Rozpoczęcie roku szkolnego w Mielęcinie

        Dnia 3 września o godzinie 10.30 zabrzmiał pierwszy dzwonek w Szkole Podstawowej w Mielęcinie. Na placu przed budynkiem szkolnym zebrali się wszyscy uczniowie, ich rodzice, dziadkowie oraz nauczyciele. Tradycyjnie pierwsze powakacyjne spotkanie ze szkoła poprzedziła Msza Święta.

        Coś się kończy, coś się zaczyna. Tak niedawno rozstaliśmy się, a znów nadszedł czas powrotu i spotkania. Dla uczniów i nauczycieli skończyły się wakacje– czas odpoczynku i zabawy– zaczął się czas wytężonej pracy i realizacji nowych  zadań. Dla naszej pani dyrektor kończy się czas trudnej i pełnej wyrzeczeń, ale jakże satysfakcjonującej pracy nauczyciela i dyrektora szkoły. Swoją wdzięczność, za ciężką pracę wyrazili uczniowie recytując wierszyki oraz rodzice i nauczyciele składając podziękowania i wręczając pani dyrektor kwiaty.reklama
     
reklama 


        Równocześnie mieliśmy przyjemność przywitać naszą nową panią dyrektor Małgorzatę Jasion, która przywitała wszystkich serdecznie podkreślając, ze to dzień szczególnie wyjątkowy dla pierwszoklasistów, którzy zaczynają dopiero przygodę z nauką w naszej szkole.

         Na koniec uroczystości przewodnicząca samorządu uczniowskiego życzyła wszystkim wielu sukcesów w rozpoczynającym się roku szkolnym. Nauczycielom wyrozumiałości i cierpliwości, a koleżankom i kolegom, zapału w zdobywaniu wiedzy.

Joann Susz

14 odpowiedzi na Rozpoczęcie roku szkolnego w Mielęcinie

 1. rodzic pisze:

  Było dużo zmian ( w wiekszosci na lepsze, burzliwie…a co teraz bedzie?? oby nie gorzej…:(

 2. rodzic pisze:

  poprzeczka została przez Panią dr K. wysoko zawieszona pewnie nastąpi rozluźnienie. Szkoda że odeszła, ale może jeszcze wróci 🙂
  Ciekawe jak jej standardom (wymaganiom) Pan O. i urząd sprosta?

 3. pyrzyczanin pisze:

  To nie jej standardom pan O. musi sprostać, to p. K. musi robić to, co jej każe władca…Jej podstawowa rola to bycie paprotką, nie może przerastać szefa…Jeśli się na to zgodziła, to jej sprawa.

 4. obserwator pisze:

  Ciekawe jakie będą wyniki nauczania za nowej dyrektor bo za odchodzącej były mierne!!!( patrz wyniki egzaminu 6 klas)

  • miernyobserwator pisze:

   to były działania sabotażowe 🙂
   zobacz wyniki testu 6-klasisty z 2011r był najlepszy w gminie
   na wynik testów składa się więcej czynników niż dobry dyrektor (on ich nie pisze)

 5. rodzic pisze:

  „Tradycyjnie pierwsze powakacyjne spotkanie ze szkoła poprzedziła Msza Święta”. W publicznej, świeckiej szkole?

 6. rodzic pisze:

  Msza Święta oczywiście dla chętnych. Nikt nikogo, do niczego nie zmusza:) Ja ze swoimi dziećmi bardzo chętnie chodzę na takie msze, które są organizowane na rozpoczęcie i zakończenie roku szkolnego.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.