Prezydent RP Andrzej Duda przyjedzie do Pyrzyc!

          30 stycznia 2020 r. w hali sportowej przy ulicy Rolnej w Pyrzycach odbędzie się spotkanie Prezydenta RP Andrzeja Dudy z mieszkańcami Ziemi Pyrzyckiej. Początek godz. 18.15, ale chętni powinni przybyć wcześniej.

          Andrzej Duda Pyrzyce odwiedził pięć lat temu przed wyborami prezydenckimi w 2015 roku. W styczniu spotkał się z rolnikami w Urzędzie Miejskim w Pyrzycach.

15 odpowiedzi na Prezydent RP Andrzej Duda przyjedzie do Pyrzyc!

 1. a72 pisze:

  Jestem dumny, że mamy takiego Prezydenta!

 2. tpr pisze:

  nawet byle jakiej auli nie ma w tej mieścinie. Dobrze, że nie na stadionie imprezy nie zorganizowali.

  • Misiek pisze:

   Mogli powitać Pana Prezydenta w PDK /kino/. ludzie by siedzieli a nie stali, ale to nie opcja polityczna Pani Burmistrz.

   • Anonim pisze:

    Tylko że na sali jest więcej przestrzeni i na sali też mogli by siedzieć tylko że to było zakazane bo u góry była ochrona prezydenta i było zakazane żeby ludzie z góry na niego patrzyli

 3. asd pisze:

  Wstyd, że mamy takiego prezydenta

 4. all pisze:

  Byłam na tym spotkaniu z p. Prezydentem. Jestem pod wrażeniem, ogromnym wrażeniem. Były tłumy.

 5. Anonim pisze:

  Prezydent z klasą!!!
  Najlepszy Prezydent z okresu transformacji.

 6. Anonim pisze:

  A gdzie byli pozostali radni gminy i powiatu z racji pełnionej funkcji powinni być obecni żenada jak tak to pierwsi do zdjęć ale po prostu to ludzie bez honoru tacy typowi platformersi poprostu

 7. aster pisze:

  Bylem bo spotkanie mile potrzebne Prezydent przybył na czas jedyny mankament to : organizacja ochrona zabraniała siedziec ludziom starszym kombatantom nawet o kulach zenada ,lawki byly wolne po co ten cyrk w/g mnie mozna bylo nawet z boku tasmy postawic krzesła ,lawki dobrze ze starsi ludzie nie mdleli .Organizator sie nie popisał tylko cyrk z fotkami selfi zamiast krotkiej rozmowy z prezydentem czy tak powinno byc ???

 8. Anonim pisze:

  Ale starosta wchodzi w łaski prezydenta. Ciekawe ile korzyści będzie miał z tego? Nie dziwne, że kwiaty wręczała jego wnuczka? Szkoda, że nie kazał najmłodszemu wnukowi?

 9. Anonim pisze:

  Ale fajnie było. Kiedy Pan Prezydent do nas znowu przyjedzie?, Rąk nie umyłem do dzisiaj.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.