Fotokamery zdają egzamin!

        Nowa broń do walki ze śmieciarzami i złodziejami okazała się skuteczna, po zaledwie kilku tygodniach stosowania dzięki foto kamerze Straż Miejska ukarała trzy osoby za nielegalne pozbywanie się odpadów .

        Foto kamery to małe niepozorne urządzenia, które trudno dostrzec a mają zasięg aż 50 m. Są w nich zainstalowane specjalne czujniki ruchu, gdy ktoś się zjawia w danym miejscu robią zdjęcia, a czasem tez nagrywają krótki materiał wideo. Foto kamera od razu po włączeniu powiadamia wszystkich strażników Straży Miejskiej w Pyrzycach o zdarzeniu.reklama
     


        Warto przypomnieć, że osoba, która nielegalnie pozbywa się odpadów z domu, wyrzuca je na dzikie wysypisko śmieci, do lasu, nad rzekę, czy przydrożnego rowu, a zostanie w takiej sytuacji przyłapana na gorącym uczynku lub też stróże prawa udowodnią jej to wykroczenie, przedstawiając jej zdjęcia albo nagranie z kamery, może być ukarana mandatem nawet do 500 zł.

Komendant Straży Miejskiej
Michał Maduzia

8 odpowiedzi na Fotokamery zdają egzamin!

 1. PawelB pisze:

  No i bardzo dobrze! Jeżdżąc polnymi drogami bardzo często widuję takie wysypiska i – sorry za wyrażenie, ale rzygać się chce na te widoki. Straż Miejska do czegoś się przyda (swoją drogą to coraz bardziej „służba foto-video” 😉

 2. ja pisze:

  pewnie że dobrze, tych brudasów trzeba karać, tylko że ja bym im dojebał z 5000zł to by może ich czegoś nauczyło, też czasami zwiedzam tereny po polnych drogach:)

 3. kkk pisze:

  Cud – wreszcie straz miejska na cos sie przydala. Jednak dobrze czasami oderwac sie od fotoradaru. Tylko ten mandat to smiech na sali – powinno byc minimum 5000.

 4. kierowca pisze:

  mniej nekac kierowcow wiecej zajmowac sie miastem bo jest w oplakanym stanie , jak tak dalej bedzie to mamy sianokosy w kazdym zielonym skrawku brudno oj brudno w tych pyrzycach.

 5. Anonim pisze:

  A gdzie jest Straż Miejska gdy dochodzi do dewastacji Parku Złotej Rybki,gdzie koła zrobione przez konie przypominają UFO,bądz OLIMPIJSKIE KOŁA,Wszyscy wiedzą kto to robi ale mamy nieudolną Straż Miejską ,bądz KOMENDANTA STRAŻY MIEJSKIEJ,a konie biegają,biegają biegają, i zagrażą mieszkańcom Pyrzyc

 6. Anonim pisze:

  Założyć kamery na SIKORKIEGO gdzie pan Kossowski porusza się samochodami ,ciągnikami,motorami,bez uprawnień bo mu zabrano prawo jazdy blisko pół roku temu,i co wy na to?

 7. Anonim pisze:

  ten brudny koniuszy nie ma oc na żaden z pojazdów

 8. Anonim pisze:

  Już ma oc ponieważ gmina dała dotację na uks jakoss 2000 tyś złotych na biednych nie mają na pogożelców nie mają ,na przedszkola nie mająi na wiele innych nie maja ale panu k,zawsze pomimo że działalność prowadzona jest nielegalnie,czyli wbrew uchwale rady miejskiej o utrzymaniu czustości i porządku w gminie,zabrania się utrzymywania zwierząt gospodarskich w mieście w zabydowaniach jednorodzinnych,zabudowaniach szeregowych,a uks jakoss,choduje krowy byki,świnie,a ochrona środowiska nie widzi zaniedbań,niedostosowania się do przepisów unijnych,itp

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.