Dzień Mamy i Taty w Mielęcinie

       Jest taki jeden, szczególny dzień w roku, w którym nasze Kochane Mamy mają swoje święto. W naszej szkole jednocześnie odbył się Dzień Ojca. Uczniowie uczcili ten dzień w sposób bardzo uroczysty i wyjątkowy.

Dzieci szybko nauczyły się swoich wierszyków oraz tekstów piosenek. Chętnie uczestniczyły w próbach wykazując dużo zapału, zaangażowania, wzajemnie siebie motywując do pracy. Dla mam jak również tatusiów, oprócz występu dzieci przygotowały piękne laurki oraz wykonały z masy solnej kwiaty, które następnie pomalowały farbami. Kochane Mamusie i najwspanialszych tatusiów czekała również miła niespodzianka w postaci słodkiego poczęstunku.

1 odpowiedz na Dzień Mamy i Taty w Mielęcinie

  1. rodzic pisze:

    Moja córka jest w pierwszej klasie..Zawsze sobie myslalam ze zawód nauczyciela to bardzo prosta sprawa, że nie mają obowiązków, przyjdą posiedzą i pójdą. Jednak teraz gdy częściej bywam w szkole, widzę ile czasu i pracy kosztuje praca nauczycila. Ile czasu i serca panie poświęcają aby czegokolwiek nauczyć nasze dzieci! Ile pomysłów muszą mieć, aby każdą imprezę zorganizwać, a w Mielęcinie każda impreza wyglada inaczej:) Wielkie brawa dla pań nauczycielek za kreatywność:)

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.