ANDRZEJKOWE SPOTKANIE Z DZIELNICOWYM

gl2

           Z okazji nadchodzących „Andrzejek”, 18 listopada w Łozicach, w tamtejszej świetlicy, Dzielnicowy Rewiru Dzielnicowych Wydziału Prewencji i Ruchu Drogowego pyrzyckiej Policji – asp. szt. Artur Jaskulski, spotkał się z najmłodszymi uczestnikami ruchu drogowego. Wizyta policjanta, była doskonałą okazją do przypomnienia sobie zasad bezpiecznego poruszania się.

        Okres jesienno-zimowy to czas, gdy częściej dochodzi do wypadków z udziałem pieszych. By ograniczyć tragiczne skutki tego typu zdarzeń, szczególnie z udziałem dzieci, policjanci Komendy Powiatowej Policji w Pyrzycach podejmują różne działania prewencyjne. Tym razem, dzielnicowy pyrzyckiej komendy spotkał się z dziećmi z miejscowości Łozice, która znajduje się w podległym mu rejonie służbowym.


reklama
     

          W trakcie spotkania, asp. szt. Artur Jaskulski zapoznał dzieci z tajnikami służby policjanta, a w ramach akcji profilaktycznej „Szanuj życie swoje i innych! Noś odblaski!”, realizowanej na rzecz poprawy bezpieczeństwa w ruchu drogowym, najmłodsi otrzymali elementy odblaskowe, a ponadto poradniki rowerzysty i smycze do kluczy.

         Spotkanie miało na celu promowanie bezpieczeństwa poprzez używanie elementów odblaskowych, w szczególności przez pieszych oraz noszenie ich nie tylko w terenie niezabudowanym, ale również na terenach miejskich i wielskich.


reklama
      

         Działania pyrzyckich policjantów wpisują się w program profilaktyczny „dzielnicowy bliżej nas, współpraca Policji zachodniopomorskiej ze społeczeństwem”, którego inicjatorem jest Komenda Wojewódzka Policji w Szczecinie i poprzez który mundurowi chcą pokazać, że Policja może kojarzyć się nie tylko z represją, ale przede wszystkim z profilaktyką.

sierż. szt. Marcelina Pałaszewska
KPP w Pyrzycach

3 odpowiedzi na ANDRZEJKOWE SPOTKANIE Z DZIELNICOWYM

 1. odpowiedz pisze:

  „W trakcie spotkania, asp. szt. Artur Jaskulski zapoznał dzieci z tajnikami służby policjanta” i bardzo dobrze.Tylko że aby być niezależnym funkcjonariuszem w policji, to należy się liczyć z pomijaniem w awansach, nagrodach czy wyróżnień.

 2. odpowiedz pisze:

  Policjant?To ten, ktorego bele lump może znieważać a nawet popychać i to bezkarnie.TAKIE MAMY OBECNIE PRAWO W tej Rzeczpospolitej!
  Policjant w obecnej rzeczywistości jest dosłownie ubezwłasnowolniony przez róże nakazy, zakazy obecnych zwierzchników np. Błaszczaka – ten polityk z PiS.

 3. odpowiedz pisze:

  Policjant jak będzie wreszcie nietykalny.Jak będzie za nim stało prawo, a nie będzie wplątywany w akcje polityczne to,,To będzie Policjant znowu cieszył się najwyższym szacunkiem u normalnych obywateli a postrachem dla bandziorów.to należy powiedzieć wszystkim, ktorych zachęca się do wstąpienia w szeregi polskiej policji.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.