POCHWAŁA ORAZ WYRAZY UZNANIA

         Pochwała oraz wyrazy uznania za wyróżniającą postawę i zaangażowanie dla policjanta, który na początku czerwca odzyskał zgubiony portfel z emeryturą.

           Do komendanta Komendy Powiatowej Policji w Pyrzycach trafiły podziękowania od mieszkańca Pyrzyc. Mężczyzna dziękuje za wspaniałą postawę i zaangażowanie dla policjanta, który na początku czerwca odzyskał portfel z całą emeryturą, który starszy pan zgubił. Funkcjonariusz swoim zaangażowaniem bardzo szybko ustalił co się stało z własnością mężczyzny i odzyskał portfel z zawartością.


reklama
     

           Wdzięczny pyrzyczanin napisał list do komendanta, w którym chwali funkcjonariusza i prosi, by przekazać podziękowania. Aspirant Artur Jaskulski, bo o nim mowa to policjant z 17 – letnim stażem pracy, od 8 lat pełni służbę w Komendzie Powiatowej Policji w Pyrzycach. Na co dzień służy swoją pomocą w Rewirze Dzielnicowych mieszkańcom gminy Kozielice. Wyrazy uznania oraz pochwała za postawę godną naśladowania a także sukcesów w codziennej służbie.

sierż. Marcelina Pałaszewska
KPP w Pyrzycach

18 odpowiedzi na POCHWAŁA ORAZ WYRAZY UZNANIA

 1. Patrycja pisze:

  Byłam przy tym jak ten starszy Pan przyszedł do sklepu i pytał czy nie zostawił tu portfela i że odebrał dzisiaj emeryturę. Brawa dla Pana Artura !

 2. Anonim pisze:

  Gratuluję Artur.Oby takich policjantów było więcej…

 3. Anonim pisze:

  Jeden z nielicznych w tej komendzie,psiarni

 4. OKO PROROKA pisze:

  Niecodzienne zachowanie policjanta. Chwała mu za to !!!
  W czasach kiedy sanitariusze,lekarze,strażacy i policjanci pędzą do wypadku z myślą o fantach lub skasowaniu za „skórkę” taka postawa to wzór do naśladowania.

  • obrażony pisze:

   Gnoju jeden jak śmiesz twierdzić, że ktoś jadący z pomocą komukolwiek i w jakiejkolwiek sytuacji myśli o jakichś fantach. Obraziłeś tak dennym stwierdzeniem tysiące strażaków, policjantów i ratowników. PRZEPROŚ

   • pyrzyczanka pisze:

    Nie obraził ale napisał prawdę.Nie twierdzę,że są sępy wszystkie.Mam potwierdzenie osobiste,gdy po wypadku został oskubany z pieniędzy syn.

 5. OKO PROROKA pisze:

  Niecodzienne zachowanie.Warte naśladowania !!!
  Po tylu latach służby policjant człowieczeje.

 6. Wiem swoje pisze:

  Tak to dobry policjant zawsze pomoze, a za glupote nie karze tylko upomni, pouczy.

 7. KKR pisze:

  Jaka pochwała?? za co?? to jest jego psi obowiązek!!!! służy obywatelom za to dostaje wynagrodzenie !!!! a wy o jakiejś pochwale??!!! BARANY !!!

 8. Marta pisze:

  Ogarnijcie się w końcu ! Ktos cos zle zrobi jedziecie po bandzie kos coś w końcu dobrego uczyni też go gnoicie ! Co z wami nic temu narodowi nie pasuje . Potraficie się z czegokolwiek cieszyć ?

 9. Desant pisze:

  Niech Cię to zmotywuje Arturku do innych dobrych uczynków. Bo zło lubi się upominać (te które uczyniłeś) :*

 10. Marta pisze:

  Ps.KKR sam jesteś BARAN i to strasznie zrzedliwy i upierdliwy !!!!!!

 11. Anonim pisze:

  w końcu to ich praca

 12. policja pisze:

  To jakiś absurd! W kraju gdzie POLICYJNYM gdzie za krzywe pierdnięcie jest mandat, dajemy odznaczenie tym łajdakom?! Takie zachowanie jest normalne, w normalnym państwie nie zwróciło by się na to większej uwagi. Tylko fotoradary by stawiali, kibiców ostrzeliwali a pedofilii ochraniali. Obecnie jest gorzej niż za komuny bo wtedy przynajmniej wiedzieliśmy z kim była walka. Brak słów…

 13. Wojciech Cejrowski pisze:

  Obywatele muszą nauczyć władzę, że władza jest u nas na SŁUŻBIE, a nie do wydawania rozkazów. Że władza jest u nas na pensji, że pracuje: u nas, dla nas, na nasze zlecenie. Policja ma nam zapewniać bezpieczeństwo i TYLKO TYM się zajmować. Sami tego nie zrozumieją – musimy ich wyćwiczyć, kolejnymi klapsami, jak niesforne dziecko.

  Nie jest winą policjantów, że myślą o sobie „pan władza” a nie „moja służba”. Nie ich wina, że zostali wychowani w państwie policyjnym jakim była Polska komunistyczna, jakim jest Polska po-komunistyczna i jakim coraz bardziej staje się Unia Europejska. Nie ich wina, że sformatowano ich do zarządzania obywatelami podległymi. Nie ich wina, ale ich cecha, niestety. Zachowują się jak pany, a naszym obywatelskim zadaniem jest przyuczyć ich do służby.

  My też mamy złe przyzwyczajenia jako obywatele.

  Urzędnik w USA wstaje gdy wchodzę i grzecznie mnie wita – to od razu ustawia całą naszą relację.

  W Polsce to ja odruchowo kulę się w sobie, gdy wchodzę do urzędu – jestem z góry przegranym petentem, podczas, gdy powinienem wydawać rozkazy. Decyzje urzędów, policjantów.. nie powinny być uznaniowe – powinny być w przeważającej części MECHANICZNE – należy się coś komuś z mocy prawa, to daję, wydaję, rejestruję…

 14. Anonim pisze:

  Jaka pochawala ??? Za co się pytam? ??

 15. Ja pisze:

  Ten co lubi pizze ze wszystkimi smieciami a najlepiej jakby dali za darmo bo jest z policji

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.