ANDRZEJKOWE SPOTKANIE Z DZIELNICOWYM

           Z okazji nadchodzących „Andrzejek”, 18 listopada w Łozicach, w tamtejszej świetlicy, Dzielnicowy Rewiru Dzielnicowych Wydziału Prewencji i Ruchu Drogowego pyrzyckiej Policji – asp. szt. Artur Jaskulski, spotkał się z najmłodszymi uczestnikami ruchu drogowego. Wizyta policjanta, była doskonałą okazją do przypomnienia sobie zasad bezpiecznego poruszania się.

        Okres jesienno-zimowy to czas, gdy częściej dochodzi do wypadków z udziałem pieszych. By ograniczyć tragiczne skutki tego typu zdarzeń, szczególnie z udziałem dzieci, policjanci Komendy Powiatowej Policji w Pyrzycach podejmują różne działania prewencyjne. Tym razem, dzielnicowy pyrzyckiej komendy spotkał się z dziećmi z miejscowości Łozice, która znajduje się w podległym mu rejonie służbowym.


reklama
     

          W trakcie spotkania, asp. szt. Artur Jaskulski zapoznał dzieci z tajnikami służby policjanta, a w ramach akcji profilaktycznej „Szanuj życie swoje i innych! Noś odblaski!”, realizowanej na rzecz poprawy bezpieczeństwa w ruchu drogowym, najmłodsi otrzymali elementy odblaskowe, a ponadto poradniki rowerzysty i smycze do kluczy.

         Spotkanie miało na celu promowanie bezpieczeństwa poprzez używanie elementów odblaskowych, w szczególności przez pieszych oraz noszenie ich nie tylko w terenie niezabudowanym, ale również na terenach miejskich i wielskich.


reklama
      

         Działania pyrzyckich policjantów wpisują się w program profilaktyczny „dzielnicowy bliżej nas, współpraca Policji zachodniopomorskiej ze społeczeństwem”, którego inicjatorem jest Komenda Wojewódzka Policji w Szczecinie i poprzez który mundurowi chcą pokazać, że Policja może kojarzyć się nie tylko z represją, ale przede wszystkim z profilaktyką.

sierż. szt. Marcelina Pałaszewska
KPP w Pyrzycach

5 odpowiedzi na ANDRZEJKOWE SPOTKANIE Z DZIELNICOWYM

 1. odpowiedz pisze:

  „W trakcie spotkania, asp. szt. Artur Jaskulski zapoznał dzieci z tajnikami służby policjanta” i bardzo dobrze.Tylko że aby być niezależnym funkcjonariuszem w policji, to należy się liczyć z pomijaniem w awansach, nagrodach czy wyróżnień.

 2. odpowiedz pisze:

  Policjant?To ten, ktorego bele lump może znieważać a nawet popychać i to bezkarnie.TAKIE MAMY OBECNIE PRAWO W tej Rzeczpospolitej!
  Policjant w obecnej rzeczywistości jest dosłownie ubezwłasnowolniony przez róże nakazy, zakazy obecnych zwierzchników np. Błaszczaka – ten polityk z PiS.

 3. odpowiedz pisze:

  Policjant jak będzie wreszcie nietykalny.Jak będzie za nim stało prawo, a nie będzie wplątywany w akcje polityczne to,,To będzie Policjant znowu cieszył się najwyższym szacunkiem u normalnych obywateli a postrachem dla bandziorów.to należy powiedzieć wszystkim, ktorych zachęca się do wstąpienia w szeregi polskiej policji.

 4. Controlminnder pisze:

  Śledczy z Komendy Powiatowej w Pyrzycach wraz z funkcjonariuszami Komendy Wojewódzkiej i BSW KGP W SZCZECINIE od prawie trzech lat próbują mnie doprowadzić do próby samobójczej. W tym celu wykorzystują sprzęt psychotroniczniczny. Wskutek oddziaływania fal mikrofalowych promieniowania jonizujacego powstały zmiany w moim organizmie. Bylem zastraszany I podrzegany do okreslonych zachowani, chodziło o wyciągnięcie informacji.Nie dalem sie zastraszyć i pisałem skargi. Sprawa była bandana przez Prokuraturę lecz z uwagi na brak dowodów postepowanie zostało umorzone. Policja zaprzeczyła posiadania tego sprzetu. Komendant dopuscil sie matactwa w sprawie sugerujac prokuratorowi ze nie posiada takiego sprzetu. Lecz Sprzęt ten był wielokrotnie wykorzystywany wobec moeszkanicow Pyrzyc. Robiono potajemnie spotkania na Komedzie gdzie ofiary były ośmieszanie przed cala publicznością, jest to tylko przykrywka „ty mówisz wszystko co wiesz a my robimy tak i nikt nic nie będzie wiedział ” Wiem ze na jednym z zebrani byli mieszkańcy ul. Krótkiej zebrania to blef by ofiary nie dochodziły swoich praw i nikt nie doniósł na funkcjonariuszy do Prokuratury dlatego były robione potajemnie po godzinach. Nie pozwoliłem sobie na takie zagrywki i zgłosiłem sprawę do Prokuratury lecz wszystko na nic gdyż sam nie mogę udowodnić ich działań. Poważnie uszkodzono mój organizm i nadal pozostają bezkarni. Proszę osoby które posiadają informacje dotyczące zebrani na komendzie o poinformowaniu o tym Prokuratury Rejonowej lub Okręgowej w formie elektronicznej, telefonicznej bądź osobiście podając sygnatury sprawy PR Ds 199.2016 i informując o zebraniach ze posiada się taka wiedzę i takie działania funkcjonariuszy miały miejsce. Z góry dziękuję i proszę o pomoc. Funkcjonariusze za pomocą sprzętu który wykorzystują doprowadzali także do samobójstw, nie jest tajemnicą ze układ nerwowy człowieka może być manipulowaniu przez pola elektromagnetyczne co dawało im anonimowość i bezkarność ale to już inna sprawa

 5. Anonim pisze:

  👍👍👍

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.