Otwarcie „Klubu Młodzieżowego” w Pyrzycach

          W dniu 18 września 2015r. o godz. 10:00 odbyło się otwarcie „Klubu Młodzieżowego” w Pyrzycach na ul. Bogusława 5. Na otwarcie przybyli przedstawiciele władz samorządowych, dyrektorzy placówek oświatowych oraz przedstawiciel Wspólnoty Mieszkaniowej ul. Bogusława 5 Pan Kazimierz Biziorek.

        Przybyłych gości przywitała Burmistrz Pyrzyc Marzena Podzińska oraz Pani Beata Berdzik – koordynator klubu i wychowawcy : Magdalena Cupak i Weronika Stopczyńska. Remont pomieszczeń i wyposażenie sfinansowano w ramach środków gminnego programu pt. „ Gminny Program Profilaktyki i Rozwiązywania Problemów Alkoholowych dla Gminy Pyrzyce w latach 2013,2014,2015”. Pomysłodawczynią powstania „Klubu Młodzieżowego” była Pani Renata Tudek – pełnomocnik burmistrza ds. Uzależnień i Zdrowia. Klub Młodzieżowy będzie realizował pozalekcyjne zajęcia dla młodzieży w wieku 13-18 lat.


reklama

            Głównym zadaniem Klubu będzie opieka, wsparcie i prowadzenie zajęć z młodymi ludźmi narażonymi na wykluczenie społeczne. Stanowić będzie również alternatywę spędzania czasu wolnego. W klubie powstaną sekcje, zgodne z zainteresowaniami uczestników zajęć np. : wokalno- muzyczna, taneczna, komputerowa, itp. Klub będzie otwarty od poniedziałku do piątku w godzinach od 1600 do 1900.

UM

6 odpowiedzi na Otwarcie „Klubu Młodzieżowego” w Pyrzycach

 1. Anonim pisze:

  Pni Renatka to może wpaść najwyżej do kałuży jak będzie ciemno.
  Pomysłodawcą tego projektu był Maciek Socha a zaczął go realizować Olech.
  Ale jak widamo sukces ma wieeeeelu ojców, sorki matek

 2. ZAINTERESOWANY pisze:

  To jak w tym klubie będą śpiewy, tańce i warsztaty to co będzie w PDK? Może zamknąć?!

 3. Anonim pisze:

  oczywiście Olech zostawił po sobie „zieloną wyspę”… zapomniał tylko o szacunku dla ludzi. Spiski to jego specjalność, teraz pewnie też kombinuje, wszyscy to wiedzą. jego czas minął i oby nigdy nie wrocił!!!

 4. Anonim pisze:

  Wszystko idzie w dobra stronę Podzia i spółka zostawia po sobie ruiny i zgliszcza: 0 inwestycji, 0 kultury, 0 działań. A pani burmistrz też 0, wiecej jej nie ma niż jest.
  To bedzie dopiero zielona wyspa z 3 lata

 5. Anonim pisze:

  Cóż to za cudo nasz pan mecenas sztuki wyciągnął z magazynu. Cy to przypadkiem nie jest własność Gminy?????

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.