Jerzy Orłowski najlepszym SUPERDEKARZEM w regionie!

        Sezon budowlany zbliża się wielkimi krokami, więc warto poznać najlepszego dekarza w regionie. Jerzy Orłowski z firmy ORZEŁ, ponownie został SUPERDEKARZEM roku, stając na drugim miejscu podium.

         Na początku roku w Hotelu Narvil w Serocku odbyła się jubileuszowa Gala programu SUPERDEKARZ.  Już piąty rok z rzędu 100 najlepszych dekarzy w Polsce spotkało się na największej dekarskiej imprezie, by podsumować sezon i zebrać siły na nadchodzący rok.  Jak co roku, kulminacyjnym punktem programu było nagrodzenie 3 najlepszych dekarzy programu SUPERDEKARZ, oraz 13 zwycięzców w poszczególnych regionach. Tegoroczni laureaci wygrali nie tylko rywalizację z pozostałymi uczestnikami programu, których jest ponad 770 – ale także pokonali głośno okrzyknięty kryzys budowlany, dlatego brawa należą się podwójne.reklama
     


         Tytuł  SUPERDEKARZA roku 2013C zdobył Cezary Gozdera  z firmy DACHCZAR ze Szczecina. Na kolejnych miejscach podium stanęli: Jerzy Orłowski  z Pyrzyc, oraz ubiegłoroczny zwycięzca programu – Łukasz Budzyński z Gniezna.

        Fachowy dekarz – czyli dekarz z Certyfikatem BRAAS!

        Jak przystało na najlepszego SUPERDEKARZA w regionie, Jerzy Orłowski jest w gronie pierwszych stu dekarzy w Polsce, którzy otrzymali Certyfikat BRAAS. Program certyfikacji ma na celu przede wszystkim zmotywowanie fachowców do stałego podnoszenia kwalifikacji i rozwijania umiejętności, a w konsekwencji – wyodrębnienie spośród wykonawców godnych polecenia dekarzy. Jest to odpowiedź na rosnące zapotrzebowanie wśród inwestorów na wykształconych specjalistów, którym bez obaw można powierzyć budowę dachu. Aby otrzymać Certyfikat dekarz musi odbyć odpowiednią ilość szkoleń oraz poddać zbudowany przez siebie dach weryfikacji doradcy technicznego BRAAS.

        Inwestor, powierzając budowę swojego dachu certyfikowanemu dekarzowi zyskuje pewność, że oddaje dach w dobre ręce wykwalifikowanego fachowca.

7 odpowiedzi na Jerzy Orłowski najlepszym SUPERDEKARZEM w regionie!

 1. ziomal pisze:

  Orzełek powinien mieć pierwsze miejsce, za wykonywaną robote i podejście do człowieka i pracy Pozdrawiam z Karniewka

 2. kaka pisze:

  Orły górą!!!! I tu brawa a co do niejsca to rok temu powinien mieć!!!!!

 3. mm pisze:

  Zgadzam sie

 4. K B pisze:

  Nie ma lepszego od naszego ORŁOWSKIEGO , nie ma lepszego od Jerzego Orłowskiego !!!!!!!

 5. szczecin!! pisze:

  Tu się zgadzam !!! Mam ich dach. Zajebiście chłopaki robią,przedewszystkim dokladnie!

 6. Julek z Binowa pisze:

  Na wszystkie dachowe kłopoty i troski Jerzy Orłowski.
  Problemy rozwiązuje od ręki, cuda na jutro.

 7. pyrzyce pisze:

  W tytule jest błąd. Powinno być „Jerzy Orłowski najlepszy superdekarz w Polsce”. Jurek zajął drugie miejsce na podium w Polsce a nie w regionie. A tak poza tym mam przez ekipę Orła zrobiony dach. Najładniejszy w okolicy. Polecam

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.