Za mało było im wrażeń na Przelewickim Dniu Folwarku

          Policjanci z Pyrzyc zatrzymali trzech mężczyzn, którzy po zakończonej w sobotę zabawie po pijanemu uszkodzili samochód obsługi technicznej imprezy. Sprawcy usłyszeli już zarzuty. Grozi im do 5 lat więzienia.
          Przelewickie Dni Folwarku to impreza o charakterze kulturowym. Nie wszyscy jednak w ten sposób do tego podchodzą. Kilku młodym mieszkańcom gminy Przelewice po całonocnej eskapadzie nie dość było wrażeń. Nad ranem, gdy już większość uczestników zabawy rozchodziła się do domów a pracownicy obsługi technicznej zaczynali „zwijać” sprzęt, młodzieńcom stanął na drodze ich samochód. Bez powodu podbiegli do auta i na oczach pracowników zaczęli go kopać i uderzać rękami. W efekcie uszkodzili elementy karoserii auta i powybijali w nim kilka szyb. Policjanci jadąc na miejsce zauważyli grupę osób, którzy na widok radiowozu rozbiegli się  usiłując schować się w zaciemnionych miejscach, co od razu wzbudziło podejrzenie, że mogą to być sprawcy uszkodzenia busa. Funkcjonariusze zatrzymali kilku z nich. Pracownicy obsługi w grupie osób rozpoznali jednego, który niszczył ich busa. Na tej podstawie mężczyzna został zatrzymany i osadzony w policyjnym areszcie. Następnego dnia mundurowi ustalili dane kolejnych osób, które „wyładowały” się na samochodzie.
          Do chwili obecnej zarzuty w tej sprawie usłyszało trzech mężczyzn. Wszystkim grozi do 5 lat pozbawienia wolności.

mł. asp. Daniel Skrzypczak
KPP Pyrzyce

6 odpowiedzi na Za mało było im wrażeń na Przelewickim Dniu Folwarku

 1. matt pisze:

  pewnie nie spodobała się im muza

 2. pisze pisze:

  Jaka kultura ,taka impreza kulturalna.

 3. przelewiczanka pisze:

  a moze trzeba by było wspomnieć o ochronie jaka była podczas imprezy? Pobili jednego z młodych bez powodu więc resZta postanowiła wyrównać rachunki…

  • Jaka pisze:

   dokładnie. Najpierw niech zainwestują w dobrą ochronę a później organizują imprezy. To już nie pierwszy taki przypadek gdzie ‚ochrona’ za dużo sobie pozwala w stosunku do innych.

 4. KACZOREK pisze:

  %*#(($*#*&#^#*$(ochrona na tym folwarku to tylko była mocna przy policji nic wiecej

 5. Gość pisze:

  Ochrona robi najwięcej zamieszania i za dużo sobie pozwala. Z resztą mogliby w końcu zainwestować w profesjonalną ochronę. Przesadzali ostro na tym folwarku.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.