KOLEJNE ZATRZYMANE PRAWA JAZDY PRZEZ PYRZYCKĄ DROGÓWKĘ

          W ciągu ostatnich dwóch dni pyrzyccy policjanci Zespołu Ruchu Drogowego zatrzymali na trzy miesiące prawa jazdy dwóm kierującym, którzy wbrew obowiązującym przepisom nie dostosowali prędkości jazdy w terenie zabudowanym.
W środę 25.10 policjant pyrzyckiej drogówki zatrzymał do kontroli drogowej w miejscowości Rokity na drodze W122 kierującego samochodem marki Toyota. 52-letni mieszkaniec Szczecina jechał w terenie zabudowanym z prędkością 102 km/h.


reklama
     

          W związku z popełnionym wykroczeniem kierujący został ukarany mandatem karnym w wysokości 400 złotych i nałożone zostało 10 punktów karnych. Tym samym za nadmierną prędkość 52-latek rozstał się ze swoim prawem jazdy na okres trzech miesięcy.

         Natomiast wczoraj tj. 26.10 w godzinach wieczornych w Pyrzycach na ul. Warszawskiej policjanci Zespołu Ruchu Drogowego zatrzymali w terenie zabudowanym kierującego samochodem osobowym marki Suzuki, który pędził z prędkością 107 km/h. W tym przypadku 26 – latek został ukarany mandatem karnym 500 złotych i jednocześnie przypisane zostało 10 punktów karnych. Mieszkańcowi pow. pyrzyckiego za przekroczenie dozwolonej prędkości o 57 km/h w terenie zabudowanym mundurowi również zatrzymali prawo jazdy na trzy miesiące.


reklama
      

           Policjanci apelują o zdjęcie nogi z gazu, szczególnie w okresie aktualnie trwającej Akcji „Znicz”, kiedy jest wzmożony ruch pojazdów i pieszych. Chwila nieuwagi i nadmierna prędkość może skończyć się tragedią. W trosce o bezpieczeństwo podróżujących po drogach policjanci alarmują o rozwagę i przestrzeganie przepisów ruchu drogowego.

sierż. szt. Marcelina Pałaszewska
KPP w Pyrzycach

17 odpowiedzi na KOLEJNE ZATRZYMANE PRAWA JAZDY PRZEZ PYRZYCKĄ DROGÓWKĘ

 1. Adi pisze:

  Co za wyczyn o jojojoj 😀 śmiech na salo nie wstyd wam się chwalić takimi pierdołami że łapiecie ludzi na ISKRE-e która jest nielegalnym sprzętem 🙂 darmozjady tylko siedzą w radiowozie i nawet sie nie wyjdzie by strzelić z tego gównianego sprzętu tylko przez okno ludzie to idioci że przyjmują od was te mandaty 🙂

 2. Magda pisze:

  Brawo chłopaki 👍👍👍

 3. Nie pijacy ale akocholu pisze:

  co?

 4. Nie pijacy ale akocholu pisze:

  Znowu cenzura!
  Poprzedni tekst był mniej więcej takiej treści:
  Dlatego są sklepy aby sprzedać pożądane produkty

 5. pyrzyce pisze:

  a dlaczego w gazetce NETTO promują karmę dla kotów za 1 zł a przyjdziesz do sklepu i jej nie ma bo w godzine wyprzedane to po co sa te propagandy !!!!!!!!!!

 6. pyrzyce pisze:

  jestem za zamknięciem supermarketów w niedzielę !!!!!!! bbo w tygodniu nie ma tego co chcę ,to po co siedzą w niedzielę!!!

 7. Anonim pisze:

  Supermarkety muszą być otwarte w niedziele!!w ten dzień mamy wreszcie możliwość zrobienie zakupów na spokojnie i kupić towar świeży nie przebrany wcześniej. Bardzo wielu z nas jest zmuszona do pracy od godzin rannych do późnowieczornych.Zmuszają nas do tego żenująco niskie zarobki np. 2000zl(pełno jest ofert pracy za takie pieniądze) brutto na jednym etacie a ceny są w sklepach jak np. w Niemczech!!
  SUPERMARKETY muszą być otwarte również w niedziele!!!

 8. Anonim pisze:

  Może księża w niedziele nie będą pracować za mamonę a charytatywnie będą dawać: śluby, chrzciny, pogrzeby i nie będą zbierać na tacę.Oczywiście rownież nie będą pracować:lekarze, kierowcy,,,,, hutnicy,,,,rolnicy.Niech nawet zwierzęta hodowlane wiedzą, że to jest wolny dzień dla rolnika!A co?!

  • Anonim pisze:

   A co to ma wspólnego z kierowcą co mu zabrali prawko, z iskrą, z policją i tym artykułem bo nie kumam, chyba wezmę leki na głowę.

 9. Anonim pisze:

  Słuszne spostrzeżenie ale jest do tego duże ale.Gdzie napisać skoro ten portal unika tematów newralgicznych i tych dotyczących naprawdę spraw newralgicznych?

 10. Anonim pisze:

  Warto rowniez zwrócić uwagę na sprzęt polskich rolników i stan techniczny.Ci POLSCY ROLNICY, rolnicy(tak bardzo ich wspierał i łamał prawo były już JM Olech)mają sprzęt bardzo często nie polski.Dlaczego?Czy to tak PATRIOTYCZNIE nie mieć POLSKIEGO CIĄGNIKA i oprzyrządowania do niego?!DODAM BARDZO DOBREJ JAKOŚCI, a który jest użytkowany nawet W NIEMCZECH!!!!Ziemia na wykup to „patriotyczne” dla co niektórych rolników.Natomiast sprzęt bardzo dobrej jakości polskiej np.URSUS, to już według nich, nie.Dlaczego tak cynicznie postępują rolnicy, zaznaczam niektórzy.

  • Anonim pisze:

   No i samochody też mają zagraniczne.

   • Anonim pisze:

    Tu chodzi o rolników, którzy „patriotycznie” walczyli o zakup polskiej ziemi dla siebie po preferencyjnych cenach.Na szczęście już były burmistrz JM Olech ich aktywnie popierał.Pokazywali się na swoich protestach w zachodnich ciągnikach.Co za bezczelność a przecież mogliby kupować POLSKIE ciągniki i polskie oprzyrządowania do nich .Skoro są tacy PATRIOCI!!!!Zgodzisz się pewnie ze mną.
    P.S
    wpisz sobie w wyszukiwarkę:Ciągnik Ursus.Zobaczy naocznie, że nasze polskie ciągniki i maszyny są na najwyższym poziomie technicznym.

 11. Anonim pisze:

  Jeszcze jedno.Warto sprawdzać nie tylko stan techniczny ale rownież trzeźwość i oczywiście OC!!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.