TVN w Promyczku

        W  dniu 08 maja 2014 roku Niepubliczne Przedszkole „Promyczek” w Pyrzycach odwiedziła ekipa z TVN-u. Jak już wcześniej informowaliśmy w Pyrzyce.Info, nasze przedszkole w  ubiegłym roku zostało laureatem ogólnopolskiego Kubusiowego konkursu fotograficznego dla przedszkoli.

         Miejsce przedstawione na naszym zdjęciu zwróciło uwagę realizatorów telewizji TVN  – stąd ta wizyta. W tym roku ruszyła II edycja konkursu. Dzieci z naszego przedszkola swoim przykładem zachęcały  przedszkolaków z całej Polski do wzięcia udziału w konkursie. Emisję programu z naszym udziałem będzie można obejrzeć w dniu 14.05.2014 r. w programie Dzień Dobry  TVN.

 Grażyna Modzelewskareklama
     


27 odpowiedzi na TVN w Promyczku

 1. rodzic pisze:

  super bardzo cieszymy się ze nasze przedszkole odwiedziła telewizja, serdeczne podziekowania dla dla P.Grażynki.

 2. internauta pyrzycki pisze:

  ekstra widać coś się robi w tym w tym przedszkolu

 3. yolo246 pisze:

  po ostatniej obecności niektórych pyrzyczan w telewizji (z okazji dnia kobiet), pozytywna obecnosc w mediach jak najbardziej wskazana 🙂 gratuluję i życzę dalszych sukcesów.

 4. ewa79 pisze:

  wlasnie dlatego wysle swoje dziecko do prywatnego przedszkola, cos sie dzieje, i nauczyciele sie staraja. swietna reklama. i to dowod, ze prywatne > panstwowe

 5. gabi pisze:

  Nie macie pojęcia co ogólnie robi się w przedszkolach to nie konkursy są ważne no ale cóż każdy rodzic ma inne podejście do edukacji dziecka 🙂

  • patryk34 pisze:

   No właśnie gabi, nie mamy pojęcia co robią, a tu przynajmniej widać, że biorą udział w konkursach, i to z sukcesami. Gratulacje Promyczek.

 6. Anonim pisze:

  Gratulujemy i życzymy więcej takich akcji. Dziękujemy za dobrą promocję naszego miasta.

 7. aaaa pisze:

  Nie macie pojęcia, co tak naprawdę się w tym przedszkolu dzieje. Obyscie nigdy tego nie doswiadczyli. Zycze tego wam i waszym dzieciom.

 8. Anonim pisze:

  aaaa ty to masz widze pojęcie o przedszkolach skoro bzdury wypisujesz. Ja mam dziecko w Promyczku trzeci rok i nie zamieniłabym tego przedszkola na żadne inne.

 9. aaa pisze:

  Moje chodzi juz tam czwarty rok. Wiec troszke wiem co się tam dzieje. Przynajmniej w mojego dziecka grupie.

 10. W.S. pisze:

  „Jeszcze taki się nie urodził, co by wszystkim dogodził”. Promyczek promuje nasze miasto a ludzi zazdrość zżera. Gratulacje Promyczek!!!

 11. a pisze:

  dokładnie, racja zazdrość ludzi zżera.

 12. kotek007 pisze:

  świetna akcja! podziwiam zapał nauczycielek 🙂 większości nie chciałoby się w ogóle znaleźć jakiegokolwiek konkursu,w którym można by wygrać coś dla dzieciaków 😉

  a co do komentarzy typu ‚oj, nie wiecie co się tam dzieje’ – żaaaałosne strasznie. krzywda się dzieciom nie dzieje, mają świetnie zaplanowany czas, w miarę możliwości każde dziecko rozwija swoje funkcje społeczne – O CO CHODZI GŁÓWNIE W PRZEDSZKOLACH. a co do kwestii ‚podobania’…Polakowi nigdy nie dogodzisz. jakby się uprzeć, wszędzie znajdzie się coś, co niby jest nie tak.
  moim zdaniem w tym przedszkolu dzieciaki mają bardzo dobrze. a dzięki takim akcjom, przedszkole Promyczek tylko zyskuje ;))

  i tak, wiem co mówię – potwierdzone info. bez złośliwości, bez wymyślonych na poczekaniu informacji. szczerze i z szacunkiem.

  • Anonim pisze:

   A CO TAKIEGO TE DZIECIAKI DOSTAŁY?????????????/ BO MOJE PRZYNIOSŁO TYLKO SOK MAŁY A PRZEDSZKOLE OWSZEM WYGRAŁO APARAT TO CHYBA DLA PANI DYREKTOR NAGRODA WYGRANA A NIE DLA DZIECI DO DOMU NIE DOSTANĄ NO MOŻE TYLKO ZDJĘCIA IM ZROBIĄ

 13. mamuska pisze:

  Moje dziecko chodzi tam od początku i nie ma innej opcji żebym zrezygnowała a skoro przedszkole jest takie złe według rodzica to musi być wielkim zwyrodnialcem żeby puszczać tam dziecko 4lata bo ” nie wiadomo co oni tam robią”

  • ewa79 pisze:

   trafiła Pani w sedno 😀

  • Anonim pisze:

   NIGDZIE INDZIEJ NIE BYŁO MIEJSC,a wychowanie wśród rówieśników jest dla dobra dziecka nie można zmieniać mu miejsca jak jest już zaaklimatyzowane i ma kolegów, trzeba kochać dziecko a do zerówki już nie będzie chodziła 🙂

 14. Anonim pisze:

  nauczycielki sa super a warunki… jak sie nie podoba zawsze można zmienić moim zdaniem najważniejsze zeby dziecko było zadowolone i z uśmiechem chodziło do przedszkola i swojej pani

  • Anonim pisze:

   no cóż mam odmienne doświadczenie, ale pewnie i są zadowoleni rodzice mają szczęście, na szczęście już koniec roku dla wielu z nas

 15. artur pisze:

  Prosze napiszcie o :bałaganie przy sklepie :NETTO na Szczecinskiej jeszcze nie tak dawno było czysto a teraz :Krzewy ,Chaszcze od chodnika i wkoło parkingu podobno przez pare lat :sprzatało tam starsze solidne małzenstwo i było czysto w/g opini klijentów :Dyrekcja Netto odgornie zatrudniła jakis niesolidnych ludzi do porzadku przy :Netto !

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.