Rajd turystyczny „Szlakiem Walk o Pyrzyce”

         07 marca 2015r. w Szkole Podstawowej z Oddziałami Integracyjnymi w Pyrzycach odbył się Rajd turystyczny „Szlakiem Walk o Pyrzyce”.

          Rajd jest imprezą w której biorą udział wszyscy miłośnicy turystyki pieszej i rowerowej. W rajdzie uczestniczyły dzieci z terenu Powiatu Pyrzyckiego: Szkoła Podstawowa przy Zespole Szkół w Lipianach, Szkoła Podstawowa w Mielęcinie, Szkoła Podstawowa w Żabowie, Szkoła Podstawowa w Brzesku, Publiczne Gimnazjum w Pyrzycach, Ośrodek Szkolno Wychowawczy w Pyrzycach, WTZ Nowielin oraz OREW Nowielin, Szkoła Podstawowa z Oddziałami Integracyjnymi w Pyrzycach, Środowiskowy Dom Samopomocy w Mielęcinie, Szkoła Podstawowa w Strachocinie, Szkoła Podstawowa w Okunicy.


reklama
     

         Rajd został zainaugurowany występami uczniów naszej szkoły.

            Podczas rajdu uczestnicy mieli możliwość wykazania się wiedzą oraz wzięcia udziału w licznych konkursach i zabawach sportowych. Każdy z uczestników otrzymał posiłek turystyczny (ciepłą zupę grochową, napój).

        Główną atrakcją rajdu był pokaz multimedialny filmu pt: „Walki o Pyrzyce” autorstwa Piotra i Leili Ćwiklińskich, oraz Mariusza Rojka.

          Na zakończenie rajdu uczestnicy otrzymali nagrody i dyplomy za zdobyte miejsca w konkursach a każda szkoła otrzymała paczkę ze słodyczami i dyplom za aktywne uczestnictwo w rajdzie.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.