SUZUKI W ŚCIANIE SKLEPU

        Pyrzycka policja bada przyczyny zdarzenia drogowego do jakiego doszło wczoraj tj. 16 maja w godzinach porannych w Żabowie. Kierująca osobowym Suzuki Swift kobieta po uderzeniu pojazdem w ścianę budynku z niegroźnymi na szczęście obrażeniami odwieziona została do szpitala.

        Do zdarzenia doszło kilkanaście minut przed godziną dziewiątą. Dyżurny pyrzyckiej jednostki Policji powiadomiony został, że kobieta uderzyła samochodem w sklep w Żabowie. Skierowani na miejsce policjanci wstępnie ustalili, że jadący w kierunku Szczecina samochodem dostawczym mężczyzna chcąc uniknąć uderzenia w jadącego przed nim busa, zjechał na przeciwległy pas ruchu, gdzie doszło do bocznego zderzenia z nadjeżdżającą w przeciwka kobietą służbowym Suzuki. To zderzenie spowodowało, że kierująca Suzuki 36 latka straciła panowanie nad pojazdem i z impetem wjechała na parking znajdujący się pomiędzy dwoma sklepami.reklama
     
reklama


        Tam najpierw uderzyła w zaparkowanego osobowego Citroena, po czym uderzyła lewą przednią częścią samochodu w boczną ścianę sklepu. Szczęśliwie w tym czasie chodnikiem nie przechodziły żadne osoby. Kierująca Suzuki została odwieziona karetką pogotowia do szpitala w Pyrzycach, gdzie opatrzone zostały jej na szczęście niegroźne obrażenia.

        To zdarzenia dobitnie ukazuje, jak niewiele trzeba by na drodze doszło do nieszczęścia. Tym razem skończyło się na niewielkich obrażeniach ciała, zapewne dużo większym stresie i uszkodzeniach pojazdów oraz elewacji budynku.

mł. asp. Daniel Skrzypczak
KPP Pyrzyce

3 odpowiedzi na SUZUKI W ŚCIANIE SKLEPU

  1. MIX pisze:

    Ale pechowo zaparkowany citroen. Widać że ta ściana pokryta styropianem zadziałała jak dodatkowa poduszka.

  2. ZPY_007 pisze:

    Ach… te kobiety za kierownica 🙂

  3. Emilia pisze:

    ZPY_007… Kobiety? Tam wyraźnie jest napisane, że kierowca dostawczaka zjechał na jej pas ruchu. Gdy by CiEbie MĘŻCZYZNĘ to spotkało, pewnie widzać dostawczka na Twoim pasie ruchu, cudownie bys zatrzymał jego i swoje auto i nie uszkodził byś auta 😛

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.