„W zdrowym ciele – zdrowy duch” – czyli wyjazd na basen.

        Zjeżdżalnie, jacuzzi, basen z falą morską czy basen solankowy – to tylko niektóre atrakcje z których mieli okazję skorzystać w sobotę (08.11) uczestnicy wycieczki do Wodnego Centrum Rekreacyjno- Sportowego ,,Laguna” w Gryfinie.

         Już po raz 20 Wiesław Czarnecki- sołtys wsi Trzebórz wraz z Radą Sołecką zorganizował wyjazd na basen. Niemała bo licząca 40 osób grupa mieszkańców Trzeborza oraz kilku chętnych z pobliskiej miejscowości Tetyń aktywnie i systematycznie uczestniczy w organizowanych wyjazdach. Poprzez organizowanie takiej formy spędzania wolnego czasu w śród dzieci, młodzieży ale i dorosłych propaguje się zdrowy styl życia oraz zachęca się w ten sposób do czynnego uprawiania sportu.


reklama
     

         Czas spędzony ,,w wodzie” przysporzył wszystkim uczestnikom wyjazdu, oprócz korzyści zdrowotnych wiele radości i przyjemnych wrażeń. Przed powrotem do domu wszyscy zostali zaproszeni przez organizatorów na pizze. Zapewne nie jest to ostatni taki wyjazd, a jak można zauważyć zainteresowanie ze strony mieszkańców jest duże.

Michał Dudek

gl

3 odpowiedzi na „W zdrowym ciele – zdrowy duch” – czyli wyjazd na basen.

  1. agnieszka pisze:

    A Wieska Krola czego zescie nie wzieli:)

  2. pyrzyczanka pisze:

    kiełbaska przedwyborcza.

  3. Janka pisze:

    Kiełbasa kiełbasą… skoro jeżdżą już od dawna i to za darmo to ja podziwiam organizatorów. A jak był wyjazd na basen z wiosek gminy Pyrzyce to płacili.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.