Święto Jesieni w Nowielinie

        Gwar, zabawa i wielka ilość uśmiechu, w takim nastroju minęło Święto Jesieni. Mimo pechowej trzynastki impreza była nad wyraz udana. Zapowiada się cykliczne świętowanie.

        W sobotę 13 października w świetlicy wiejskiej w Nowielinie odbyło się III Integracyjne Święto Jesieni. Rada sołecka gościła uczniów Szkoły Podstawowej nr 2 w Pyrzycach z koła rękodzieła artystycznego. Z zaproszenia organizatorów skorzystał również OREW i WTZ Nowielin oraz opiekunowie, dzieci i mieszkańcy Nowielina i sołectwa Krzemlin. Na imprezgościli burmistrzowie Pyrzyc Jerzy Marek Olech i Marzena Podzińska oraz radni Danuta Cząstka i Jerzy Wroński.reklama
     
reklama 


        Dzieci chętnie brały udział w każdego rodzaju konkursach i zabawach. Najwięcej emocji dostarczyła konkurencja w przyozdabianiu dyni. W tych zawodach uczestniczyły całe rodziny. Chętnie rywalizowano też w grach i zabawach sportowo-zręcznościowych prowadzonych przez pyrzycki OSiR. Wszyscy zgromadzeni wychwalali starania i wysiłek wielu mam, które pracowały w kuchni i przygotowały pyszny poczęstunek.

        Trzynastka w kalendarzu okazała się szczęśliwa. Organizatorom imprezy świeciło cały czas słońce i dopisała cudowna atmosfera.

        – Jestem naprawdę zadowolona. Trochę baliśmy się tej „trzynastki” ale wszystko wyszło jak chcieliśmy. Było naprawdę super – dodała prowadząca imprezę Ewa Jędrzejczak, nauczycielka SP nr 2 w Pyrzycach.

        III Integracyjne Święto Jesieni obfitujące w niespodzianki sponsorowali rodzice dzieci z Nowielina. Po organizacji i zaangażowaniu grupy zapaleńców tej integracyjnej idei widać, że jesienne świętowanie będzie imprezą cykliczną.

From.

1 odpowiedz na Święto Jesieni w Nowielinie

  1. AGAT pisze:

    I tak trzymać.Brawo dla pomysłodawców.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.