DNI OTWARTE W PRZEDSZKOLU

          Wszyscy wiemy jak ważną decyzję musi podjąć rodzic przy wyborze odpowiedniego przedszkola dla swojego dziecka, w którym ich wychowanek będzie spędzać wiele godzin każdego dnia. Każdy z rodziców dokonując wyboru ma indywidualne oczekiwania i wymagania.

          Odpowiednie Przedszkole to takie miejsce, które spełnia funkcję kształcącą, opiekuńczą i wychowawczą, wspierając przy tym rozwój małego człowieka. W Szkole Podstawowej im. Władysława Broniewskiego w Mielęcinie istnieją trzy grupy przedszkolne, w których odbył się dzień otwarty dla wszystkich wymagających. Naszym celem było dowiedzenie, iż oddanie dziecka w nasze ręce to najlepszy i słuszny wybór. W naszych oddziałach zatrudniani są wykwalifikowani nauczyciele, stwarzający atmosferę przyjazną zarówno dla swoich podopiecznych jak i rodziców.reklama
     
reklama


Tego dnia dzieci wraz z rodzicami mogły obejrzeć specjalnie na tą okazję przygotowane występy, podczas których przedszkolaki śpiewając i recytując wiersze zachęcały do wspólnej zabawy. Każdy gość mógł również obejrzeć nasze piękne sale oraz uczestniczyć w zajęciach zapoznawczych, integrujących i utrwalających dobre więzi między sobą.

1 odpowiedz na DNI OTWARTE W PRZEDSZKOLU

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.