JEŻELI KOCHASZ, POWIEDZ „STOP WARIATOM DROGOWYM ” !!!

        Policjanci z Zespołu Ruchu Drogowego Komendy Powiatowej Policji w Pyrzycach rozdawali niebieskie serduszka, symbol ogólnopolskiej kampanii „Stop Wariatom Drogowym”. Mundurowi rozdawali serduszka wśród kierowców odwożących swoje pociechy do szkoły, zachęcając tym samym do udziału w projekcie rodziców oraz ich dzieci.

        30 września policjanci z pyrzyckiej drogówki, w ramach akcji „Stop Wariatom Drogowym ” udali się na ulicę Poznańską, gdzie w rejonie Szkoły Podstawowej propagowali wśród kierowców bezpieczne zachowania na drodze. Policjanci rozdawali niebieskie serduszka mające na celu uzmysłowić kierującym i pozostałym użytkownikom ruchu, dlaczego warto jest jeździć bezpiecznie. Specjalnie przygotowane napisy tj. „Tatuś czekamy w domu. Kocham, jedź ostrożnie” lub „Sama kredytu nie spłacę. Kocham, jedź ostrożnie”, dają naprawdę wiele do myślenia.


reklama

        Organizatorzy kampanii, biorąc pod uwagę własną inwencję twórczą odbiorców, przygotowali także serduszka, na których można samemu wypisać przesłanie do najbliższej nam osoby. To właśnie serduszka mają przypominać kierowcom, że w domu czeka na nich ktoś, kto ich kocha oraz że warto zdjąć nogę z „ gazu ”, aby dojechać szczęśliwie do celu.

        Kampania „Stop Wariatom drogowym” organizowana jest przez Komendę Główną Policji i PZU już po raz trzeci. Za każdym razem cieszy się ona dużym zainteresowaniem.

sierż. Marcelina Pałaszewska
KPP w Pyrzycach

2 odpowiedzi na JEŻELI KOCHASZ, POWIEDZ „STOP WARIATOM DROGOWYM ” !!!

  1. dosta1994 pisze:

    A gdzie jeszce takie serduszka mozna dostac?.
    Bardzo fajna akcja, popieram.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.