KONKURS ,,ŻYJĘ BEZ RYZYKA”

         6 grudnia 2016 r. odbyło się uroczyste wręczenie nagród i wyróżnień dla uczniów biorących udział w konkursie ,,Żyję bez ryzyka” zorganizowanym przez Państwowego Powiatowego Inspektora Sanitarnego oraz Dyrektora Zespołu Szkół nr 2 Centrum Kształcenia Ustawicznego w Pyrzycach przy wsparciu Starostwa Powiatowego i Urzędu Miejskiego w Pyrzycach.

        Nagrody wręczyli: Burmistrz Pyrzyc Marzena Podzińska oraz Wicestarosta Pyrzycki Bartłomiej Królikowski.

       Celem konkursu było poszerzenie wiedzy na temat HIV/AIDS wśród młodzieży ponadgimnazjalnej oraz promowanie postaw odpowiedzialności za własne życie oraz szacunku wobec siebie i innych.


reklama
      

        Udział w konkursie poprzedzony był warsztatami ,, Co wiesz na temat HIV/AIDS”, w których udział wzięli wszyscy uczniowie klas pierwszych Zespołu Szkół nr 2 CKU w Pyrzycach.

Konkurs przebiegał w dwóch etapach:
I – etap – test wiedzy
II – etap – plakat profilaktyczny.

Komisja konkursowa wybrała 3 najlepsze prace
I miejsce – Weronika Lewicka
II miejsce – Eliza Łuc
III miejsce – Patrycja Farbotko

Wyróżnienia:
Wiktoria Skrobisz, Klaudia Rojewska, Sara Cholewa

       Wszyscy pozostali uczestnicy otrzymali nagrody pocieszenia. Nagrody zostały ufundowane przez Starostwo Powiatowe w Pyrzycach oraz Urząd Miejski w Pyrzycach.

       Serdecznie gratulujemy i dziękujemy za udział i zaangażowanie w konkursie. Nagrodzone oraz wyróżnione prace będą wyeksponowane w Urzędzie Miejskim w Pyrzycach.

PSSE Pyrzyce

3 odpowiedzi na KONKURS ,,ŻYJĘ BEZ RYZYKA”

  1. mieszkaniec Pyrzyc pisze:

    Coś pani Burmistrz jakby trochę nie tego jakieś oczy nie takie ,i tak jakby zez

  2. unizony:-) pisze:

    może jesteś mieszkańcem grodu ale skoro nie dotrzegasz piękna wyboru mieszkańców nie sposób cię zrozumieć. podgrodzie lub zwolennik innej opcjii z terenu 🙂

  3. Adam pisze:

    Ryzyko hiv w Pyrzycach? Bardziej bym zwracal uwage na środowisko, trucicieli w naszym miescie coraz wiecej a SHARMAN najwiekszy. Truja okolicznych mieszkancow np. rybonukleotydydisodowe,glutaminiany monodisodowe, sorbinian potasu, antocyjany, substancje amoniakalno-siarczanowe, itp,itd. Czy ktoś coś z tym zrobi.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.