SPOTKANIE Z OKAZJI DNIA KOBIET

        14 marca 2012 roku w Stróżewie odbyło się spotkanie z okazji Dnia Kobiet, które zostało zorganizowane z inicjatywy Radnej Rady Miejskiej w Pyrzycach pani Bożeny Tołoczko przy współpracy Rady Sołeckiej.
Pani Radna zaprosiła do udziału w nim kosmetyczkę, panią od stylizacji strojów oraz panią która zajmuje się ręcznym wykonywaniem biżuterii.reklama
     
reklama


           Po wysłuchaniu cennych wskazówek jak dbać o cerę, jak aktywnie spędzać czas wolny oraz po obejrzeniu prezentacji stylistycznych i biżuterii panie mogły skosztować pysznych wypieków i sałatek przygotowanych przez mieszkanki Stróżewa. Zaproszone Panie przygotowały dla naszych mieszkanek miłą niespodziankę, bowiem pani Anna Erdmann – kosmetyczka – ufundowała kompleksowy zabieg kosmetyczny w swoim gabinecie, pani Ewa Półchłopek –własnoręcznie wykonany naszyjnik, a pani Bożena Tołoczko – 2 karnety na zajęcia aerobiku.  Wszystkie Panie były bardzo zadowolone z przebiegu spotkania oraz z tego, że mogły uzyskać cenne porady. W przyszłym roku następny kolejny Dzień Kobiet i kolejne atrakcje.

Rada Sołecka   
Sołectwa Stróżewo

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.