Zakończenie roku SP Mielęcin

           Uczniowie Szkoły Podstawowej im. Władysława Broniewskiego w Mielęcinie oficjalnie zakończyli rok szkolny 2012/2013. Uroczystość rozpoczęła się mszą święta, następnie odbył się apel. Tradycyjnie rozpoczęto od wprowadzenia pocztu sztandarowego oraz od śpiewania hymnu narodowego.
           Następnie głos zabrała dyrektor szkoły Pani Małgorzata Jasion, która powitała uczniów, rodziców oraz zaproszonych gości. Przemówienie pełne było gratulacji, życzeń dalszych sukcesów oraz przestróg, by uczniowie zachowali zdrowy rozsądek w czasie letniego wypoczynku.


reklama

reklama
     


           Zakończenie roku szkolnego to dzień nagradzania. Docenionych i nagrodzonych zostało wielu uczniów, którzy osiągnęli sukcesy na polu naukowym jak i sportowym oraz ekologicznym, turystycznym.

           Koniec roku to również czas pożegnań. Na apelu uczniowie naszej szkoły pożegnali szóstoklasistów, którzy stali się jednocześnie absolwentami naszej szkoły. Wzruszeniom i łzom nie było końca. Po gratulacjach, podziękowaniach, rozdaniach nagród nastąpiło wyprowadzenie sztandaru. Dla uczniów wakacje zostały rozpoczęte.

2 odpowiedzi na Zakończenie roku SP Mielęcin

  1. rodzic pisze:

    nie ma informacji o pożegnaniu p. Danusi i p.Moniki. Ta informacja jest bardzo krótka a tak wiele w tym dniu się wydarzyło.

    • była uczennica pisze:

      Widać od jakiegoś czasu w tej placówce oświatowej pracuje tylko jedna „nauczycielka?”. Kto to jest ?

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.