Festyn Rodzinny 2015 – uzbierali na zakup tablic multimedialnych

         W dniu 30.05.2015 r. w Szkole Podstawowej z Oddziałami Integracyjnymi w Pyrzycach odbył się Festyn Rodzinny 2015. Uzyskany dochód  ze zbiórki publicznej w wysokości 10 771,13 zł w całości zostanie przeznaczony na zakup tablic multimedialnych zgodnie z celem przeprowadzonego Festynu Rodzinnego 2015.

        Pragniemy szczególnie podziękować NASZYM WSPANIAŁYM RODZICOM za ogromne zaangażowanie, poświęcony czas, przepyszne ciasta, sałatki, naleśniki i tak licznie przyniesione fanty. Szanowni rodzice, to głównie dzięki Wam, nasze drogie dzieci będą miały możliwość uczestniczyć w coraz to ciekawszych zajęciach szkolnych.


reklama
     

        Nasze podziękowania pragniemy również przekazać Dyrekcji szkoły wraz z gronem pedagogicznym, dziękując za ich pomoc i zaangażowanie oraz przesympatycznym Pyrzyczanom, którzy jak zwykle nas nie zawiedli swoją obecnością.

Wszystkim dziękujemy i zapraszamy w następnym roku.
Rada Rodziców SP z OI im. Leonida Teligi w Pyrzycach

3 odpowiedzi na Festyn Rodzinny 2015 – uzbierali na zakup tablic multimedialnych

  1. anonim pisze:

    szkoła liczy tyle klas a na fotkach tylko jedna klasa i w kółko te same osoby. Fotograf rewelacyjny hahaha 😀

  2. ...... pisze:

    Nie ważne są fotki, ważny jest cel, który pomoże podnieść poziom edukacyjny w szkole i uatrakcyjni lekcje dla dzieci…..Tak trzymać RODZICE I RADA RODZICÓW……oraz PRACONICY SZKOŁY

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.