Dzień Rodziny w Stróżewie

          9 czerwca 2012 r. Rada Sołecka wspólnie z mieszkańcami Stróżewa zorganizowała DZIEŃ RODZINY – święto mam, dzieci i tatusiów. Frekwencja jak zwykle dopisała bo jak by to mogło być inaczej w Stróżewie a i rąk do pomocy nie brakowało.

          Przepyszne wypieki osładzały wszystkim ten jakże radosny dzień, dzieci w barwnie wymalowanych twarzach, dym z ogniska i pieczone kiełbaski sprawiły, że choć na chwile oderwaliśmy się od codzienności i poczuliśmy, że to święto jest dla nas wszystkich. Rodzice nie mogli powiedzieć, że przyszli posiedzieć oj nie nie nie, aktywnie rywalizowali zarówno z dziećmi jak i również ze sobą. Impreza rozpoczęła się meczem „Rodzice vs. Dzieci” w którym to dzieci oczywiście ograły starszyznę 🙂 bo organizatorzy spłatali figla rodzicom i powiązali ich w pary 🙂 Ośrodek Sportu i Rekreacji w Pyrzycach poprowadził równie wesoły jak mecz blok sportowy. Kolejnym punktem imprezy w programie był „bieg po zdrowie o puchar Sołtysa” na starcie zjawili się nawet goście z okolicznych miejscowości aby wspólnie z nami pobiegać.reklama
     
reklama


           Dzięki pomocy Komendanty Powiatowej Państwowej Straży Pożarnej w Pyrzycach wszyscy pojeździli „windą do nieba” skąd widoki były niesamowite. Atrakcją był również konkurs strzelania do celu z wiatrówki po którym tylko współczuć niektórym mężom – oj kobietki mają cela 🙂 a na koniec Stowarzyszenie Lipiański Klub Motorowy PARTYZANCI gościnnie odwiedzili nasze progi zapewniając dzieciakom takąatrakcję i moc adrenaliny, że na długo zapamiętają ten dzień – i właśnie o to chodziło !!!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.