ZATRZYMANI ZA KRADZIEŻ Z WŁAMANIEM TRAFILI DO ARESZTU

         Sprawcy włamania do domu jednorodzinnego na terenie gminy Pyrzyce zostali zatrzymani. Grozi im kara do 10 lat pozbawienia wolności, nim jednak staną przed sądem najbliższe trzy miesiące spędzą w areszcie. Sprawa ma charakter rozwojowy.

        Do zdarzenia doszło w połowie maja br. na terenie gminy Pyrzyce. W jednym z domów jednorodzinnych sprawcy wyłamali okno, dostając się do jego wnętrza. Z mieszkania w celu przywłaszczenia zabrali biżuterię o łącznej wartości 800 złotych.

         Funkcjonariusze Wydziału Kryminalnego KWP w Szczecinie i Komendy Powiatowej Policji w Pyrzycach w trakcie intensywnych czynności operacyjnych ustalili, że z kradzieżą mogą mieć związek 24 i 35 – latek z powiatu świnoujskiego. Pyrzyccy kryminalni przy współpracy z policjantami Wydziału Kryminalnego KWP w Szczecinie, zatrzymali obu mężczyzn. Zarówno 24 – latek jak i jego starszy znajomy trafili do policyjnego aresztu, następnie po zebraniu materiału dowodowego usłyszeli zarzuty.


reklama
     

        Prokurator Rejonowy w Pyrzycach na wniosek komendanta zawnioskował do sądu o tymczasowe aresztowanie wobec 24 i 35 – latka na okres trzech miesięcy. Sąd przychylił się do złożonego wniosku i orzekł środek zapobiegawczy. Mężczyznom za popełnione przestępstwo zgodnie z kodeksem karnym grozi kara do 10 lat pozbawienia wolności.

       Sprawa ma charakter rozwojowy. Policjanci cały czas weryfikują podobne zgłoszenia kradzieży z włamaniem, do których dochodziło w ostatnim czasie na terenie województwa zachodniopomorskiego. Nie wykluczone, że podejrzani usłyszą kolejne zarzuty.

st. sierż. Marcelina Pałaszewska
KPP w Pyrzycach


reklama
      

8 odpowiedzi na ZATRZYMANI ZA KRADZIEŻ Z WŁAMANIEM TRAFILI DO ARESZTU

 1. Anonim pisze:

  ŻEBY ZATRZYMAĆ PANA KOSSOW….. ZA JAZDE BEZ UPRAWNIEŃ I BRAK PRZEGLĄDU TEŻ TRZEBA POLICJE ZE SZCZECINA BO NASZA PYRZYCKA NIE POTRAFI ,POMIMO WIEDZY I POMIMO ŻE TEN PAN JEŻDZI PO PARĘ RAZY DZIENNIE,WYŚMIAĆ POLICJĘ PYRZYCKĄ PRAWDZIWI POLICJANCI POUCIEKALI DO INNYCH JEDNOSTEK

 2. Anonim pisze:

  Zatrzymaj sam sprawcę masz takie prawo jako wzorowy obywatel Pyrzyc.

 3. Anonim pisze:

  podaj podstawę prawną anonimie

 4. Anonim pisze:

  od tego są stosowne instytucje czyli nasza policja

 5. mieszkaniec Podgrodzia pisze:

  Panie redaktorze,prosimy ,błagamy napisz i przeprowadż wywiad z mieszkańcami Podgrodzia i Sikorskiego na temat UKS JAKOSS!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

 6. Anonim pisze:

  Moim zdaniem po takich wpisach jak np. „Anonim pisze:
  2 czerwca 2017 o 18:15 „to dzielnicowy aspirant Krzysztof Jarosz musi zbadać dogłębnie tą sprawę!Jeśli tego skutecznie nie nie robi, to dlaczego jest na tym stanowisku jako policjant?
  Być może wystarczy sprawdzić te konkretne doniesienia!!! POLICJA PYRZYCKA jest nieskuteczna?!Policjanci, czy ci ze Straży Miejskiej wiedza i nic nie robią?1DLACZEGO ?!!!
  Niech się ukaże na stronie PYRZYCKIEJ POLICJI ODPOWIEDNIA wiadomość. Co POLICJA ROBI, zrobiła w W TEJ KONKRETNEJ SPRAWIE.

 7. traktorzysta pisze:

  Niech pani st. sierżant Marcelina Pałaszewska w imieniu POLICJI pyrzyckiej się wypowie na ten konkretny temat:”Anonim pisze:
  2 czerwca 2017 o 18:15

  ŻEBY ZATRZYMAĆ PANA KOSSOW….. ZA JAZDE BEZ UPRAWNIEŃ I BRAK PRZEGLĄDU TEŻ TRZEBA POLICJE ZE SZCZECINA BO NASZA PYRZYCKA NIE POTRAFI ,POMIMO WIEDZY I POMIMO ŻE TEN PAN JEŻDZI PO PARĘ RAZY DZIENNIE,WYŚMIAĆ POLICJĘ PYRZYCKĄ PRAWDZIWI POLICJANCI POUCIEKALI DO INNYCH JEDNOSTEK”
  P.S
  Nie usuwajcie i tego komentarza.OK?!

 8. Anonim pisze:

  NIE MA STRONY INTERNETOWEJ W KPP PYRZYCE ABY IM TO NAPISAĆ I POKAZAĆ ALE JAK KOMENDANT NIE CHCE O TYM WIEDZIEĆ TO CO ZROBIĆ A PANI PAŁASZEWSKA ODPISUJE TYLKO DZIENNIKARZOM Z SZARYM CZŁOWIEKIEM POMIMO PRAWDY NIE CHCE GADAĆ,MOŻE W KOŃCU KWP SZCZECIN SIĘ TYM ZAJMIE

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.