpi w nasze szeregi.

sierż. szt. Marcelina Pałaszewska
KPP w Pyrzycach


reklama
      

8 odpowiedzi na MUNDUROWI LICEALIŚCI W PYRZYCKIEJ KOMENDZIE

 1. Anonim pisze:

  Hubert czyżby broń nie zabezpieczona ,oj oj

 2. Anonim pisze:

  Powiedz mi kto normalny idzie do szkoly policyjnej. Pozniej mamy takich konfidentow w powiecie . Normalnie szluga nie mozna zapacli bo zaraz cie zadzwonia.

  • Anonim pisze:

   Ciebie tam nie przyjmą.Co najwyżej do jakieś grupy konfabulującej.Tam rownież trzeba mięć jaja albo być z ikrą.Ty jesteś taki sobie nijaki-bez jaj, bez ikry – po prostu nikt.

 3. anonim pisze:

  jedn jednedasd

 4. anonim123 pisze:

  to mi sie podoba

 5. MAX WYBORCA PiS pisze:

  To jest jakaś paranoja jak można panie Starosto wystawiać taką laurkę człowiekowi który złamał prawo wyborcze – przypominam panu staroście że reprezentuje PiS -partię polityczną która zwalczała oszustwa wyborcze,BRAK TRANSPARENTNOŚCI i łamanie prawa i każdy kto cukruje takim ludziom po tym wszystkim co wje społeczeństwo to albo jest oderwany od rzeczywistości albo niespełna rozumu !!Wstyd panie Starosto !!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.