Kto burmistrzem Pyrzyc?

Niespodzianki nie ma. O stanowisko burmistrza Pyrzyc ubiegać się będzie pięcioro kandydatów, którzy znani byli już wcześniej. Po raz pierwszy w historii Pyrzyc większość kandydatur stanowią panie.

         Obok, ubiegającej się o reelekcję obecnej burmistrz Marzeny Podzińskiej, o głosy wyborców zabiegać będą Justyna Łyjak i Agnieszka Odachowska oraz panowie Kazimierz Lipiński i Jan Serdakowski. Kampania wyborcza powoli się rozkręca. Kto ma największe poparcie na starcie rywalizacji? Ciekawi jesteśmy preferencji mieszkańców naszej gminy dlatego organizujemy pierwszy sondaż, który potrwa do 02 października br.

Na kogo oddasz głos w wyborach na burmistrza Pyrzyc?

 • Odachowska Agnieszka (31%, 212 Głosów)
 • Łyjak Justyna (21%, 145 Głosów)
 • Lipiński Kazimierz (16%, 114 Głosów)
 • Podzińska Marzena (16%, 113 Głosów)
 • Jeszcze nie wiem (12%, 84 Głosów)
 • Serdakowski Jan (3%, 24 Głosów)

Głosujących: 692

Loading ... Loading ...


reklama
     

492 odpowiedzi na Kto burmistrzem Pyrzyc?

 1. Anonim pisze:

  Głosuję przeciw, niech zabiera ratrelka i do fundacji tpp niech wypierpapier.

 2. Anonim pisze:

  Byle nie obecna!

 3. Anonim pisze:

  Tylko nie Podzińska! Moja cała rodzina jest na NIE 🙂

 4. Obiektywny pisze:

  Każdy burmistrz powinien być dwie kadencje i wtedy można go oceniać. Polak tylko potrafi narzekać, tego nie ma, to nie zrobione, a czy któryś zastanowił się skąd na wszystko wziąć pieniądze? To nie złote usta PiS które wszędzie dają. Czy ktoś wgłębił się w strukturę budżetową gminy? Sami fachowcy. Szczerze współczuję tym którzy startują na burmistrza, bo odkąd pamiętam zawsze jest źle internetowym niewolnikom. Nie lepiej zostać starostą i.mieć wszystko w d…. za lepsze pieniądze? Tam nikt nie hejtuje że nic nie zrobione, bo choćby było to zadanie starostwa to i tak oberwie burmistrz bo taka jest inteligencja troli w tym „mieście”

 5. Kami pisze:

  Z w/W osób wydaje mi się że najbardziej kompetentną osobą jest Agnieszka odachowska.

  • :) pisze:

   Agnieszka przewietrzy urząd, dowiemy się więcej….

   • Anonim pisze:

    Jej też przydałoby się wietrzenie. Przybrała teraz pozę niewinnej i plochej dziewicy. Zbyt delikatnej pomyślałby kto na te okrutne szykany że strony nienawistnej gawiedzi. Trzeba dopytać jej wychowanków jaka jest naprawdę. Na terenie domu dziecka robiła kampanię wyborczą Arlukowiczowi
    Oboje należeli doSLd. Stąd ta przyjaźń. Lewactwo trzeba z Pyrzyc pogonic jak tu ktoś napisał.

 6. Ela pisze:

  Obojętnie kto,byle nie obecnie panująca

 7. Anonim pisze:

  Gdzie nie spojrzysz syf na stadionie syf na ulicach syf.

  • Ktoś pisze:

   To daj coś od siebie i posprzątaj, samo się nie syfi.

  • Anonim pisze:

   A pani Marzena zadowolona i pewna siebie.. Dziś na sesji dała popis… To spojrzenie w oko kamery, kpina w oczach, przeciąganie się podczas dyskusji o stadionie miejskim, to jest lekceważenie nie tylko radnego, także nas – mieszkańców…

  • Anonim pisze:

   Pieniędzy nie mieli na zrobienie porządku na stadionie miejskim, bo wydali na wiejskie świetlice… Pieniędzy nie mają na remont miejskich przedszkoli, bo remontowali wiejskie… Stara śpiewka pt. brak pieniędzy… Otóż pieniądze były i są, tylko nie dla wszystkich i nie na wszystko!

   • Ktoś pisze:

    A na cholerę komuś ten stadion? Byłeś na meczu? 10 osób maks. Dobrze że coś w ogóle jest robione, a co wieś zaorać? Skończą na wsi, to coś się zacznie na mieście. Pokażcie zbawiciela który dogodzi wam wszystkim i zrobi wszystko na raz, podczas gdy dodatkowo splacane są długi z poprzednich lat. Byście najpierw troszkę ruszyli głową a nie piszecie typowe polaczki. Myślicie że jak wygra ten czy inny kandydat to nagle wszystko powstanie po pstryknięciu palcem? Najpierw myśleć, pójść do gminy dowiedzieć się troszkę o tym i o tamtym A nie sypać bezmyślne komentarze i hejty.

    • Anonim pisze:

     Jakie hejty? To są fakty… A po co komu świetlice na wsi? Ile osób przychodzi do wiejskiej świetlicy i po co? Na otwarciu może i nazbierało się 12 notabli… A dlaczego najpierw na wsi? Bo pani Marzena jest ze wsi?

     • Anonim pisze:

      Od czegoś trzeba zacząć! Niestety każdy burmistrz staje przed wyborem i zawsze oberwie od drugiej strony!

      • Anonim pisze:

       Tu nie chodzi o dyskryminację mieszkańców wsi! Tylko o jakiś zrównoważony, rozsądny podział. W mieście chodniczek, kibelek, parkingi – że przejść nie można, ogrodzenie diabli wiedzą po co…, projekt likwidacji przedszkoli… Na wsi świetlice za grubą kasę, budżet obywatelski wcale nie taki mały, remonty przedszkoli…

     • Anonim pisze:

      W miejskim domu kultury tłumów też nie ma, a nikt go zamknąć nie chce!

      • Anonim pisze:

       PDK powinien być zlikwidowany. Szkoda tyle kasy wywalać na coś, co niczemu konkretnemu nie służy.

       • op pisze:

        Dokładnie. Wynająć raz w roku ekipę do folkloru, bo przez ten cholerny folklor to nic w tych pyrzycach nie powstało bo zawsze mieli argument – no przecież robimy folklor. Folklor to kilka dni w roku a gdzie pozostałe trzysta kilkadziesiąt? Jakie bogactwo w ofercie prezentują podobne domy kultury w innych miasteczkach, byłam w szoku. A u nas folklor i kólka hafciarskie.

    • Anonim pisze:

     To po cholerę miasto utrzymuje OSiR i p. dyrektor? Jeśli tylko 10 osób przychodzi na mecz? Po co finansować z Naszych pieniędzy Sokół
     Pozdrawiam myślących!

 8. artur pisze:

  Kazimierz Lipiński!

 9. Anonim pisze:

  Ta Łyjak to chyba najlepsza z nich wszystkich… zadnych kontrowersji, jakiś powiew świeżości jest potrzebny a i młodości

 10. Anonim pisze:

  Odachowska i Łyjak to kandydatki, które nie mają zielonego pojęcia o pracy w w gminie. Gdyby któraś z nich wygrała to nieszczęście dla mieszkańców i dla nich. Dajcie sobie spokój kobietki. Łyjak jedzie na pisie bo jej pracy nikt nie zna. Jedyne to tata w tle który był radnym kilka kadencji z wyimaginowanym dorobkiem np termomodernizacja gimnazjum. A druga mistrzyni komfabulacji, fantazji. Agnieszko lud pyrzycki zna Twoje dokonania a piszesz jakbyś liczyła na amnezje lub wymarcie osób które z Tobą współpracowały, albo były wychowankami w domu dziecka. Ostrożnie z tym rzekomymi sukcesami.

 11. Anonim pisze:

  Pani Łyjak swoje życie zawodowe rozpoczęła w OPS Pyrzyce. W tym czasie tata był radnym.Taki przypadek Następnie zapisała się do pis i jej kariera poszybowala. Została szefem agencji państwowej. Modelowy przykład nepotyzmu. Przy wyborach zwróćcie uwagę o co tu chodzi. Napewno nie o dobro wspólne a wyłącznie o stanowisko, pieniądze i zaspokojenie własnego rozdetego ego. Myślę że mieszkańcy nie są tak naiwni.

  • Pyrzyczanka pisze:

   Pani Marzena też rozpoczęła karierę w OPS.Zakręciła się Koło burmistrza i podkopała mu dołku i wyskoczyła na jego stanowisko. Pewnie też kasa nie była jej obojętna bo przecież nikt za darmo na coś takiego się nie pisze. A po za tym tak to już jest od zawsze.samo życie, czy w gminie czy w powiecie.nie było by Pani Łyjak był by ktoś inny, a tak przynajmniej Pyrzyczanka.

  • Ja pisze:

   Są naiwni, myślą że kolejny burmistrz to da im wszystko. Co za głupie myślenie, typowe dla siedzących w domu, nie mających pojęcia o zarządzaniu i finansach.Kasa z nieba nie płynie, a może lud już tak jest ogłupiony marzeniami naszego rządu że uważają że wszystko się da, bo przecież „im się należało”. Być burmistrzem tej gminy to jakaś zgroza. Do wspólnych działań nie ma nikogo, do narzekania wszyscy gotowi.
   Bo to zrobione a to nie, bo tamto by się przydało a niem, bo miasto brudne. A kto brudzi? Święty Mikołaj? Jeżeli czegoś nie rzucisz na naszą ziemie to drugi nie będzie musiał tego sprzątać. Więc może najpierw zmiana mentalności. Ogarnijcie się ludzie, żaden burmistrz nie będzie czarodziejem i nie wyczaruje pieniędzy. Czy któryś z Was wysłuchał sesji, gdzie było przedstawione co zostało zrobione, co rozpoczęte, czy któryś z Was był dowiedzieć się co nie co? Jak na taki budżet i spłacanie poprzedników to nie jest źle, bądźmy obiektywni. Pozdrawiam myślących

   • Anonim pisze:

    Zgadzam się z „Ja”Czas przerwać ten festiwal głupoty i naiwności, tandety i nierealnych obietnic. Ludzie otwórzcie oczy i pomyślcie.Kaziu min. wieszal pelargonie na latarniach itp. Długi do tej pory splacamy.

    • Anonim pisze:

     A ja się nie zgadzam! Widzę więcej niż co nieco… Pieniądze są wydawane nieracjonalnie i niesprawiedliwie (podział: miasto-wieś). Miasto nie jest sprzątane! Firma odpowiedzialna – podległa gminie teraz (tuż przed wyborami) trochę się uaktywniła. Nawet na cmentarzu ich widać… Czas przerwać ten festiwal pierogów!

     • Anonim pisze:

      To nie syf. W domu jak nabrudzisz to sąsiad przychodzi Ci sprzątać?

      • Anonim pisze:

       W domu sama, na klatce ludzie, którym płacę! Miasto jest naszą wspólną własnością! Są ludzie, którzy powinni odpowiadać za ściganie brudasów. I firmy, którym płacimy za utrzymanie czystości…

     • Ela pisze:

      Miasto przynajmniej jest sprzątane, a wieś nie. W mieście zimą chodniki są odśnieżone (przynajmniej częściowo) a na wsi nie. A świetlice są bardzo potrzebne.

    • Anonim pisze:

     Wróci Kaziutek wróci i Makowa Panienka, ups maże nie, paniusia grzeje stołek w domu kultury w Morzyczynie, może nie będzie chciała na stare śmieci wracać

    • Mania pisze:

     Lala z Brzeska niema zielonego pojęcia o samorządzie jego czas to ogólny chaos i brud na mieście zatrudnienie w ratuszu ludzi z Brzeska niekopetetnych nie mających pojęcia oprawcy w ratuszu cztery lata straconego czasu wstyd Pani Marzena każdy inny tylko nie Pani sory

   • Anonim pisze:

    A w Lipianach za 17 mln. wybudują zakład produkujący przyczepy, który da zatrudnienie kilkudziesięciu pracownikom.
    Dobrze wybierajcie, a powstanie drugi „zabytkowy kibelek”.

 12. Anonim pisze:

  Jeżeli jedynym atutem kandydatki Łyjak jest zamieszkiwanie w Pyrzycach to to mnie przekonuje. Ha, ha, ha.

 13. Anonim pisze:

  Ważne żebyśmy wszyscy dbali o czystość, ale nie tylko we własnym domu ale wokół. Tu jest problem a nie małe nakłady finansowe gminy na ten cel. To jest zawsze aktualny temat gdy nie ma się innych argumentów.

  • Anonim pisze:

   Jak mawia klasyk: oczywista oczywistość… Tylko proszę nie uogólniać i nie zrzucać odpowiedzialności. A jakie są zadania straży miejskiej, którą utrzymujemy? A po co jest monitoring – za duży nakład finansowy?… Jak się nie ma argumentów, to się odwracać kota ogonem i celuje w Bogu ducha winnych…

   • Anonim pisze:

    Ludzie, co wy z tą czystością?Jak ktoś ma w domu brudno, to
    ma gdzieś czystość na ulicy.Gdzie są inwestycje, chociażby jedną, która przyniosła kilka miejsc pracy?

    • Anonim pisze:

     Zgoda! To jest tylko odpowiedź i próba uświadomienia, że pieniądze są, tylko niewłaściwie wydawane… I że Ta władza nawet podstawowych zadań nie wykonuje jak należy…

    • Anonim pisze:

     Podzińska w kampanii wyborczej 2014 obiecała strefę ekonomiczną!!! Miejsca pracy. I dotrzymała słowa. Strefa jest w urzędzie. Brzeska strefa.

 14. Anonim pisze:

  Przyjdzie Odachowska czy Łyjakowa i sam będą sprzątały.

 15. Justyna Łyjak pisze:

  Witam serdecznie wszystkich komentujących anonimów. Odniosę się do Państwa wypowiedzi na mój temat. Owszem mieszkam aktualnie w Nowielinie, ale to jak najbardziej Gmina Pyrzyce. W Pyrzycach się urodziłam, a i owszem, tutaj też pracuję i tu jest moje centrum życiowe. Pracując w OPS-ie i aktualnie w ARiMR, poznałam funkcjonowanie administracji. Ukończone studia wyższe i studia podyplomowe dały mi wiedzę na temat JST. Kandyduję nie dla profitów finansowych, bo uważam że to co Państwo piszecie niepochlebnie na temat każdego z kandydujących kandydatów nie jest wart żadnych pieniędzy. Chcę zostać burmistrzem po to by mi i Państwu żyło się lepiej. Dokucza mi również nieposprzątane miasto, ale to nie wiąże się z bałaganem w ilości wyrzuconych papierków na chodnik, ale z niewykoszonymi parkami, niezadbanymi murami, ulicami, chodnikami, pasami zieleni. I mnie jako mieszkańca nie obchodzi kto jest właścicielem gruntów, JST czerpie z nałożonych na mnie podatków, a ja chcę wizualnie czerpać przyjemność z życia w Pyrzycach.Kto mnie zna osobiście wie jaką jestem osobą, może dla niektórych zbyt upartą, ale ja uważam że to zaleta, bo dążę do celu, słuchając jednocześnie osób wkoło mnie. Jeśli macie Państwo jakieś do mnie pytania, to zaczepiajcie mnie osobiście, wchodźcie na mój profil na fb. Nie unikam dyskusji, jeśli tylko jest merytoryczna.
  Z pozdrowieniami dla mieszkańców całej gminy.
  Justyna Łyjak

  • Pyrzyczanin pisze:

   I kto będzie miał odwagę się podpisać a nie tylko Anonim. BRAWO!Justyna. Ja się nie ujawnie bo będę miał przerypane w robocie!

  • Anonim pisze:

   Brawo Pani Justyno za zabranie głosu na forum. Brawo inni kandydaci za udział w dyskusji przedstawienie swoich poglądów na łamach tego serwisu. Zastanawia mnie tylko stanowisko obecnych władz udają że nie ma takiego portalu? Być może padają tu niewygodne pytania dla obecnych „elit” ale drodzy Państwo żyjemy w ustroju demokratycznym i mamy prawo pytać. Obecnie dostęp do informacji publicznej w naszym UM jest dość dziwny. Nawet od Radnego na sesji domaga się podstawy prawnej na jakiej wnioskuje o informację. Kpina. Drogie „elity” to wy jesteście dla nas A nie my dla Was. To za nasze pieniądze macie pensje.

  • Tutejszy pisze:

   Pani Justyno,to co pani napisała to za mało żeby zdobyć głosy,tu nie chodzi o gospodarza osiedla.Pyrzyczanie czekają na konkrety,innowację,realną wizję rozwoju?Co pani zamierza konkretnie zmienić w mieście?jak to zrobi?Czy będzie pani promować lewackie ideologie jak obecna Podzinska?

   .

  • Anty pis pisze:

   W życiu nie zagłosuję na przedstawiciela PiSu kompletnie zaklamana partia jaka powstała w tym kraju a jak ktoś się wypowiada na forum z kandydatów w takim badziewu jak portal Pyrzyce info to oznacza że go bolą argumenty piszących ,a jak to mówią prawda boli

  • TakaJa pisze:

   Pani Justyno, poznanie administracji od strony księgowej np. w OPS to nie to samo co zarządzanie gminą. Ja nie posądzam Panią, że robi Pani to dla pieniędzy, ale jestem przekonana o tym, że samodzielnie nie podejmie Pani żadnej decyzji.
   Poza tym, jak już to wygląda….
   Justyna Łyjak – burmistrz
   Mirosław B. – ojciec – radny Rady Miejskiej
   Janusz B. – brat ojca – radny Rady Powiatu
   kto jeszcze pytam się!!!!
   wiem, każdy ma prawo kandydować, ale…co to, rodzinny biznes…nie wygląda to najlepiej.

   • Mister z Bogusława pisze:

    Odpowiadam nie zgadzam sie ! to rada powinna decydowac co zrobi :Burmistrz a nie odwrotnie dlatego uczciwi radni nawet z rodziny powinni znac swoje ,racje i stawiac > veto na posiedzeniach rady a teraz tylko siedza cicho i zatwierdzaja kazde durne wydatki,z budzetunp :Szalet miejski , i uchwały pod dyktando p.Marzeny mają w nosie mieszkanców ! jeszcze nie wiem ale pewnie zagłosuje na p.Łyjak i jej ojca !

 16. anonim pisze:

  Brawo za odwagę Justyno Łyjak! Wytłumacz co to ten cały JST???? Pozdrawiam.

 17. Anka pisze:

  Dobrze jakby każdy z kandydatów przedstawił swoje wykształcenie, gdzie ukończył studia, w jakich latach, czy dzienne czy zaoczne…to też jest istotne.

 18. Anonim pisze:

  Stylistykę jeszcze tylko Justyna poprawisz i będziesz super burmistrzem. Naprawdę.

 19. Anonim pisze:

  Korba wywiesza banery Marzeny, pewnie liczy na następne cztery lata intrafnych zleceń i pewnie nie tylko On.

 20. Tutejszy pisze:

  Lipiński to ,,Nikodem Dyzma”jako dozorcę albo palacza prędzej bym go widział.
  Podzińska też się nie nadaje…ona nic nie potrafi,jest jak cała zepsuta lewicowa miernota.
  Pozostałym kandydatom trzeba się lepiej przyjrzeć.Nie stać Pyrzyc na kolejne stracone lata.

 21. zzz pisze:

  Pani Justyna jest osobą która nadaje sie na stanowisko nowego burmistrza
  moja cała rodzina jest za Pania
  Pozdrawiamy

 22. Xxx pisze:

  Ciekawe czy nowy burmistrz rozwiąże problemy choćby np izby wytrzeźwień bo nie ma umowy podpisanej i nietrzeźwi trafiają do szpitali zamiast izb wytrzeźwień.

 23. obserwator pisze:

  Limit obsadzania komuchami instytucji gminnych został już dawno wyczerpany przez Marzenkę i Robusia, niby konkursy to zawoalowane oszustwo.

 24. CVX pisze:

  TYLKO KAZIMIERZ LIPIŃSKI!!!!

 25. anonim pisze:

  PO CO EMERYTURA 4500 ZŁ JESZCZE MAŁO

 26. Anonim pisze:

  A za nimi Łyjakowa młodość i kompetencje.

 27. Anonim pisze:

  Tata też ma kompetencje w JST bo dostał robotę w Starostwie.

 28. Pyrzyczanin pisze:

  TYLKO JUSTYNA ŁYJAK!!!!!!

 29. Teresa z Pyrzyc pisze:

  Tylko Agnieszka Odachowska.Żaden kandydat nie może się z nią równać

 30. Anonim pisze:

  Głos na pnią Odachowską to głos na obecną burmistrz a tego nie polecam

 31. Anonim pisze:

  Głosujcie na panią ŁYJAK

 32. Ela pisze:

  Może warto byłoby zainteresować się jakimi osobami są te Panie. Bo jeżeli przyświeca im uczciwość i szacunek dla ludzi to już coś.Obecna Pani burmistrz chyba w swojej miejscowości nie cieszyła się zaufaniem, bo w Brzesku w pierwszej turze miała wynik mizerniutki, o czymś to świadczyło, po prostu ludzie ją tam znali.

 33. na nie pisze:

  Betyna wybrał Dyrektorów Staciwę w Żabowie- i Szymańskiego w Pyrzycach a oni zbiorą głosy dla jego komitetu PYRZYCE PLUS, takie rzeczy tylko w Pyrzycach polityczna prostytucja.

 34. na nie pisze:

  Przepraszam Pana wiecznego vice Betynę pomyliłem nazwę komitetu, poprawna nazwa to KWW Powiat na plus.Kumoterstwo się to nazywa.

 35. Dariusz pisze:

  a ja proponuję debatę w domu kultury., Przedstawie zakres spraw i niech prężą muskuły. Najlepszy Wygra

 36. lol pisze:

  Debatę poprowadzi lewak Roguszka od Frygi.

 37. Anonim pisze:

  Artur Kuc, redaktorze, daj nowy artykuł, bo ten już myszką trąci, a komentarzy już z miliondwieście.

 38. Anonim pisze:

  Z tego całego towarzystwa najlepsza kandydatura to Agnieszka Odachowska kto myśli inaczej jest w błędzie. To doświadczony samorządowiec osoba przygotowana do pełnienia funkcji burmistrza. I co najważniejsze ma dobrze poukładane w głowie wie czego chce. Powodzenia Pani Agnieszko!!

 39. Flash pisze:

  Moja rodzina będzie głosować na Justyne Łyjak nie jestem za partią którą reprezentuje ale ja jako osobę szanuje.Jest to lepszy wybór niż pozostali

 40. anonim pisze:

  Moja rodzina równierz wybiera Justynę Łyjak jest miła i pracowita widać że jej zależy

 41. Marysia pisze:

  Na temat Pani Odachowskiej to szkoda szczepić sobie język ponieważ jest to człowiek o wielu twarzach

 42. anonim pisze:

  Marzenka obiecuje fontannę, a ja pytam kto fontannę zlikwidował czy nie duet Marek-Marzenka?

  • Anonim pisze:

   Lipiński z Jasinska załatwili to cudo jako prototyp tezni dla przyszłego uzdrowiska w Pyrzycach. Kaziu jak wygra to skończy budowę basenu, rozwinie działalność uzdrowiskowa w Pyrzycach i takie tam podobne fantastyczne pomysły.

  • Anonim pisze:

   A co mi z tej fontanny jak co chwilę wody w sieci miejskiej w Pyrzycach niema, bo sieć jest jeszcze z przed wojny, a Marzenka przez cztery lata ani jednego metra nie wymieniła, może czeka aż całkiem przestanie płynąć bo w Brzesku będzie woda (sieś goleniowska).

  • Mania pisze:

   Gupato ona umie strugac

 43. kazik pisze:

  Myślę ,że tylko obecna jest w stanie coś zrobić.
  Wyprowadzenie Gminy z długów i zmniejszenie zadłużenia do najmniejszego na jednego mieszkańca coś mówi o Pani burmistrz.Tylko z subtelności nie krytykuje poprzedników – a można by dużo przypisać Kaziowi i Markowi.
  Zyczę powodzenia.

 44. Ela pisze:

  No nie wiem, czy gmina tak dobrze wygląda w kwestii redukcji zadłużenia. Co do obecnej Pani Burmistrz to szkoda w ogóle rozważać jej kandydaturę, ma wszystko czego mieć nie powinna: arogancja, brak działania w ważnych sprawach (wysługuje się R.B.), usuwanie odpowiednich ludzi z ich pracy tylko po to, aby ulokować tam miernych ale wiernych a przede wszystkim nie widać, aby gmina rozwijała się, wręcz cofa się.

 45. kibic pisze:

  Należało by zlikwidować OsiR albo wymienić dyrekcję.bo są nieudolni,

 46. mintaj pisze:

  Co do Ośrodka Sportu i Rekreacji to nawet szkoda gadać, ja rozumiem, że aktualna Pani Burmistrz albo Pani dyrektor nie wiedzą, że o trawę trzeba dbać (podlewać), ale że były pan piłkarz z Brzeska tego nie wie, to zakrawa na kpinę.

  • Anonim pisze:

   Władza sama sobie strzela w kolano. Bagatelizują głos ludu w sprawie stadionu… Na sesji Rady Miejskiej kpią sobie, że na mecze przychodzi tylko 10 osób. Rzekomo! nie ma kasy. A utrzymują z Naszych pieniędzy nieudolny OSiR i p. dyrektor… Możliwe, że gdyby nie było tego sztucznego ośrodka kibice i piłkarze sami zakasaliby rękawy i zadbaliby o murawę…

   • anonim pisze:

    Pewnie, że tak, bo oni na tym boisku grają.

   • ANONIM pisze:

    już widzę jak kibice i piłkarze zakasają rękawy i koszą murawę. HAHAHAHAHA

    • Anonim pisze:

     A ja widzę! Wiem, że są ludzie, którzy potrafią robić bezinteresownie! No ale skoro jest „osierodek”, który jest utrzymywany z Naszych Podatków, to nikt nie ruszy palcem… Tacy jak ty potrafią tylko się nagrywać z innych, więc nigdy tego nie zrozumieją. Zachowujesz się jak p. Marzena na sesji. Też „hahała”…

   • Anonim pisze:

    Pewnie, że nieudolni i jeszcze napychają kieszeń obcym!!! Dlaczego nie OSiR organizuje półkolonie tylko jakieś stowazyszenie taneczne? Wszystko dzieje się na hali czyli koszty po stronie gminy!! A zarobek prywaciaża.Ciekaw ila Joanna przytuliła z tych koloni?

  • Anonim pisze:

   Popieram jeśli to prawda to nie wzięli pod uwagę setki dzieci o młodzieży korzystających ze stadionu

   • Anonim pisze:

    Ludzie nie przychodzą bo na stadionie bród i smród. Po co iść? Może najpierw wyczyścić, zadbać a później mieszkańców zapraszać na imprezy.

    • Anonim pisze:

     To prawda! Najpierw trzeba wymagać od siebie! A nie kpić w łańcuchu władzy na sesji, że na mecze przychodzi 10 osób… Na tym klepisku dzieci mają trenować? Ludzie, nie ryzykujecie zdrowia Waszych pociech. Ponoć sport to zdrowie! Na pewno nie na pyrzyckim stadionie…

 47. anonim pisze:

  Słuchałem wystąpienia Pani Podzińskiej co zrobiła i co ma zamiar zrobiś i tak sobie myślę że bez kredytów i pożyczek to nieda rady nic zrobić dalej będzie brudno dziury w chodnikach i jezdni szkoda głosu

 48. ela pisze:

  Ludzie nie macie pojęcia o czym wy piszecie. Hejtujecie wszystkich ogólnie, nie liczą się dla was żadne dobre posunięcia tylko widzicie wszystko „źle” Co do Osiru to dlaczego wszyscy radni co rok ucinaja budżet jednostce, a wszyscy później chcą żeby Osir robił ‚wszystko” ale czym. tym starym sprzętem? Szkoda czasu na czytanie tych wrednych słów waszych. Mieszkańcy Gminy Pyrzyc wstyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyd.

  • Anonim pisze:

   A po co funkcja dyrektora w tym ośrodku? Gdy była powoływana dużo się mówiło o pozyskiwaniu kasy z UE… Ile pozyskała?

  • Anonim pisze:

   Radni obcinają? Śmieszny jesteś. Przecież klub p. Marzeny rozdaje karty w tej kadencji w Radzie Miejskiej…

  • Anonim pisze:

   Jakoś kilka lat wcześniej stadion ładnie i czysto wyglądał, mało tego były również zadbane boiska wiejskie. A teraz gdyby nie mieszkańcy lub sołtysi poszczególnych wsi trudno by było znaleźć gdzie one są.
   Szybka dycha, wyścigi rowerków po równiutkich uliczkach. A wieśniaki niech sami wezmą się do roboty i boisko sobie skoszą. Gdzie festyny wiejski, które OSiR prowadził? Nima! Po co OSiR Andzia zrobi galę, pan poprowadzi zapasy… po co OSiR?

 49. aras pisze:

  Co to za narzekania wszystkie siły ruszyły w miasto by zadowolić wyborców.

 50. kibic pisze:

  Mamy nadzieję że po wyborach nastąpią zmiany w OsiR łącznie z likwidacją.

 51. Wyborca pisze:

  A może jakaś debata by się przydała jak w normalnym, cywilizowanym mieście??? Wszędzie przed wyborami wyborcy maja możliwość wysłuchania tych obietnic. Może ktoś zorganizuje taki pojedynek???

 52. anonim pisze:

  Do debaty potrzebni są uczciwi,bezstronni dziennikarze,takich brak,ustawka jest niepotrzebna.

 53. anonim pisze:

  Wancerzowa też POpiera Marzenkę, wywiesiła baner na płotku,biznes jest biznes.

 54. Wyborca pisze:

  Szkoda! Myślałem, ze mała wojenka między kandydatami i ich pomysły na nasza gminę pomogą w dokonywaniu wyboru. Trudno! A może ktos się boi i nie ma nic do zaoferowania! No cóż! Poczytam, pójdę, zagłosuje!

 55. MPo pisze:

  Bezpośrednia relacja z Hali OSiR
  – do oktagonu wchodzi Pani Burmistrz, za nią cała wierchuszka psiapsiułek
  – widownia buczy….,
  – zawodnicy prężą muskuły,
  – sędzia przewraca oczami,
  – echo odbija od ścian sali gimnastycznej przemowę włodarza gminy-o tym, że ta gala jak i rowerkowy wyścig to jaj zasługa, że wcześniej to nic, kompletnie nic się nie działo, o tym ile zostało zrobione, o chodnikach, lampach i płotach….
  – widownia gwiżdże,
  – zawodnicy popychają się,
  – sędzia dyskretnie daje pierwsze ostrzeżeni mówczyni,
  – Burmistrzyni jest w transie, nic już jej nie powstrzyma przed wygłoszeniem propagandowego przemówienia….,
  – widownia rzuca obelgami,
  – klaszczą tylko ci, którzy zyskali-zezowata od korby, gość w niebieskim i baba od szaszłyków. Mieszkańcy obserwują ich z pogardą.
  – zawodnicy okładają się już pięśćmi pod klatką,
  – sędzia wali z całej siły w gong,
  – mówczyni dochodzi do puenty,
  – widownia wychodzi z hali,
  – zawodnicy leją wychodzących,
  – sędzia atakuje, stosuje chwyt Crucifix, Marzena broniąc się odpowiada Crazy Monkey. ,
  – Proszę Państwa, cóż za emocje.
  – Koniec, odcięty dopływ tlenu. Nokaut przez duszenie.

  – Dla Państwa ze studia w Lipianach relacjonował wasz obiektywny „redaktor” Rysiek vel ratlerek, wróżbita, Pinokio.

 56. anonim pisze:

  Pyrzyczanie nie narzekajcie możecie się jeszcze przebiec lub przejechać rowerem za 50 dych, lobby biegacze kasuje w całej Polsce.

 57. anonim pisze:

  Tylko Justyna Łyjak jest szansą dla gminy Pyrzyce by nie zadłużać i wyremontować drogi chodniki, żeby w Pyrzycach nie było bieżni dla lekkiej atletyki to porażka jak wygląda urząd gminy świadczy to o obecnej burmistrz

 58. bodzio: pisze:

  Tu trzeba faceta z „jajami”

 59. Wielki Jan pisze:

  To prawda p.Justyna traci czytałem jej ulotka skromny zasób ,słow bez obietnic a rodzinne powiązania np w :Radzie Miasta czy Powiatu moga pomóc w decyzjach to przeciez Starosta czy Burmistrz powinien byc zalezny od :uchwał Rady a nie odwrotnie,teraz tak było i z poprzednich lat co Burmistrz czy Starosta uchwalił to rada akceptowała a nie powinno tak byc >Ulotki wyborcze np p.Odachowskiej,czy Podzinskiej to jedno to samo frazesy banały ogromne obietnice a ja sie pytam skąd kasy na? to no chyba ze z własnego portfela ? bzdury !

  • Anonim pisze:

   A ja nie zgadzam się z Tobą Wielki Janie. Mnie najbardziej przekonuje Agnieszka Odachowską. Porównanie Odachowskiej z Podzińską to tak jakbyś porównał zimę z latem. Agnieszka Odachowska to wojowniczka nie boi się wyzwań co sobie zaplanuje to doprowadzi do końca. Jest osobą bardzo aktywną kreatywną dała się poznać z nie jednego działania które przyniosło korzyści dla ludzi. Potrafi jak żadnej inny kandydat sięgnąć po środki unijne co jest jej wielkim atutem. Jest życzliwa przyjazna i jeszcze posiada jedną dobrą cechę. Potrafi skupiać wokół siebie ludzi a dlaczego to potrafi ? Bo im pomaga po ludzku pomaga nie robi wyróżnień każdego traktuje z jednakowym szacunkiem. I wierzę że mieszkańcy naszej gminy to docenią i jej powierzą swój mandat zaufania.Program jaki przedstawiła to jest dobry program program co daje Pyrzycom nadzieję na lepsze jutro. Pytasz skąd na to kasy ? No właśnie dobre pytanie Odachowska znajdzie sposoby skąd na to wszystko pozyskać kasę tego jestem pewien.

   • Mikołaj pisze:

    Potrafi skupiać wokół siebie ludzi?. Wystarczy popatrzeć na jej komitet. Masakra.

    • Anonim pisze:

     A tak na poważnie, to następna mizeria w wyborze kandydata na Burmistrza Pyrzyc.P Kazimierz-historie z”Makową Panienką”, z delegacjami i 12 lat straconych.
     P. Marzena, to pozorowane działania, nigospodarnośc
     i wyrzucanie naszych pieniędzy w jakieś ogrodzenia,
     wychodki, monitoring i przepłacone inwestycje.Przy następnej reelekcji, nie daj Boże, ta pajęczyna przyjaciółek rozrosnie się jeszcze bardziej.P Agnieszka-
     działaczka Kongresu Kobiet, która basztę Sowią”ubiera”
     w koszulkę z napisem Konstytucja i zapraszająca Kazię Szczukę i Warakomską na jakieś spędy nieświadomych kobiet i udającą, że nie wie, że te Panie poprzez różne
     fundacje finansowane są przez Sorosa to całkowite nieporozumienie.Może być Tak, że P Agnieszka, która namawia do udziału w Rodzinnym Festynie Parafialnym, po
     wygranych wyborach będzie w szkołach promować kretyńską
     ideologię gender.Paranoja!!!
     P Justyna może spowodować niebezpieczeństwo opanowania
     różnych instytucji przez rodzinny klan.
     Jednym słowem, a może i dwoma-czarna dziura…..

   • wyborca2 pisze:

    Kase to chyba od prywatnych sponsorow dostanie.Jakby tak mozna bylo uzyskiwac fundusze to pewnie i Podzinska by dostala.z sondazy wychodzi ze Sejmiki z kasa beda przejete przez PIS.

   • Wielki Jan pisze:

    Odpowiadam p.Odachowska nie ma odwagi zeby mowic prawde jej wyznanie na ulotce :A ja jestem bezpartyjna ale popieram srodowiska lewicowe no i trudno jak Walesa ja nie chcem ale musze startowac z list PSL ta opcja juz nie ma nic do powiedzenia jej komitet wyborczy to zbieranina od :Homo po inne gender szczuki itd żenada !

    • Anonim pisze:

     Czy żenada to się wkrótce okaże. Ja powiem ci tak. Domyślam się kim jesteś :)) czyli tym najlepszym najwspanialszym wszyscy są do bani tylko ty jeden jedyny nie :))) Tak ???
     Jaki jesteś juz nie długo cię mieszkańcy ocenią. A jeżeli chodzi o p. Odachowską to chyba jedyna osoba co ma cały czas swoje poglądy i nie skacze z kwiatka na kwiatek. I tacy ludzie są dla mnie wiarygodni. Brzydzę się farbowanymi lisami co dla kariery gotowi są zrobić wszystko. Tacy to najgorszy sort Wielki Janie. Pozdrawiam 🙂

     • Wielki Jan pisze:

      Odpowiem ci ci piszesz ze sie domyslasz kim jestem juz ci wyjasniam jestem :Takim samym mieszkancem Gminy Pyrzyce jak ty i inni nigdy nie pisałem ze :wszyscy sa do bani ty tak sugerujesz tez mam wady ja po prostu jestem :realista i nie zagłosuje na :spadochroniarzy z :Parti do Parti aby do koryta !

   • Polak pisze:

    Anonimie ! rozbawiłes mnie tymi pochwałami Odachowskiej nie ściemniaj ja w to nie wierze i zagłosuje na p.Łyjak

 60. kazik pisze:

  Agnieszka już raz pokazała na co ją stać.Przypomnijcie wyborcom za co odwołał ją śp.Dusza, jaką była radną – żenada,na kogo chcecie głosować.Następnie ten nowy Pan i jego wywiad w gazecie,chłopie ogarnij się Ty nie wiesz po jakiej ziemi chodzisz,co kandydat nie wie co zrobi dla Pyrzyc.Zawiodłeś się na obecnej Pani burmistrz bo nie dała Ci stanowiska po wyborach i Ty teraz startujesz?
  człowieku Ty nic nie masz do powiedzenia.

 61. kazik pisze:

  Anonimie – Agnieszka była w SLD,nie skacze?!
  teraz z PSL.
  Idzie tam gdzie widzi interes.Odsyłam do archiwum.

 62. Agnieszka Odachowska pisze:

  Szanowni Państwo, bardzo dziękuję za cenne uwagi te przychylne i te przepełnione złością i nienawiścią. Każdy z nas ma prawo wyrażać swoje poglądy, ale tylko nieliczni potrafią się podpisać. Opluwanie, oskarżenia i hejtowania stają się rzeczą normalną i cichym przyzwoleniem, brak odwagi, podpisania się z imienia i nazwiska świadczy o unikaniu odpowiedzialności za swoje czyny. Współpracuje i współpracować będę z wszystkim ludźmi dla dobra społeczności lokalnej bez względu na poglądy polityczne, wiek, status społeczny, niepełnosprawność. Pyrzyce to nie miasto jednej grupy społecznej czy politycznej, czas przerwać takie spostrzeganie miasta i dzielenie ludzi. Jestem dumna ze swojego komitetu i z ludzi z którymi współpracuje dla dobra naszego miasta.

  • Ela pisze:

   Pani Agnieszko, zamierzam na Panią głosować i wyrażam głęboką nadzieję, że się nie zawiodę. Już raz to przeżyłam głosując na Panią M.P. a wiązałam wielkie nadzieje z tą zmianą cztery lata temu. Ale nic dwa razy się nie zdarza i oby Pani była dobrym burmistrzem. Tego Pani życzę.

  • Polak pisze:

   Pani Agnieszko musze z panią :polemizowac to nie bedzie żaden :Jad ani hejt tyle o tym pani pisze powyzej ,mniej obłudy powinno byc u pani bo wiemy , kto i z jakiej opcji tworzy pani komitet > pani ulotka na wybory to :peany na swoje osiągniecia i obiecanki no cóz kiełbasa wyborcza musi byc nie ma takiej kasy budzetu zeby to w przyszłosci spełnic pani plany a jak niektorzy wyborcy pani uwierza to ich problem jestem mieszkancem Pyrzyc od ponad 40 lat i ja sie nie dam nabrac !

   • Beata pisze:

    Porównując ulotki kandydatów na burmistrza to p.Odachowskiej jest pełna konkretów. Pokazuje wiele pracy i współpracy z różnymi instytucjami i ludźmi. Żaden z kandydatów nie ma zaplecza trzeba zaufać osobie nie partii .Zagłosuję na panią Agnieszkę

 63. anonim pisze:

  Żeby być dobrym burmistrzem trzeba mieć zaplecze sory Pani Agnieszka go nie ma Obecna Pani Marzena równierz nieposiada zplecza robi tak jak się nauczyła od Kazimierza wydawać pieniądze brać kredyty pożyczki i narzekać na poprzedników.Najgorsze że niepotrafiła skorzystać że PSL miał wice Marszłka Sejmiku.Tylko szansą dla Pyrzyc jest Justyna Łyjak spotyka się z Premierem Polskiego Rządu z Ministrami nie zmarnujmy tej okazji.Mam dość tych obiecywanek i teorji. Jdę na Panią Justynę Łyjak.

 64. ANONIM pisze:

  Wszyscy tak jak w tej bajce weście mnie ja jestem najlepszy a zpytam o wykształcenie kandydatów pomijam zaplecze jakoś coś cichutko jak wybierają dyrektora to pokaż swoje osiągnięcia proszę przedstawić się podać gdzie kończyliście uczelnię jaki kierunek dzienne czy zaoczne to jest ważne karty na stół

 65. anonim pisze:

  zgadzam się że wykształcenie jest ważne ale zaplecze też bo skoro obiecują że pomogą to napewno dotrzymają słowa do tej pory tak jest

 66. Asia pisze:

  a czy oni mają wyższe wykształcenie halo odpiszcie

 67. Asia pisze:

  podpowiadają w domu że Łyjak Justyna ma wyższe dzienne bo widzieli ulotkę

 68. Anonim pisze:

  Czytając wpisy Pani Justyny Łyjak i Agnieszki Odachowskiej, to widzę
  z jednej strony takt i kulturalne odpowiedzi co zamierza zrobić
  w Pyrzycach po wygraniu wyborów, a z drugiej strony mowa o złości,
  nienawiści, opluwaniu i nic na temat.Pani Agnieszko, starając się
  o taki urząd trzeba mieć ” grubą skórę” i rzeczowo
  odpowiadać, na być może niegrzeczne wypowiedzi na Pani temat.
  A przeglądając Pani profil na fb. to Pani ma poglądy nie lewicowe, a wręcz lewackie i związane z KOD-em-środowiskiem dla którego obca jest
  nasza tradycja i kultura.

  • Ela pisze:

   Wolę wypowiedź p.Odachowskiej niż p. Łyjak. Ludzi grzecznych przed wyborami było wielu, ludzi umiejących być sobą stanowczo za mało. Oddam swój głos na p.Odachowska.

 69. zzz pisze:

  my też idziemy głosować na Panią Justynę Jest osobą bardzo przyjemną miałam do czynienia z ta osobą Pozdrawiamy

 70. Anonim pisze:

  No i bardzo mnie to cieszy, że ciągle wszyscy piszecie wyłącznie o Pani Łyjak i Pani Agnieszce, a nic o obecnej Pani Burmistrz. To znaczy, że nie będziecie głosować na Marzenę. A na wybory trzeba pójść bo inaczej to kandydatów rodzina i znajomi wybiorą.

 71. Antoni pisze:

  Ludzie gdzie Wy macie oczy? Chcecie zmiany, tej ,,dobrej zmiany,,? Obieca się miskę ryżu i wio do roboty. Kto sądzi,że radny lub burmisrz z nadania partyjnego bedzie samodzielny to się nielicho rozczaruje po wyborach jeżeli ktoś taki wygra. Chcecie zmiany, głosujcie na bezparyjnych, przynajmniej jest nadzieja,że długe ramię prezesa nie sięgnie.
  Już mamy przykłady zaściankowości, chcecie być kolejnym miastem gdzie filmu się nie wyświetli bo niepasuje jakiemuś świętoszkowi? Czy takiej WOŚP np.gdzie kandydatka na burmistrza wrzuciła kłamliwego mema o sumach zebranych przez Caritas i WOŚP i broniąc go pytała cytat:,,czy tam też są tak defraudowane fundusze,,? Czyli wniosek jest oczywisty wg.kandydatki Owsiak defrauduje.Myślicie,że ktoś taki będąc na stołku takim czy owakim będzie spoglądał przychylnym okiem na kolene orkietrowe zbiórki? Pamietajcie, często zza sympatycznego wyglądu wystaje cień.Ciekawi mnie co teraz pani kandydatka sądzi? Fejka usunęła z profilu,ale nic nie ginie w internecie 🙂

 72. pyrzyczanka pisze:

  Może się p. Justyna w końcu wypowie na temat tego, ile ma politycznie własnych zasług, a ile załatwił tato???

 73. Antoni pisze:

  Dodając łyżkę dziegciu, by nie było że kogoś faworyzuję.Preferowałem Panią Agnieszkę,lecz gdy ujrzałem lajki przy tym fejkowym memie to nietety się rozczarowałem. Albo jest,, zielona,, w te klocki i lajkowała bo lubi Tą osobę,albo także uważa,że Owsiak defrauduje zebrane fundusze.Stawiam jednak,że to pierwsze.

 74. Mariusz pisze:

  Poczekamy na reakcję kandydatek.Sam jestem ciekaw nie bajek o świetlanej przyszłości.Tylko konkret,czy zagwarantują że nie bedzie ingerencji z zewnątrz nawet w tak błahych sprawach jak repertuar w MDK czy zbórki na orkiestrę.Skoro ktoś mówi że krytykowała to niech oficjalnie powie jedna z drugą co sądzą.Odwagi chyba nie brakuje.

 75. Ewelina pisze:

  Ubawiłam się czytąjąc oświadczenie u pewnej pani nauczycielki. To,że tylko historii to szczegół, ale tyle byków to nawet dziecko w podstawówce nie robi.Wstyd.Do tego lajkuje własne posty, co jest tak zabawne jak lizanie sie psa po jajach 🙂

 76. Romek pisze:

  Ktos kto twierdzi że owsiak defruduje pieniądze to jakiś troll.Tacy ludzie powinni byc skonczeni jako politycy.Juz nie jeden proces przegrano w tej sprawie i twierdzac inaczej jest sie zwyklym klamca.Jezeli to prawda to moj glos ktos stracil.Nikt mi nie wmowi ze czarne to biale.

 77. Jagoda Wątroba pisze:

  Wybierzcie mnie.Ja dam wam kiełbasy i inne frykasy,o misce ryżu nie zapomnę.Zamiast kina i folkloru będzie droga krzyżowa, a dla odmiany procesja w boże ciało. Tak by się chciało, bo ciągle mi mało. Mój spot mnie i moim programie możecie obejrzeć na youtbe zapraszam serdecznie

 78. Edek pisze:

  Są pierwsze symptomy.Pan radny z dwudziestoletnim stażem jest bardzo zdziwiony,że w Pyrzycach wyświetla się Kler. Oj boli świętoszków ta produkcja 🙂 Ciekawe co bedzie następne, zakaz wośpu i tylko zrzuta ba świeczki dla caritasu dozwolona, a w kinie Smoleńsk? 🙂

 79. mintaj pisze:

  Edek nie denerwuj się kodomito, już w Pyrzycach na alimenty mateuszka nie nazbieracie.

 80. anonim pisze:

  Owsiak nie defrauduje pieniędzy tylko wtedy gdy rządzi PIS, wtedy bije rekordy i rozlicza się co do złotówki. Nie porównujcie WOŚP z Caritasem, orkiestra nie ma szans w tym zestawieniu.

 81. Anonim pisze:

  Jakie wy tu pierdoły popychacie to głowa boli czytać tego nie idzie. Co jeden to lepszy geniusz. Ja zagłosuję na A. Odachowską i zdania nie zmieniam.Znam ją wiem na co ją stać i czego może dokonać. Dwie pozostałe panie hmmmm jedna niczym się nie popisała bo na burmistrza paniusia się nie nadaje druga nie ma nic do zaoferowania także głos stracony. Dlatego mam jeden wybór i go dokonam. A. Odachowska na ta panią stawiam popieram i jej kibicuję. Reszta w tej grze się nie liczy moi mili geniusze 🙂

 82. Asia pisze:

  no nieporównuj która ty sksisto niedobry ty ty ty

 83. ANONIM pisze:

  A TYM O CO CHODZI

 84. ANONIM pisze:

  I TAK IDĘ NA JUSTYNĘ ŁYJAK

 85. Jagoda pisze:

  Justyna, a może Jagoda Wątroba? Wybierzcie mnie, a będziecie mieli tu Bawarię i Oktoberfest w ramach folkloru.Prezes mi obiecał😎

 86. Rozważny pisze:

  A skąd to pani Justyna NABIERZE PIENIĘDZY NA TO CO OBIECUJE BO PONOĆ JAK ZOSTANIE BURMISTRZEM TO KASY BĘDZIE W BRÓD.

  • Anonim pisze:

   No żeby tylko nie został sam bród jak teraz, bezpieczniej będzie wybrać Jagodę Wątrobę (będzie Bawaria, Szwajcaria i Australia).

  • Anonim pisze:

   Przecież wiele nie obiecuje w porównaniu do innych!Ale może będzie bardziej ludzka.

  • wyborca2 pisze:

   PIS tak bedzie gospodarzyl ze efekty beda widoczne i w nastepnych wyborach bedziemy glosowac na PIS bez wahania i z czystym sumieniem.Pisowi zalezy na kilku kdencjach i dlatego dotrzyma slowa i nie oszuka jak obecna i poprzednie ekipy.

   • Anonim pisze:

    Zgadzam się warto zagłosować na panią Justynę przynajmniej PiS u władzy i pieniądze się znajdą ja k radni nie będą rzucać kłód pod nogi i robić na złość a nie dla Pyrzyc

    • wyborca2 pisze:

     Ludzie maja oczy i uszy i widza jak Polska sie zmienia ilu zlodziei i przekreciarzy trafilo za kraty.Trzeba byc kretynem zeby tego nie widziec.

 87. Tusek pisze:

  PIS nie sprzeda pyrzyckich przedszkoli, jestem o tym głęboko przekonany.

 88. Obserwator pisze:

  W.Tołoczko już sprzedał parter ratusza pyrzyckiego i teraz nie wiadomo kto ma go remontować jak piwnice są zalewane wodą.

  • czarny scenariusz pisze:

   Zlikwidował też porodówkę. Jak zostanie zastępca Podzińskiej likwidowanie i sprzedawanie przedszkoli pójdzie jak po maśle. Wprawę już mają.

 89. świadomy pisze:

  Kandydaci pisiory jak nie skłamią to prawdy nie powiedzą.
  Cały pis,my to oni tamto.A gów.no,tylko kłamać potraficie i gruszki na wierzbie obiecywać.Jak nie wybiorą to kasy nie będzie z centrali? Centralę się zmieni i komuchy z pisu zapłaczą.
  Zaczniemy 21,a skończymy w przyszłym roku i wtedy się sypnie klan.
  Pisowskim botom za 2zł od wpisu dziękujemy.

  • Anonim pisze:

   do świadomego….czy tylko pisiory jak napisałeś kłamią. To napisz co radni gminni i powiatowi zrobili dla poszczególnych gmin. Masz kolejny koncert życzeń – a wiedzą skąd wsiąść na to pieniądze??? Zobacz jaka jest aktywność wydawania kasy gminnej, powiatowej czy wojewódzkiego samorządu tak intensywnie przed wyborami. Tu robią dojazdy, wymieniają chodniki i nawet w Żabowie nawierzchnię drogi zerwali. Aż radny wojewódzki sobie zdjęcie zrobił.
   Pamiętaj tam gdzie władza to i pieniądze. Tylko szkoda że każdy sobie rzepkę skrobie przed wyborami a nie wspólnie przez całą kadencję. Może teraz nie musiał byś wybierać między tyloma chętnymi na wójtów, burmistrzów itp…

 90. Anonim pisze:

  Świadomy zgadzam się na 1000%

  • Anonim pisze:

   Świadomy?…pacjent psychuszki!
   Robienie ” remontów” i utrudnienia w ruchu drogowym na 2 tyg. przed
   wyborami, to robienie z wyborców kretynów!

 91. Anonim pisze:

  Występ w telewizji to jest hit. Pani rozwinie edukację bo obecna władza chce zamknąć przedszkola, będzie bezpieczniej i czysto. To może jakąś wyższą szkołę, akademie lub uniwersytet pyrzycki w ramach rozwijania edukacji powstanie. Pani Łyjak miałka, kłamie, pełna frazesöw i pustoslowia.

 92. Anonim pisze:

  Stek bzdur te hasła Łyjakowej.

 93. mintaj pisze:

  Sporo tutaj platfusów i kodomitów, ale jedyna droga dla nich, to ta na przejście graniczne w Kołbaskowie. Tam mogą sobie czekać na kapciowego Angeli, ups króla Europy czy też Machiavellego z Kaszub.

 94. Anonim pisze:

  W Pyrzycach same kompetentne i na wszystkim sie znające osoby mieszkają. To może tak niech każdy będzie burmistrzem.

 95. Helena pisze:

  Panienkę z afisza wywołują na fejsie do odpowiedzi i nic.KOlejna ,,mocna w gębie,,jak Mateuszek 🙂
  Strach teraz coś chlapnąć ozorem, bo już kilku procesy w trybie wyborczym przegrało i po dwie dyszki na cele społeczne trzeba było wysupłać.
  Czyli lepiej udawać i czekać ,a nuż jakoś to będzie i ciemny lud łyknie 🙂

 96. anonim pisze:

  Tylko ŁYJAKOWA , Podzińskiej na pasku Napieralskiego i kolegi Olgierda Geblewicza, który wydał zgodę na chlewnię w Myśliborkach – dziękujemy, Burmistrzem musi być osoba która przestrzega norm moralnych.

 97. anonim pisze:

  A Podzińska na jakiej uczelni studiowała kierunek zarządzanie i organizacja, na Akademii Rolniczej zaocznie ?

 98. Anonim pisze:

  Tylko Justyna, jest jedyna. Tylko Justyn jest jedyna!!!!!

 99. Piotr pisze:

  Marzena jest naj naj najlepsza.musi wygrać i wygra na 100 procent

 100. Anonim pisze:

  Marzena i Wiktor bardzo ładnie wyglądają na plakatach wyborczych jak Ken i Barbie.

 101. Bolek pisze:

  Betyna jaki wielki na bilbordzie, boi się, że ludzie zapomną o nim na karcie wyborczej a tak dużo zrobił dla powiatu, gminy, siebie.Znowu ma chrapkę być vice, a ja proponuję zdejmij garnitur i weź się wreszcie do uczciwej roboty.

 102. Wstyd mi za Was.. pisze:

  Drodzy..Wspaniali Nauczyciele (nie pedagodzy!)
  Wstyd mi za Was!
  Wczoraj (10 października), w PDK, dla Was właśnie , z okazji Waszego Święta..dzieci, młodzież, pracownicy PDK-u, seniorzy i pewnie wiele innych osób przygotowali mini koncert..
  poświęcili czas na próby, odświętnie się ubrali, wystąpili..
  a WY co????
  OLALIŚCIE ich!!!
  przyszła garstka osób, której w imieniu artystów baaaardzo dziękuję!

  Mam nadzieję, że jest Wam chociaż trochę głupio, chociaż troszeczkę wstyd!
  Jako Nauczyciele (nie pedagodzy!), przypomnijcie sobie moje słowa wtedy, kiedy będziecie mówić o patriotyzmie, szacunku dla drugiego człowieka, tolerancji, bezinteresowności, zaangażowaniu w działania dla innych, przynależności do środowiska..
  Wasze środowisko-Nauczycielskie-pokazało się wczoraj z najgorszej strony (a może jedynej!).
  Wstyd mi za Was!!!

  • Anonim pisze:

   Przepraszamy.
   Zamiarem naszym było OLAĆ podzińską.

  • Anonim pisze:

   Już od dawna nie ma Dnia Nauczyciela, jest Dzień Edukacji Narodowej. A więc wszystkich pracowników oświaty. Jeśli już chcą Państwo rozliczać, to może nie tylko nauczycieli?… To fakt, pedagogów wszyscy chcą stawiać do kąta! A tym razem się postawili władzy! O! Może należałoby się zastanowić, dlaczego? „Olewani” na co dzień, „olali” wiec wyborczy. Nie zasługują na miano pedagogów? Dlaczego? Bo nie godzą się na lekceważenie, zakłamanie, instrumentalne traktowanie? Prawdziwi Pedagodzy są z dziećmi co dzień, nie tylko od wielkich dzwonów (wyborczych)…

  • Anonim pisze:

   Pomieszały ci się epoki. „Sodówka”? Faktycznie, w starożytności pedagog był niewolnikiem, który prowadził chłopca na zajęcia. Ale niewolnictwo już dawno zniesiono i w wolnym czasie człowiek może robić, co mu się żywnie podoba. A pedagog to też człowiek…

  • Polak pisze:

   Brawo kadra Nauczycielska ze nie byliscie na tej farsie organizowanej przez Podzinska !dzis byłem na uroczystosci z okazji dnia Niepodległosci organizowanych przez fundacje otwarte okna !
   przy małym kosciele nie jestem zachwycony :organizacja słaba przedstawienie Bitwy Warszawskiej tez!ale to pierwsze w Pyrzycach napewno inne beda lepsze , ale pogoda piekna prawdziwy piknik tylko mieszkancy nie dopisali byli na innych imprezach!
   a kazdy Polak niekoniecznie fanatyczny patriota powinien 11 Listopada uszanowac ale tu nie było :Agitacji Politycznych a u Cyganów :Odachowska z :kielbasa Wyborcza # w PDK tez jakas impreza pod polityke :żenada nie tak powinno byc ja zagłosuje na PIS .

 103. zazianty pisze:

  Ale co to za święto (do tego nie w dniu od lat przyjętym) ograniczone do mini-koncerciku dzieci z PDK. Dzień taki wypada zaakcentować kopertówą a tak w ogóle to przyzwoitym wynagradzaniem za pracę jak za dawnych lat! A tu kicha! No to „olali”. Nie dziwię się.

 104. Anonim pisze:

  Sporo prawdy o sytuacji współczesnego pedagoga zawiera artykuł pod tym linkiem: kobieta.onet.pl/nauczyciel-ofiara-oswiatowej-przemocy/kx3wzy8 Tylko komu chce się czytać? najłatwiej hejtować…

 105. Ja pisze:

  Kabaret to Pani Łyjak którą po domach chodzi i obiecuje jak cały PiS. A debaty się boi bo co tu powiedzieć jak któryś z kandydatów zada trudne pytanie.

  • Pyrzyczanin pisze:

   Ty mądrala to sam kandyduj, pewnie wygrasz w I turze. To wszystko z tą debatą to prowokacja Ryśka i Piotra, chyba mają dużo do stracenia jak odpadnie Marzenka.Co ta za rzetelność jak wiadomo że prowadzący to bardziej niż zwolennicy obecnej władzy.

 106. mieszkaniec z wioski pisze:

  pytanie do pani Odachowskiej co pani zrobiła jak była pani zastępcą burmistrza odpowiem nic A teraz z tym komitetem co jest w gazetach pyrzyckich to jest śmiech i lekceważenie mieszkańców pyrzyc i wsie

 107. Anonim pisze:

  Bała się jednego pytania p Justyna to jak chce być burmistrzem na sesji radni zadają dużo trudnych pytań mieszkańcy też nie przebierają w trudnych pytaniach szkoda że nie odnosi się kandydatką do oświadczenia o debacie

  • Anonim pisze:

   Rzekomo jakiego pytania miała się obawiać. Przecież pyrzycka debata to ustawka pod POdzińską.

   • Ja pisze:

    Redaktorzy mieli każdemu kandydatowi zadać tylko jedno pytanie, pozostałe kandydaci między sobą. Więc jaki by to nie było pytanie, czy z ustawki czy nie to żaden nie powinien się bać jeżeli chce być burmistrzem. Śmiech na sali gdy sztab mówi o ustawce, a to jedno głupie pytanie i sraczka. Porażka

    • Marek pisze:

     Tak to jest jak się nie ma nic do powiedzenia i boi się konfrontacji. W kraju są różni dziennikarze, z różnych opcji, zadają ciężkie pytania i nikt od nich nie ucieka, czasem politycy ściemniają ale odpowiadają A tu zwykły strach przed kompromitacją. Uznali że lepiej się nie kompromitować tylko chodzić po domach i obiecywać. Jak wybiorą to jakoś to pójdzie później. Weźmie sobie mówce zastępcę i będzie odpowiadał na sesjach, tam będą padać ciężkie pytania dopiero,

 108. nie nauczyciel pisze:

  Wstydzili byście się urzędasy, kosztem nauczycieli i dzieci robić sobie kampanię wyborczą. I jeszcze takie komunistyczne teksty o nie pedagogach. Wstyd i hańba -weźcie się do roboty lepiej.

 109. Edi z Dworca pisze:

  Chcesz zmian tonie głosuj na Podzińska , Lipińskigo ,Serdakowskiego

 110. Edi z Dworca pisze:

  losuj na P. Łyjak

 111. mieszkaniec Sikorskiego pisze:

  Zgadzam się na panią ŁYJAK zagłosujmy będą zmiany

 112. ciekawski pisze:

  Podziękujmy Marzence i jej klice już w pierwszej turze.

 113. Pyrzyczanin pisze:

  Pyrzyce POBUDKA!!!!!!!!!!!!!!!!!
  I DOŚĆ GŁUPIEGO MYŚLENIA W STYLU …….TAPLARY

 114. Piotr pisze:

  Marzenka genialny i idealny gospodarz pyrzyc…wszyscy głosujemy na marzenie…

 115. Anonim pisze:

  Nie ma na kogo głosować! Ani na burmistrzów ani na radnych! Łyjakowa po koneksjach się dostała, cała rodzina Budynków pcha się na świecznik! Podzińska nie sprawdziła się, Odachowska karierowiczka pseudofeministka! Lipiński nie potrafi żyć bez „stołka”, zawsze tylko czcze gadanie! Serdakowski kolejny karierowicz, pcha na radnych ludzi znikąd, Wilde to porażka jakaś, wiecznie skacowany!

 116. Jagoda Wątroba pisze:

  Kcem do pałacu

 117. Budynek Mirosław pisze:

  Nazywam się Mirosław Budynek i odniosę się do Anonima w 1999 r uruchomiłem hodowle pieczarek zatrudniłem trzydziestu pracowników na pełen etat i opłaty ZUS.Płaciłem stawki jakie obowiązywały na rynku naszego powiatu,od 1983 r działałem w partii Konfederacji Polski Niepodległej. Zostałem radnym rady miejskiej pięć kadencji doprowadziłem do remontu ul Kwiatowej, Różanej i Willowej.Zawsze wspierałem inwestycje drogowe,wodno-kanalizacyjne doprowadzenie gazu do wszystkich wsi naszej gminy. Za własne pieniądze wyremontowałem świetlice w miejscowości Rzepnowo. Przez cały okres działalności politycznej nigdy nikogo nie obrażałem mimo wielu różnic. Zostałem wyróżniony nagrodą za działalność gospodarczą Srebrną Pyrzyczanką i Statuetką Nike Ludzie powiatu pyrzyckiego.Mimo że przeszedłem ciężką chorobę nie poddałem się i działam dla dobra naszej małe ojczyzny. Jeśli chodzi o Justynę Łyjak wszystko zawdzięcza sobie ukończyła szkołę średnią z czerwonym paskiem studia dzienne praca dyplomowa tytuł magistra z wyróżnieniem. Jest osobą pracowitą sumienną i słowną co prawda do partii zapisałem ją ja ale resztę zawdzięcza sobie. Odniosę się do debaty to ja byłem i jestem przeciw takiej propozycji debaty wg P. Tańskiego. Jeśli chodzi o program to jest codziennie przedstawiany przez premiera M. Morawieckiego przypomnę remonty dróg i chodników,mieszkania+,ocieplanie mieszkań, wymiana stolarki okiennej, pieców węglowych. Odwiedzają nas ministrowie Kopeć i Mucha we wtorek będzie P.Rafalska w środę P. Kwieciński. Powiem tak skoro odwiedzają nas tak znakomici goście to znaczy że Justyna Łyjak jest dla nich ważna i jest szansą dla naszej gminy nie zmarnujmy tego. Uważam że jest na kogo głosować to Justyna Łyjak

  • Anonim pisze:

   Żadni to znakomici goście! To wstyd dla Pyrzyc, że PiSowcy tutaj przyjeżdżają, to partia obłudy i zakłamania! Nie ma Pan z czego się cieszyć, że Pana córka startuje z ich listy, to Ją jeszcze bardziej dyskredytuje w oczach ludzi myślących, bo nikt o zdrowych poglądach i zmysłach nie głosuje na taką partię-nieudacznikow i złodziei! Oczywiście pracę Pana córka dostała na pewno dzięki wynikom w nauce a nie znanemu tacie?;-))) Taką ciemnotę to niech Pan wciska wyborcom PiS!!!!

 118. ciekawski pisze:

  To co wyprawia KWW Marzeny z banerami na ulicy dworcowej to jakiś idiotyzm, widać , że jedna kadencja wystarczy , żeby szastać kasą na lewo i prawo, kto płaci za ten cyrk.

  • Edi z Dworca pisze:

   Tak 25 plakatów na płocie przystankowym busa ,idiotyzm i tylko tyle ale to się skończy nie głosujcie na nikogo z obecnej rady , takiej
   rady jak ta ostatnia nie było od początku transformacji

 119. Obserwator pisze:

  A ja pohejtuję tego radcę co już próbował zostać burmistrzem cztery lata temu.Teraz od małego stołka próbuje zaistnieć.Gościu twoje parcie na szkło jest żałosne, nic nie reprezentujesz tylko skaczesz jak Rysio Cz. pewnie kto więcej zaoferuje? Teraz próbujesz romansu z PiSem? Zabawne,i nie ma pewnie to żadnego znaczenia, że żona pracuje tam gdzie Jystyna Ł?
  Myszy prędzej Cię zjedzą jak pszenicę twojego guru z Wolina niżli radnym zostaniesz.Przyszły radny z Wawy zamierzana sesje dojeżdżać, czy już gąrąco sie zrobiło i szuka,gdzie by tu przycupnąć?Dobrze,Romek się wstrzelił z tą karykaturą, dupek żołędny kiedyś się taką kartę nazywało 🙂 Zalecam stoperan..

  • Mieszkaniec pisze:

   Do obserwatora, zainwestuje chłopie w lepsze denka bo te Ci nie wystarcza. Mylisz dwie osoby o jednym nazwisku i wieżach krwii. Z PiS startuje Hubert Łuszczył, którego jest to debiut na scenie politycznej i którego zobaczymy pracuje z przyszłą burmistrz p. Łyjak, a jego bratem Miłoszem, który był radnym i startował na burmistrza. Wypadalo by przeprosić za pisanie glupot

 120. Młoda matka mieszkanka Pyrzyc pisze:

  Wypowiem się bo ja zkolei inne spojrzenie na obecne wybory mam, może sie ktoś że mną zgodzi. Dla mnie nie będzie to wybór pomiędzy przekonaniami partyjnymi, wszyscy obiecują gruszki na wierzbie, pieniędzy w gminie nie ma i to od Wieluuuu lat, nagle się nie pojawia. Kampania polega na sciemnianiu i obiecywaniu. Dla mnie będzie to wybór tylko człowieka.Ja od wielu lat pracuje w Szczecinie, codziennie dojeżdżam A jestem mama i zależy mi na kazdej zlotowce i każdej minucie dla dziecka i z dzieckiem. Znam mnóstwo osób dojezdzajacych…chcących się wykazać innych doceniony. Nasze miasto nie oferuje pracy dla ambitnych młodych ludzi którzy chcą i mogą więcej ale nie za minimalną krajową. Codzienne dojazdy za chlebem jest męczący dla całej rodziny, codziennie ryzykujesz na trasie życie, Panie pracujące w gminie to Panienktorych mężowie pracują jeszcze dalej bo za granicą…bo jak tu żyć za minimalną. Ja będę głosować na kogoś młodego bo ten ktoś może komus takiemu jak ja bo może komuś takiemu pomoże i będzie mógł godnie żyć i nie dojeżdżać A być z rodziną na miejscu…choćby jednej osobie…bardzo bym chciala spotkać na trasie chodź jedną osobę że starej gwardii którą pod wpływem nowych układów z9baczy jak to jest dojeżdżać kawał drogi do pracy…I żeby zobaczyła jak młodzi zdolni wykształceni i ambitni ludzie muszą sobie radzić bo stare pierdziele nic sobą nie reprezentujący siedzą od wielu lat na tych samych stołkach, nic wieku nas nie zmieni póki oni zostaną. Młodzi weźmy sprawy w swoje ręce!!!!

  • Anonim pisze:

   I starych pierdzieli wystrzelamy durna babo.

   • Anonim pisze:

    Też obecnie pracuje w Szczecinie. Mieszkańcem Pyrzyc jestem od lat 40. Niestety obecna władza skutecznie przekonała mnie zmiany miejsca zamieszkania. Na chwilę obecną nie kalkuluje się traktować Pyrzyc jako sypialni, miejsca odpoczynku. Drogo, brudno i brak perspektyw rozwoju miasta. Z ostateczną decyzją wytrzymałem się do wyborów. Wiem że wielu moich znajomych myśli podobnie. Szkoda kiedyś to było naprawdę fajne miasto.

   • Młoda matka mieszkanka Pyrzyc pisze:

    O właśnie odezwał się jeden z nich:)nie martw się dla takich też się miejsce znajdzie:)

 121. mieszkanka pisze:

  ludzie tylko nie LIPIŃSKI – to porażka

 122. Anonim pisze:

  Na dworcowej odlot pani burmistrz na księżyc z 1 peronu dw PKP

 123. Jagoda Wątroba pisze:

  Głosujta na mnie, chcem do pałacu, obiecam wam co chceta, powiecta co chceta i wam obiecam. Obiecuję.

  • Anonim pisze:

   Chcemy więcej zleceń projektów budowlanych. Projekt kosmodromu koniecznie należy zlecić. Mamy płasko, dennie i głupio, może będą chcieli u nas kosmici wylądować. Muszą mieć taką możliwość.

   • UFO pisze:

    Chcemy więcej zleceń projektów budowlanych. Projekt kosmodromu koniecznie należy zlecić. Mamy płasko, dennie i głupio, może będą chcieli u nas kosmici wylądować. Muszą mieć taką możliwość.

  • Anna pisze:

   Kura rozwiązałeś już zagadkę?

 124. Anonim pisze:

  Kura zwariował. Podzinska dała po kuprach kurze i jego kwoce. Taka jest prawda. Uspokój się bo cię szlag trafi z tej bezsilności. Piejesz jak stary kurak. Pozdrów przyjaciela rodziny skazanego nieprawomocnym wyrokiem Jerzego Marka o. Charakterystyczne jest u złodziei że podejrzewaja innych o kradzież. To jest ten przypadek u kury.

 125. Anonim pisze:

  Żadnego PiS-u!!!

  • Polak pisze:

   Capy z KOD i innych im bardziej wsciekacie sie na PIS to wiecej wyborców na PIS zagłsuje zobaczcie na ul.Dworcową jak duzo plakatów Marzenki ha ,ha ona liczy na poparcie takich jak wy i meneli ,a gdzie Betyna słabo sie reklamuje no i Piotrowska ta najwazniejsza w Radzie !tez jej ni ma panie hej ,a moze licza na kombinacje przy urnach ?

  • Polak pisze:

   PIS,i tylko PIS żadne kombinatory ,i nieudacznicy won od koryta bo tylko
   PIS dotrzymuje słowa robi niewiele ale robi własnie dla obywateli ,i PIS
   popełnia błedy ,nie rzadu bez pomyłek wierze im to jest własnie dobre.

   • Anonim pisze:

    Weź ty „prawdziwy polaku” z tym PiSem wyjedź za granicę! My, „niePolacy” mamy dosyć tego chamstwa, buty, prymitywnych, niekompetentnych ludzi! Kolesiostwa! Sztamy z klerem! Skłócania ludzi! Nepotyzmu! PiS to ZŁO!

    • Anonim pisze:

     Chyba coś POmyliłeś z obecną Burmistrz, POpytaj ludzi kto jest butny, arogancki, i zatrudnia niekompetentnych ludzi (syn pewnej radnej). Zapytaj o kolesiostwo, kto remontował świetlice, kto remontuje drogi, zabytkowy kibel, złoty płot. Jeszcze wymieniać

    • anonim pisze:

     To Betyna i Podzińska są w PIS, nie wiedziałem.

 126. mintaj pisze:

  Tylko PiS, i nie ma innej alternatywy, Dość lewactwa w pięknym mieście Pyrzyce.

 127. mintaj pisze:

  Lewacy mają jeszcze to do siebie, że próbują ubliżać innym. Mając mózgu na poziomie eksumowanej stułbi. Nauka im już nie pomoże, są genialnymi rozwielitkami. Tylko PiS, gdyż innego wyjścia nie ma, no chyba że chcemy mieć tutaj według lewaków utopijną wizję rozwoju naszego miasta.

 128. ten pisze:

  Obyś jeszcze na PiS nie płakał.

 129. mintaj pisze:

  Jak widać po wpisach, w tym mieście było i jest wielu pracowników byłego urzędu bezpieczeństwa. Natomiast ich skowyt za utraconymi apanażami z racji odebrania zbyt wysokich emerytur jest wprost bezcenny.

 130. Jagoda Wątroba pisze:

  Witam Was.
  Nie stać mnie na zlecenie wizualizacji basenu w Pyrzycach ale obiecuję Wam, że ja wybuduję dziesięć razy większy i fajniejszy.
  Pozdrawiam Jagoda Wątroba.

 131. zzz pisze:

  PIS wyjdzie wyjdzie nam bokiem zobaczcie co robia same podwyżki nam szykują

 132. Anonim pisze:

  Nikt normalny na to badziewie nie zagłosuje. Taką mam nadzieję.

 133. onaa pisze:

  Kwestia sprzątania w Pyrzycach była już nie raz poruszana jest faktem że Starostwo nic nie robi żadnego sprzątania na swoich ulicach chyba nie wiedzą gdzie mają swoje tereny . To może trzeba zmienić władze albo zlikwidować Starostwo skoro nie potrafią dbać o porządek w Pyrzycach. I to się ciągnie też latami . Kiedyś to było widać że Pyrzyce jest zadbane jakoś lepiej to wyglądało . Ciekawe czy i w którym wieku w Pyrzycach powstaną miejsca pracy żeby nie trzeba było jezdzić do pracy kilometrami. Pyrzyce te miasto zamarło wygląda tak jakby czas się zatrzymał nie to co kiedyś że miasto żyło. Brak inwestycji od lat nic się nie zmienia chyba że za Lidlem wykopali dziurę i na tym koniec chyba ziemi komuś brakowało to wykopali.

 134. ciekawski pisze:

  40 lat po wyborze JP2 a z listy PO=N startuje lewicujący nowoczesny katecheta z ZNP, na fb broni go beneficjent zdobytych głosów narcyz Wiktor, świat oszalał.

 135. ciekawski pisze:

  Przeglądam GZP i czytam o tym, że Staciwa z Betyną zdmuchnęli świeczki z urodzinowego tortu, mogli jeszcze zaprosić Szymańskiego z Rejtana i wszystko byłoby jasne. Podzińska gratuluje Wancerzowi a on z roku na rok coraz większy,za segregowane śmieci płacimy 13 zł, pozyskane surowce wtórne PPK sprzedaje a ci którzy nie segregują płacą tylko 24 zł i mają wszystko w d….., 100% ich śmieci trafia na składowisko.Panie Wancerz weź się do roboty i naucz poprzez podwyżkę segregować śmieci tych którzy tego nie robią, to takie proste.

 136. Taki on pisze:

  A czy to prawda, ze Pan Majak z Pisem sie dogadal?????baaaa i ma ich poparcie

 137. Ja pisze:

  Pani Podzinskiej trzeba dac szanse. Zaczela duzo robic dla gminy. Splacila sporo dlugu a tego nikt nie widzi.

  • Anonim pisze:

   Bzdury, trwoni kasę, sygnał do monitoringu 80 tys rocznie. Komu to potrzebne? Ktoś ma drogą zabawkę . Policja już nie ma co robić, jeździ busem po liście i statystyki nie jest w stanie wyrobić. Jedyne groźne wykroczenia z jakimi maja do czynienia to przejazd rowerem przez pasy.

 138. ten pisze:

  Tak popieram pani Podzińska dalej burmistrzem.A jak przyjdzie inny to co kasę przyniesie nie wierzę w cuda.

  • olo pisze:

   wiem, że spłaca długi zaciągnięte przez Kazimierza L. to trzeba być mistrzem żeby spłacać tyle milionów długu i jeszcze ciągnąć kilka inwestycji nawet tych małych. Łatwo krytykować…

  • zzz pisze:

   Tak tylko pani Podzińska dalej na burmistrza ,tyle splaciła długu to nikt nie po dziekuje tylko umieją psy wieszać na tą osobę a dobrego słowa nie usłyszała i podziękowania

   • Anonim pisze:

    Tak? To po cholerę obciąża mieszkańców Pyrzyc kolejnym kredytem? Mamy dosyć takiego zarządzania! Dziękować to mogą wsie i firmy, które się spasły naszym kosztem…

 139. Anonim pisze:

  Smród jak skurwiesyn przy urzędzie ……. nie ma czym oddychać.

 140. zzz pisze:

  Ty Anonim Jaki smród przy urzedzie nie masz czym oddychać chyba u siebie a smarujesz urząd

 141. nie debil pisze:

  Pan Majak dogadał się ze wszystkimi (aby tylko wejść do rady),
  Pani Podzińskiej dajmy szansę z Panem Majakiem i będzie dalej jak jest albo gorzej.

  • Anonim pisze:

   Co ty! P. Marzena bez swoich koalicjantów nie zaistnieje! Każdy nie debil to widzi! A p. Majak to akurat opozycja… I to On stanął murem za przedszkolami. Dla dobra sprawy czasem trzeba się dogadać że wszystkimi…

  • Anonim pisze:

   Oj! nie ze wszystkimi się dogadał. Każdy normalny to widzi! Coś ci się pomieszało…

  • anonim pisze:

   Majak to najlepszy radny, Marzenka marzyła, żeby go pozyskać do swojej słabiutkiej drużyny.

   • Anonim pisze:

    Tylko, że on nie chciał być w tej drużynie… Ma swoje zdanie! Pamiętamy walkę o przedszkola! Oglądamy sesje. Ma chłop cierpliwość do tej zaciężnej armii blondynek…

 142. anonim pisze:

  Urzędnicy w czasie pracy wypisujecie peany na cześć Marzenki, już Geblewicz nie przytuli już po PO i PYRZYCE Plus, czy Marzenka wie ze w Okunicy woda jest dostarczana rurami zawierającymi azbest,a Wancerz za syf w mieście bierze 185 tysięcy rocznie.Żegnaj Marzenka już w pierwszej rundzie.

 143. Anonim pisze:

  Do 16.32 urzędnicy nie piszą peanow na cześć Podzinskiej. Ze względu na jej racjonalne gospodarowanie się pieniędzmi nie dostali podwyżek płac.Splaca długi, inwestuje, a to nie wszystkim się podoba. Każdy by chciał tu i teraz, ale to się nigdzie nie uda. Chyba że w PiS. Jutro ponoć przyjeżdża do Pyrzycach Papież Franciszek żeby poprzeć Łyjak.

 144. ANONIM pisze:

  Prawda że byli ministrowie i to trzech w tym najważniejszy od środków unjinych Kwieciński problem w tym że od roku mówią Pisowcy zaczniji inwestycję a reszte dolożymy nie bede robić POswjemu wezme kredyt i dlatego jest jak jest brud P Podzińska to już koniec pa pa pa pa

 145. anonim pisze:

  dzisjaj też był minister od sportu widział Pyrzycki stadion był pod wrażeniem bieżni murawy pytał o gopodarza koledzy z SLD PSL PO LIPA czas na zmianę

 146. anonim pisze:

  W tym tygodniu ministrów było sześciu oc tu chodzi

  • wyborca2 pisze:

   Jak to o co?Znaczyto ze Justyna Lyjak moze liczyc na pieniadze dla Pyrzyc.Dla pozostalych PINIENDZY nie ma i nie bedzie Jest to wSkazanie jak nalezy glosowac.Tylko Justyna LYJAK.Nie zmarnujmy kolejnych 5lat.

 147. Anonim pisze:

  Kwiecinski już most obiecał Jakiemu w Warszawie. Łyjak tylko poparł i stwierdził że ma kompetencje. Gdzie się on o tym dowiedział i do czego ma te kompetencje to nie mówił. Justynka wyraziła radość z przybycia tak znamienitych gości szeroko się uśmiechając i kiwala jeszcze głową że się ministrem zgadza.

 148. anonim pisze:

  tylko tyle zatkało a co o stadionie powiesz o drogach, chodnikach do piniędzy to wy

 149. Anonim pisze:

  Justyna Łyjak ma kompetencje to prawda jest magistrem skończyła studia dzienne a reszta kandydatów

 150. Ela pisze:

  Pani Marzenka temat przedszkoli na razie zawiesiła, do czasu następnej kadencji. Takie wyraziła zdanie, także oby nie miała okazji.

 151. Jagoda Wątroba pisze:

  teraz som, wicie rozumicie, drużyny, takie drużyny bardziej teraz som

 152. anonim pisze:

  może złodziejami bym nie nazywał ale nie kompetentni to są a przez to kosztowni dla gminy

 153. Daniel Zahorenko pisze:

  Dzisiaj kończymy kampanię poprzedzającą wybory samorządowe. W niedzielę wszyscy będziemy wybierali osoby, które przez 5 lat będą dysponowały z naszego wyboru – naszymi pieniędzmi jako radni, burmistrzowie itd.
  Warto zatem iść na głosowanie i dokonać właściwych wyborów.
  Obecne rządy trudno ocenić na więcej niż dostateczne. Niezrealizowane zostały obietnice. Dziś z kolei mamieni jesteśmy pustymi, wyborczymi spotami Pani Burmistrz.
  Mimo prowadzonych przez kilka tygodni dyskusji na FB z Panią Marzeną Podzińską nie mogłem się dowiedzieć kilku istotnych spraw: dlaczego w Pyrzycach podmioty są nierówno traktowane, ile mają kosztować nowe obietnice wyborcze, kto będzie stanowił bezpośrednie zaplecze Pani Marzeny czy prawdą jest, że vice burmistrz będzie pochodził z pyrzyckiej Platformy Obywatelskiej.

  Ja także startuję w wyborach na radnego miejskiego z okręgu nr 2, jako kandydat niezależny, podobnie jak cztery lata temu. Jeżeli zostanę wybrany, także będę podlegał ocenie.
  Moje poglądy, życiorys, zawodowe dokonania są powszechnie znane i ogólnie dostępne.
  Jedno obiecuję, jeżeli dane mi będzie zostać radnym będę patrzył władzy na ręce w ten sposób by poszanowanie znajdowała każda wydawana publiczna złotówka. To moje zobowiązanie.
  Z wyrazami szacunku
  Daniel Zahorenko

 154. No no no pisze:

  Daniel, masz racje teraz w tym okręgu tobie stołek się należy

 155. Anonim pisze:

  Do sejmiku głosujcie tylko na listę PIS a zmiany w Pyrzycach będą
  widoczne , pogonić szarańczę PO SLD PSL z władz Sejmiku samorządowego

 156. Anonim pisze:

  Następny nawiedzony bo kupiony

 157. Anonim pisze:

  Do rady powiatu nie głosujcie na listę PO szczególnie na nr1 Wiktorka

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.