Zakończenie roku w Przedszkolu „Promyczek”

              Zakończenie roku szkolnego jest zawsze ważnym momentem w życiu młodego człowieka, a szczególnie dzieci, które przekraczają próg przedszkola i wkraczają w życie szkolne.
              28 czerwca w Niepublicznym Przedszkolu „Promyczek” z Oddziałem Integracyjnym odbyło się uroczyste pożegnanie rocznika 2006. Dzieci odświętnie ubrane na rozpoczęcie akademii zakończenia roku szkolnego zatańczyły poloneza, następnie recytowały wiersze i śpiewały piosenki. Wzruszeniom i łzom rodziców nie było końca.


reklama

reklama
     


              Na zakończenie rodzice podziękowali bardzo serdecznie paniom wychowawczyniom, Renacie Łuczak i Katarzynie Łuczak za trud włożony w wychowanie dzieci, za serce jakie im okazały, za dobroć, cierpliwość, wyrozumiałość. Przez te kilka lat przekazywały dzieciom wzorce i wartości, aby wyrastały na rozsądnych i prawych młodych ludzi.
Podziękowań nie zabrakło również dla Pań dyrektorek Marioli Kossowskiej i Anny Gejza, które sprawowały pieczę nad przedszkolem, stworzyły godne warunki, aby dzieci mogły uczyć się i kształcić. Wyposażyły sale w niezbędne pomocy dydaktyczne i edukacyjne, aby dzieci mogły pracować na wysokim poziomie.
Za to wszystko rodzice bardzo serdecznie dziękują zarówno paniom wychowawczyniom jak i również dyrekcji. I jednocześnie życzą powodzenia i dalszego rozwoju.

1 odpowiedz na Zakończenie roku w Przedszkolu „Promyczek”

  1. ..... pisze:

    wielki szacunek i podziękowania dla Pań z Przedzkola ” Promyczek” pracujących w szkole przy sześciolatkach

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.