OBCHODY NARODOWEGO ŚWIĘTA NIEPODLEGŁOŚCI W PRZEDSZKOLU PUBLICZNYM NR3 W PYRZYCACH

        Za ducha patriotyzmu odpowiedzialni jesteśmy wszyscy. Dlatego z dumą współuczestniczymy w pielęgnowaniu tych wartości wśród naszych najmłodszych. Wychowanie patriotyczne jest w pełni realizowane w Przedszkolu Publicznym Nr3 w Pyrzycach poprzez poznanie historii rodziny, naszego miasta oraz Polski, poznanie legend, symboli narodowych, piękna polskich tradycji, obyczajów, krajobrazów.

       9 listopada 2012 tuż przed obchodami Święta Niepodległości w całym kraju, także nasze przedszkolaki poznały historię drogi do wolności Państwa Polskiego. Na zajęciach w grupach przygotowały kotyliony w barwach narodowych, które przypięły do swoich ubiorów i wzięły udział w uroczystej akademii, na której nie zabrakło symboli narodowych, patriotycznych wierszy i pieśni, którymi dzieci wyraziły swoją miłość do Ojczyzny.reklama
     
reklama


Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.