Dzień Życzliwości w Gimnazjum Mistrzostwa Sportowego w Pyrzycach

        „Bo życzliwość się opłaca i w dobroci do nas wraca!” – to właśnie pod takim hasłem w czwartek 21 listopada w Gimnazjum Mistrzostwa Sportowego w Pyrzycach zostały zorganizowane obchody Światowego Dnia Życzliwości. Celem akcji było przypomnienie wszystkim, jak ważne jest byśmy byli dla siebie serdeczni. Świętowanie odbywało się dwutorowo: w Gimnazjum Mistrzostwa Sportowego oraz w Szkole Podstawowej z Oddziałami Integracyjnymi w Pyrzycach. 

        W gimnazjum już od samego rana pod czujnym okien chłopców z klasy II i III GMS chętni uczniowie i nauczyciele  mieli okazję wziąć udział w tworzeniu drzewka życzliwości, który był symbolem tego święta i uświadamiał wszystkim, jak wiele jest w nas dobra i życzliwości dla innych. Oprócz tego rozdawane były kolorowe naklejki z wielkim uśmiechem. Ponadto został zorganizowany konkurs, w którym uczniowie mieli za zadanie dokończyć hasło „Uśmiechnij się, bo…”. Szczęśliwego zwycięzcę, na zakończenie akcji, wylosował dyrektor GMS – pan Wojciech Pardała.reklama
     


        W Szkole Podstawowej uczniowie Gimnazjum Mistrzostwa Sportowego w Pyrzycach zaprezentowali swoim młodszym kolegom i koleżankom program artystyczny przygotowany specjalnie z tej okazji, w którym udział wziął gość specjalny – Klaun Życzliwek. Były śpiewy, tańce, recytacje, słodki poczęstunek, konkurs na hasło dnia oraz przedstawienie pt. „Bądź życzliwy”, w którym udział wzięli: Jakub Kowalczyk, Jakub Maćkowiak, Paweł Stasiukiewicz, Mateusz Drapała, Filip Gołuchowski, Gracjan Kozłowski, Wiktoria Bystrzak, Marcelina Kuzdak, Katarzyna Ślusarek, Karina Pszczółkowska i Bartosz Niewiadomski.

        Nad prawidłowym przebiegiem akcji czuwały pani Beata Berdzik, pani Kamila Wojszkun-Piasecka oraz pani Marta Dolna.

Udane święto dobiegło końca. Mamy jednak nadzieję, że życzliwość, zarówno uczniów, jak i nauczycieli, trwać będzie nadal.

Marta Dolna

2 odpowiedzi na Dzień Życzliwości w Gimnazjum Mistrzostwa Sportowego w Pyrzycach

  1. lobo pisze:

    A poco tam Kopciewiczowa?

  2. Anonim pisze:

    szkoda słów…

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.