DWIE OSOBY RANNE W WYPADKU POD OKUNICĄ

    Dwie osoby dorosłe, kobieta i mężczyzna odniosły obrażenia w wyniku wypadku drogowego do jakiego doszło w niedzielę 11 marca w godzinach popołudniowych na drodze pomiędzy miejscowościami Okunica a Obryta. Z wypadku bez obrażeń wyszło na szczęście podróżujące z rodzicami 3 letnie dziecko.
Do zdarzenia doszło pomiędzy Okunicą, a skrzyżowaniem na Czernice. Osobowym BMW podróżowała 22 letnia kobieta wraz z 29 letnim konkubentem oraz ich 3 letnim synem. W pewnej chwili z niewyjaśnionych przyczyn kierująca pojazdem 22 latka zjechała na przeciwległy pas ruchu a następnie zjechała z drogi  na pole uprawne, gdzie pojazd dachował.reklama
     
reklama


Na miejsce natychmiast skierowano służby ratownicze łącznie z wezwaniem załogi śmigłowca pogotowia ratunkowego. W wyniku zdarzenia zarówno kierująca pojazdem 22 latka, jak i jej 29 letni konkubent, z obrażeniami w postaci licznych złamań kości oraz urazów narządów wewnętrznych przetransportowani zostali do szpitala w Szczecinie, natomiast ich 3 letni syn szczęśliwie wyszedł z wypadku bez obrażeń ciała. Na pytanie o stan trzeźwości kierującej odpowiedzą dopiero badania pobranej od niej krwi.

mł. asp. Daniel Skrzypczak
KPP Pyrzyce

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.