Królewna Śnieżka i 7 krasnoludków

        W dniu 9 czerwca br. na świetlicy środowiskowej w Chabowie, prowadzonej w ramach Gminnej Komisji ds. Rozwiązywania Problemów Alkoholowych we współpracy ze Stowarzyszeniem na Rzecz Rozwoju Wsi Chabowo, dzieci uczęszczające na zajęcia prowadzone w świetlicach środowiskowych na terenie Gminy Bielice miały okazję świętować Dzień Dziecka.

        Co prawda spotkanie odbyło się z lekkim opóźnieniem, lecz frekwencja była wyjątkowo wysoka. Sala wiejska w Chabowie została wypełniona po same brzegi. Wśród obecnych znalazły się dzieci z Chabowa, Bielic oraz Starego i Nowego Chrapowa wraz z opiekunami. Członkowie Stowarzyszenia oraz rodzice przygotowali dla dzieci wyjątkową niespodziankę. Tak jak mamy okazję oglądać dzieci w przedstawieniach z okazji Dnia Mamy czy Dnia Taty, tak tego dnia na scenie wystąpili dorośli.reklama
     
reklama


       Wystawiono przedstawienie p.t. „Królewna Śnieżka i siedmiu krasnoludków”, które zostało przygotowane pod kierunkiem Pani Iwony Kochel. Aktorzy otrzymali wiele gromkich braw, a dzieci mogły zrobić sobie z nimi zdjęcia.

        Swoje ukryte talenty prezentowali nie tylko dorośli. Grupa dziewcząt zaprezentowała przygotowany specjalnie na tę okazję układ taneczny, za który otrzymały wiele braw.

        W drugiej części imprezy zgromadzeni goście zostali zaproszeni przez organizatorów na spotkanie integracyjne wraz z poczęstunkiem.

        W imieniu organizatorów serdecznie dziękujemy wszystkim Sponsorom, dzięki którym impreza mogła się odbyć.

1 odpowiedz na Królewna Śnieżka i 7 krasnoludków

  1. magdalena pisze:

    czarownica najlepsza…..ruda zajebista jesteś…:) hehe

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.