ZAWODY WĘDKARSKIE Z OKAZJI DNIA DZIECKA

W dniu święta naszych pociech pierwszego czerwca PZW koło nr41 w Pyrzycach zorganizowało zawody wędkarskie dla dzieci. To coroczna impreza ciesząca się dużym zainteresowaniem w śród najmłodszych adeptów wędkarstwa.

Dzieci startowały w czterech grupach wiekowych – przedszkolaki, klasy 1-3,klasy 4-6, gimnazjaliści oraz grupa dziewcząt. W tegorocznych zawodach uczestniczyło stu czterech młodych wędkarzy. Wszyscy uczestnicy otrzymali upominki, pamiątkowe medale a zwycięscy poszczególnych grup wiekowych pamiątkowe puchary. Każdy uczestnik otrzymał paczkę ze słodyczami oraz ciepły posiłek. Nagrody ufundowało koło nr41 w Pyrzycach oraz sponsorzy bez których pomocy nie udało by się zorganizować tak popularnej i miłej imprezy dla naszych pociech. Zarząd koła nr41 w Pyrzycach jak i dzieci które uczestniczyły w zawodach dziękują wszystkim sponsorom i osobą, które pomogły zorganizować imprezę.


reklama

reklama
     


Zwycięscy poszczególnych grup wiekowych:
Dziewczynki:
I miejsce: Ewa Błażejewska, II miejsce Maja Malanowska (największa ryba zawodów – leszcz – 755 g), III miejsce Agata Pawicka
Przedszkolaki:
I miejsce: Marcel Kowalski, II miejsce: Julia Błażejewska, III miejsce: Martyna Przybyła
Klasa 1-3:
I miejsce: Kacper Wieczorek, II miejsce: Jakub Boczek, III miejsce: Tytus Osękowski
Klasa 4-6:
I miejsce: Oskar Sekutowicz, II miejsce: Wiktor Senderek, III miejsce: Bartosz Kaźmierski
Gimnazjaliści:
I miejsce: Jakub Kucharczyk , II miejsce: Marcin Bienias, III miejsce: Mateusz Szymański

8 odpowiedzi na ZAWODY WĘDKARSKIE Z OKAZJI DNIA DZIECKA

 1. ArT pisze:

  Dlaczego o większości imprez jakie odbywają się w naszym mieście/powiecie dowiadujemy się po fakcie ?

 2. Malanka pisze:

  Podajecie nieprawdziwe dane!!!!!!!!!!!! Kłamcy!!!!!!!!!!!
  Moja córka – Maja Malanowska zdobyła II miejsce w kategorii dziewcząt- a poza tym złowiła największą rybę na zawodach!!!!
  Wkurzona

 3. alex pisze:

  i najlepsze jest to ,że dzieci naszych wspaniałych radnych są na podium a nagrody z czyjej kieszeni i pół miasta nie wiedziała gdzie zawody no paranoja jak co roku chamstwo!!!!!!!!!!!!!!

 4. mieszkaniec pisze:

  ART CZYTAJ GAZETY MYŚLAŁEŚ ŻE EKSTRA DLA CIEBIE DO DOMU DOSTARCZĄ ZAPROSZENIE

 5. mieszkaniec pisze:

  ALEX NAGRODY UFUNDOWALI SPONSORZY JAK BYŚ UMIAŁ CZYTAĆ POWYŻSZY TEKST Z ZROZUMIENIEM NIE PISAŁ BYŚ TAKICH BZDETÓW A DWA CZYTAJ GAZETY I OGŁOSZENIA TO BĘDZIESZ WIEDZIAŁ CO SIĘ W MIEŚCIE DZIEJE A NIE SIEDZISZ PRZED PECETEM I W NOSIE DŁUBIESZ I CZEKASZ AŻ WSZYSTKO NA TACY CI PODADZĄ

 6. x pisze:

  malanka nie oskarżaj kogoś o nieprawdę pomyślałaś że mógł być błąd w tekście zostanie skorygowane i tyle nic strasznego się nie stało błędy się zdarzają

 7. oset pisze:

  Zarząd Koła przyznał się do pomyłki, za którą przeprasza. Spisano kolejność z listy startowej, zdarza się. Tekst już poprawiony.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.