ZABAWA Z MIKOŁAJEM W PP NR3

Odwiedziny Św. Mikołaja w przedszkolu są chyba najbardziej wyczekiwanym przez wszystkie dzieci wydarzeniem w roku. Już z początkiem grudnia dzielą się one swoimi wiadomościami, wspomnieniami i marzeniami związanymi z wizytą tego niezwykłego gościa.

        W tym roku Mikołaj zawitał do naszego przedszkola 13 grudnia na wielki bal przebierańców. W mikołajkowej zabawie, którą poprowadziła Agencja Artystyczna p. Krzysztofa Gajewskiego nie zabrakło atrakcji i niespodzianek. Dzieci przebrane w barwne i ciekawe stroje miały okazję obejrzeć wspaniałe przedstawienie teatralne o pewnym bocianie, który szukał pomocy właśnie u Świętego Mikołaja.reklama
     


       Przedszkolaki przez cały czas były bardzo aktywne i zainteresowane wszystkim co działo się na scenie. Starszaki, wcielając się w role żabek, miały okazję do wykazania się talentem aktorskim podczas krótkich występów na scenie. Zabawie towarzyszył  magiczny nastrój świąt, wspólne kolędowanie oraz wiele ciekawych zabaw i konkursów. Mikołaj tańczył i bawił się z przedszkolakami, częstował ich łakociami i oczywiście dla wszystkich dzieci zostawił upominkowe paczki. Jak nie trudno się domyślić radości było wiele.

        Wdzięczne dzieci podziękowały Mikołajowi recytowanymi wierszami. Potem był długo wyczekiwany moment rozdania przez Św. Mikołaja każdemu dziecku prezentu, wspólna fotografia i zaproszenie do naszego przedszkola w przyszłym roku. Do zobaczenia Mikołaju!

Marta Kowalska

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.