Dzień Dziecka w Mielęcinie

         03. czerwca w Szkole Podstawowej w Mielęcinie odbył się Festyn Rodzinny z okazji Dnia Dziecka. Rada Rodziców, dyrektor, nauczyciele, pracownicy szkoły tradycyjnie przygotowali dla dzieci mnóstwo atrakcji.

          Każdy, kto tylko miał na to ochotę mógł skorzystać z usług salonu piękności i zamienić się w batmana czy wróżkę. Twarze malowały wolontariuszki z Caritasu. Ksiądz Andrzej Hulka, zapewnił transport wolontariuszek z Mostkowa oraz atrakcję, jaką był zamek dmuchany. Było też miasteczko zabaw i kawiarenka z przepysznym ciastem upieczonym przez rodziców. Natomiast dla głodnych i spragnionych były frytki, kiełbasa, kaszanka z grilla od sponsora – Dariusza Zybały.


reklama
     

          Punktem kulminacyjnym integracyjnego spotkania było widowisko, pt.: „Baw się z nami rajdowcami”, które przysporzyło dzieciom wiele radości. Wszyscy bawili sie doskonale biorąc udział w wielu atrakcjach przygotowanych przez artystów. Były wyścigi quadów, turlanie opon i wiele innych super gier i zabaw. Całej zabawie towarzyszyły piosenki i ciekawe konkursy. Dopełnieniem Festynu była przepiękna pogoda.

            Festyn dostarczył wszystkim uczestnikom wielu niezapomnianych wrażeń i z pewnością na długo pozostanie w pamięci jego uczestników.

1 odpowiedz na Dzień Dziecka w Mielęcinie

  1. Rodzice pisze:

    Było wspaniale. Dziękujemy 🙂

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.