Dzień Edukacji Narodowej w Mielęcinie

Dzień Edukacji Narodowej to święto wszystkich pracowników placówek oświatowych oraz uczniów i wychowanków. W Szkole Podstawowej w Mielęcinie uroczyste obchody tego święta odbyły się 11 października.

 

Dzieci z Punktu Przedszkolnego i Oddziałów Przedszkolnych oraz uczniowie klas I – VI przygotowali program artystyczny dla pracowników szkoły w humorystyczny sposób przedstawiając ich wysiłek wkładany w nauczanie, wychowanie oraz zapewnienie uczniom dobrych warunków do nauki. Były życzenia i gratulacje, uśmiechy i chwile wzruszenia szczególnie podczas występu naszych najmłodszych wychowanków. Dyrektor szkoły pani Małgorzata Jasion doceniła osiągnięcia nauczycieli i pracowników obsługi w ubiegłym roku szkolnym przyznając nagrody dyrektora 5 nauczycielom i 5 pracownikom obsługi. Osiągnięcia nauczycieli doceniło też Ministerstwo Edukacji przyznając na wniosek dyrektora szkoły jednej z naszych nauczycielek Medal Komisji Edukacji Narodowej. Dyrektor pogratulowała wyróżnionej nauczycielce życząc dalszych sukcesów w pracy.reklama
     


Uroczystość zaszczyciła swoją obecnością sekretarz Gminy Pyrzyce pani Beata Kurowska, która w imieniu burmistrza Pyrzyc pana Jerzego Marka Olecha złożyła wszystkim pracownikom szkoły podziękowanie za ich ofiarną pracę oraz życzyła sukcesów w następnych latach. Imprezę przygotowała pani Kamila Pawlik wspierana przez pozostałych nauczycieli.

E. Denisewicz

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.