,,Jesienne zabawy” w PP Nr 3 z OI w Pyrzycach

           Jesień to kolorowa i wyjątkowa pora roku, obfitująca w ciekawe wydarzenia w naszym przedszkolu. Z końcem października i początkiem listopada radośnie i wesoło obchodziliśmy święto tej właśnie pory roku. Dzieci z zaciekawieniem aktywnie brały udział w jesiennych zabawach. Rozwiązywały zagadki logiczne, zmysłowe, segregowały i ze smakiem chrupały zdrowe, pyszne dary jesieni.

           Wspólnie śpiewaliśmy piosenki i tańczyliśmy w rytm jesiennych melodii. Święto Jesieni było świetną okazją do swobodnego wyrażania siebie poprzez ruch przy muzyce, zabawy plastyczne oraz czynny udział w inscenizacji wiersza J. Tuwima pt. ,,Rzepka”. Wszyscy wspaniale się bawiliśmy, pogłębiając jednocześnie swoją wiedzę na temat aktualnej pory roku.


reklama
      

           Tak duża porcja radości i pozytywnych emocji sprawia, że Święto Jesieni od lat wpisane jest na stałe w grafik imprez naszego przedszkola.

Marta Kowalska

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.