Sprofanował kościół w Nowym Chrapowie

          Pyrzyccy policjanci zatrzymali Grzegorza K., który wypchnął okno kościoła, po czym wszedł do środka, gdzie poprzez bestialskie zachowanie dopuścił się profanacji miejsca kultu religijnego. Następnie z kościoła ukradł butlę z gazem, którą sprzedał, a pieniądze przeznaczył na alkohol. Teraz odpowie przed Sądem, za co grozi mu kara nawet dziesięciu lat pozbawienia wolności.

 

          Niedzielnego popołudnia Policja w Pyrzycach, powiadomiona została przez jednego z mieszkańców o włamaniu do kościoła w Nowym Chrapowie. Podjęte na miejscu czynności potwierdziły, że sprawca wypchnął jedno z okien kościoła, dostał się do jego wnętrza niestety nie w celu modlitwy, ale w zupełnie innym. Spenetrował pomieszczenia po czym w bestialski sposób dopuścił się profanacji miejsca kultu religijnego. W konfesjonale załatwił potrzeby fizjologiczne, po czym wymazał jego ściany.

          Wychodząc z kościoła, zabrał z sobą butlę gazową, którą od razu okazyjnie sprzedał, a pieniądze przeznaczył na alkohol.

          Już po kilku godzinach od zgłoszenia, 24-letni Grzegorz K. wpadł w ręce pyrzyckich kryminalnych, którzy odzyskali także skradzioną butlę.

          Jak ustalono, Grzegorz K. działając również ze wspólnikiem, w ostatnim czasie dopuścił się jeszcze wielu innych przestępstw kradzieży i włamań.

          Grzegorz K. objęty został dozorem policyjnym i teraz będzie spowiadał się, ale przed Sądem, za co grozi mu kara nawet dziesięciu lat pozbawienia wolności.

KPP Pyrzyce

spowiedz za dychę

21 odpowiedzi na Sprofanował kościół w Nowym Chrapowie

 1. Anonim pisze:

  Koleś zrobił dobrze!!!

  • PAAA pisze:

   KAŻDY MA PRAWO DO WYZNANIA SWOJEJ WIARY,CZY TO KATOLIK JEHOWY ITD.A TY WIDZĘ JESTEŚ ZEPSUTY DO SZPIKU KOŚCI ABYŚ KIEDYŚ MAJĄC DZIECI ABYŚ NIE SZEDŁ NA KOLANACH PROSZĄC O ZDROWIE

 2. Karol pisze:

  10 lat !!!??? Tyle to powinni dać tym księżom pedofilom, którzy co niedziela ogłupiają wiernych z ambony.

  • JJ pisze:

   To samo przyszło mi na myśl, jak przeczytałem artykuł, tylko u nas tak potrafią !!!! Biednemu doje..ć, że nie uniesie, a Szlachta nietykalna…

   • G pisze:

    A według Ciebie może trzeba go za to pochwalić, może jakąś nagrodę dać?
    Jak nie ma kar za bandyctwo to źle, jak są to też źle.
    Ciekawe co byś powiedział, gdyby to samo zrobił w Twoim domu.

    • JJ pisze:

     dokładnie są kary i kary……zobacz jakie wyroki są za pedofilie wśród księży(śmiech na sali za takie kary)!!! i jak często to się zdarza…… I wydaje Ci się może, że ten gościu więcej krzywdy narobił, TA BUTLA GAZOWA TAK BARDZO CIERPI ???? A ciekawe co byś powiedziała/powiedział gdyby twój dwunastoletni synek(ministrant), wrócił z niedzielnej mszy,i zaczął się skarżyć na księdza…….

  • Tadek z Pyrzyc pisze:

   nienawiść wyjada ci nie nerki a mózgi

 3. za namawianie i podżeganie do przestępstw !i ta po-garda co nie których dla KOŚCIOŁA- tak prostacka tak wręcz anty -kulturowa !

 4. pyrzyczanka2 pisze:

  Do JJ Jeżeli ministrant skarży się na księdza to zgłoś to do prokuratury.

 5. ktosiu pisze:

  No proszę a to fotka z wizji lokalnej. Ojoj Grzesiu, tym razem się już nie wywiniesz!!!

 6. wacek pisze:

  takiemu to nie ma co żałować tam będzie miał dobrze teraz tam będą jego okradać i nawet 20lat to dla takiego mało

  • ktosiu pisze:

   Tak tyle , że to my będziemy jeszcze go utrzymywać gdy bedzie sobie leżał na pryczy….
   Nigdy nie darzyłam go sympatią, a teraz ten numer z Kościołem…
   POPAPRANIEC-ZASRANIEC!!!

 7. ochotnik pisze:

  nie bronie ksiezy ale co wy tu piszecie ! kosciół to kosciól ksiadz to ksiadz . do koscioła nie chodzi sie dla ksiezy .jacy sa to kazdy wie ale nie kazdy!

 8. Anonim pisze:

  chory człowiek nie wie co czyni ja nawet grosza nie dala bym i nie daje na kościół niech batmany sami stawiają sobie takie kapliczki jak chcą głosić takie herezje ludziom. Sami wożą dupe autami a na kościół ich nie stać ha ha …….

 9. Anonim pisze:

  znam osobiście przypadek że kobieta poszła poprosić o jakom kolwiek pomoc dla siebie i swoich dzieci bo samotnie wychowywała a co jej ten KSIĄDZ powiedział że to nie jest jakiś ośrodek harytatywny żeby jej pomagał a ona poszła dlatego bo nie miała już się do kogo zwrócić o pomoc więc poszła do batmana a on taki tekst jej wywalił a na ambonie podczas innych mszy zawsze głosił ze jak ktoś ma jakiś problem to do niego może przyjść i co….? …..

 10. jan pisze:

  az dziw bierze, ze w xxi wieku tylu ludzi wierzy w bajki, ze gdzies tam jest dziadek, ktory nad nimi czuwa a jak umra to pojda do nieba. niebo i pieklo wymyslili sobie katole (ludzie nie jakis tam bog) na soborach zeby kroic z kasy wierne owieczki. naszczescie to juz koncowka kk. jak ma byc dobrze w polsce skoro mamy takie zacofane spoleczenstwo?

 11. zidan pisze:

  taka sytuacja

 12. ela zapendowska pisze:

  zieloni wabank

 13. miejsxowy pisze:

  czy sprawdzili mu czy ma czyste raczki? a moze coz z przeszlosci ministrantem?/bycc/ cwell

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.