Potrącenie rowerzysty

         W ostatnią sobotę (28.01) na przejściu dla pieszych przy Rondzie Sybiraków w Pyrzycach doszło do potrącenia rowerzysty przez kierowcę auta wyjeżdżającego z parkingu pobliskiego marketu.

        Informacja przesłana przez naszego czytelnika.

6 odpowiedzi na Potrącenie rowerzysty

 1. Ech pisze:

  Poszkodowany Pan rowerzysta ma się dobrze, choć niektórzy twierdzą że ma złamaną nogę. Wczoraj chodził już po mieście, czyli nie jest złamana.

 2. Mieszkaniec pisze:

  Co za idiotyczna publikacja ! Proszę opisać , że rowerzysta wtargnal na rondo pod prąd , ze wyjechał kierowcy wprost pod maskę samochodu , brawo ! Opisujcie wszystko nadesłanie przez czytelnika 😉 PS.Wczoraj widziano człowieka który przeszedł na czerwonym i kurdyk nic mu się nie stało , nadsylam !

  • buźka pisze:

   Człowieku rozbawiłeś mnie 😀 O co tak naprawdę się spinasz hehehe 😀 Wyluzuj troszkę bo ci serducho się zatrzyma 😀 … już ochłonąłeś mieszkańcu??? 😉

   • ernest pisze:

    O to że jak pisać to konkretnie a przez takie właśnie „informacje” ludzie zaczynają wymyślać swoje historie,wyssane z palca . pozdrawiam 🙂
    Ps. Pyrzyce info naprawdę postarajcie się bardziej z informacjami, aktualnościami bo jak widać zbyt mało informacji=zamęt wokół mieszkańców .

    • buźka pisze:

     Ale mimo to wchodzi Pan na Pyrzyce.info i czyta te informacje. Przecież nie musi Pan tu zaglądać… Pozdrawiam serdecznie (nic do Pana nie mam, wyrażam jedynie swoje zdanie na ten temat)

 3. buźka pisze:

  Takie niedokładne informacje będą się pojawiały zawsze dopóki ludzie w Pyrzycach nie zaczną ,,współpracować” w innych miastach współpraca służb z prasą oraz mieszkańców z prasą jest tak dobra że bez problemów można przekazać pełne i rzetelne informacje. W Pyrzycach niestety ludzie są wrogo nastawieni do wszystkiego 🙁

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.