Festyn Rodzinny w Przedszkolu Publicznym Nr 3 w Pyrzycach

          W sobotę 18 maja w ogrodzie przedszkolnym po raz kolejny odbył się Festyn Rodzinny. Impreza na stałe weszła do naszego kalendarza przedszkolnego. Świętowały całe rodziny. Nie zabrakło także zaproszonych gości. Przedszkole nasze odwiedził Burmistrz Pyrzyc Pan Jerzy Marek Olech wraz z rodziną.

          Tym razem wspólnie z Agencją Artystyczną Krzysztofa Gajewskiego bawiliśmy się pod hasłem ,,Świetliste Reggae”. Wszystkich przybyłych na festyn czekała moc atrakcji i dobrej zabawy. Pokaz radiowozu policyjnego, wesołe konkurencje i zabawy, trampoliny, loteria fantowa, stylizacja fryzur i malowanie twarzy. Nie zabrakło stoisk z pysznymi ciastami pieczonymi przez rodziców naszych przedszkolaków, a panie kucharki chcąc przemówić przez żołądek do serca zadbały o takie smakołyki jak: grochówka, grillowane kiełbaski, karkówka, kawa, herbata i napoje dla naszych milusińskich. Podziwiać tez można było pokaz tańca i układ gimnastyczny uczennic Publicznego Gimnazjum w Pyrzycach oraz krótki koncert dzieci z Pyrzyckiej Szkoły Muzycznej, które prezentowały swoje instrumenty muzyczne. Wśród nich mogliśmy wysłuchać naszych podopiecznych.reklama
     
reklama


          Letnia pogoda, rodzinny nastrój i atmosfera majowego pikniku sprawiły, że dzień ten był wyjątkowy, zarówno dla dzieci, rodziców, jak i personelu przedszkola.

          Rada Rodziców wraz z Dyrektorem i pracownikami naszego przedszkola serdecznie dziękują wszystkim sponsorom oraz rodzicom, którzy z ogromnym zaangażowaniem włączyli się w przygotowanie festynu.

M.K.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.