Festyn Rodzinny

          Dnia 08.06.2013 roku w naszej szkole odbył się Festyn Rodzinny zorganizowany przez radę rodziców i pracowników szkoły. Głównym celem tego festynu była integracja środowiska lokalnego, ale przede wszystkim dobra zabawa dla całych rodzin, które w godzinach od 10 do 14.00 licznie przybyły na szkolne boisko. Witając gości, dyrektor- Małgorzata Jasion podkreśliła, że jest to wspaniała forma promocji szkoły. W ten sposób rodzice mieli okazję zobaczyć, że szkoła to nie tylko sale lekcyjne, wymagania oraz nauka, ale to też miejsce relaksu, zabawy i wspólnego spędzania czasu.


reklama

reklama
     
 


          Tego dnia sprzymierzeńcem organizatorów była nie tylko piękna pogoda, ale też atrakcyjna oferta stoisk. Każdy znalazł coś dla siebie. Na boisku szkolnym i scenie czekały na przybyłych liczne atrakcje: przedstawienie przygotowane przez uczniów naszej szkoły, którzy rzetelnie przez kilka tygodni przygotowywali się do tego występu. Zabawa przy muzyce, strzelanie z wiatrówki, pokazy strażaków, malowanie twarzy, jazda dorożką, pokazy saperów, łowienie rybek oraz puszczanie baniek mydlanych. Wielkim zainteresowaniem cieszył się również turniej siatkówki, w którym uczestniczyli nie tylko uczniowie, ale także całe rodziny. Można było również kupić kiełbaskę z grilla oraz pyszne ciasto i frytki w szkolnej kawiarence.
          W podsumowaniu festynu w sposób szczególny pani Dyrektor podkreśliła zaangażowanie rodziców, pracowników szkoły oraz wszystkich przyjaciół, którzy współuczestniczyli w przygotowaniu tej imprezy. I wszystkich ponownie zaprosiła już za rok!

 

2 odpowiedzi na Festyn Rodzinny

  1. Czytelnik pisze:

    Na pewno każdy kto czyta ten artykuł zastanawia się o jaką szkołe chodzi, bo redaktor zapomniał napisać. Festyn był w Mielęcinie, impreza fajna dla dzieci. Jedyny minus to to, że 2 dni później ktoś włamał się do szkoły i ukradł wszystkie pieniądze zebrane na tym festynie.

  2. Nauczyciel pisze:

    Co do włamania to jedyna strata to uszkodzony zamek, a pieniądze bezpieczne w banku:)

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.