ZARZUTY ZA WŁAMANIE I GROŹBY

            W sobotę 33 letni mężczyzna usłyszał zarzuty popełnienia przestępstwa. Mężczyzna kilkakrotnie przychodził i dobijał się do drzwi mieszkania wykrzykując wyzwiska i groźby pod adresem właściciela. Później nie wytrzymał, wyłamał drzwi do mieszkania, a że nie zastał nikogo, ukradł ubrania, pieniądze i inne wartościowe przedmioty z domu.

          Wszystko zaczęło się od konfliktu pomiędzy dwoma mieszkańcami tej samej miejscowości koło Pyrzyc. Niestety 33 latek chciał konflikt wyjaśnić na swój sposób i po pijanemu. W ciągu dnia kilka razy przychodził do mieszkania „kolegi”, lecz ten słysząc wykrzykiwane pod swoim adresem groźby nie otwierał mu drzwi. W końcu przy kolejnej nieudanej próbie postanowił wejść do mieszkania bez zaproszenia. Wyłamał drzwi i wszedł do środka. Tam nie zastał nikogo więc zabrał z mieszkania pieniądze, biżuterię i ubrania o łącznej wartości dwóch i pół tysiąca złotych, po czym spakował łupy do reklamówki i wyszedł niezauważony przez nikogo. Już następnego dnia policyjne czynności doprowadziły do jego zatrzymania i umieszczenia w policyjnym areszcie.
          W sobotę, po wytrzeźwieniu mężczyzna usłyszał zarzuty kradzieży z włamaniem i gróźb karalnych, do których przyznał się częściowo. Jak wyjaśnił, reklamówkę ze skradzionymi przedmiotami zostawił gdzieś po drodze, lecz po jakimś czasie już jej tam nie znalazł.
Za popełnione przestępstwa 33 latkowi grozi do 10 lat pozbawienia wolności

mł. asp. Daniel Skrzypczak
KPP w Pyrzycach

8 odpowiedzi na ZARZUTY ZA WŁAMANIE I GROŹBY

 1. qpa pisze:

  Kojarze tego goscia. Nasze Panstwo nie radzi sobie z takim elementem – zamykaja go, wypuszczaja i tak w kolko. Za czasow milicji dostalby porzadny wp…l i chodzil by jak myszka.

 2. ....... pisze:

  szczerze to naszej policji najlepiej wychodzi łapanie pijanych rowerzystów …..

 3. hshui pisze:

  Chyba wipe…. pączków :D:D:

 4. sulze pisze:

  mamy samych dobrych policjantuf

 5. QQQ pisze:

  No i stalo sie… Ten smiec wlasnie kogos zabil…. Brawo Polska… Trzeba bylo wziac sprawy w swoje rece, jak to zrobili we Wlodawie, a nie dzwonic dziesiec razy na policje…

 6. xa pisze:

  no i dopiero teraz go zamknęli jak doszło do tragedii!!!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.