ZATRZYMANY W KRADZIONYM SAMOCHODZIE

           Funkcjonariusze Wydziału Kryminalnego KPP w Pyrzycach wspólnie z policjantami Wydziału do walki z Przestępczością Samochodową KWP w Szczecinie zatrzymali 23 – letniego mężczyznę, który poruszał się kradzionym pojazdem marki Audi. Odzyskano mienie o wartości ponad 70 tys. złotych.

          Wzajemna współpraca stanowi podstawę większości sukcesów. Tak było i w tym przypadku, kiedy informacje o skradzionym pojeździe jednostki zachodniopomorskiej Policji przekazywały między sobą.


reklama
     

          W ostatnim czasie, policjanci Wydziału Kryminalnego pyrzyckiej komendy wspólnie z funkcjonariuszami Komendy Wojewódzkiej Policji w Szczecinie na co dzień zajmującymi się zwalczaniem przestępczości samochodowej zatrzymali 23 – letniego mężczyznę, który poruszał się samochodem marki Audi A5. Pojazd którym kierował mężczyzna poruszał się na kradzionych tablicach rejestracyjnych. Sprawna wymiana informacji pozwoliła na zatrzymanie pojazdu w Pyrzycach na ul. Szczecińskiej w najmniej spodziewanym się momencie przez 23 – latka.

          W toku wykonywanych czynności policjanci w bagażniku samochodu znaleźli niemieckie tablice rejestracyjne. Sprawdzenie pojazdu w policyjnych systemach jednoznacznie potwierdziło, że samochód został skradziony dwa dni wcześniej na terenie Berlina.


reklama
      

          Zatrzymany mężczyzna trafił do policyjnego aresztu. W czasie czynności złożył wyjaśnienia i przedstawiony został mu zarzut paserstwa. Sąd Rejonowy w Pyrzycach po zapoznaniu się z zebranym materiałem dowodowym zastosował wobec podejrzanego środek zapobiegawczy w postaci dozoru policyjnego. W związku z przestępstwem jakiego dopuścił się 23 – latek grozi mu kara do 5 lat pozbawienia wolności.

sierż. szt. Marcelina Pałaszewska
KPP w Pyrzycach

3 odpowiedzi na ZATRZYMANY W KRADZIONYM SAMOCHODZIE

 1. Anonim pisze:

  Dlaczego wstrzymane są komentarze na temat osoby zatrzymane w sprawie narkotyków

 2. Jaki pisze:

  A kto to byl ten od narkotykow?

 3. Anonim pisze:

  Marihuana to nie narkotyki!
  Nie wy tylko wóda, ktos jointa pali i jest zły a drugi może wejść do Hadesu kupić skrzynkę wódki, wypic i jest gość
  Za normalna robotę by się policja wziela a nie za palaczy marihuany

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.