MIAŁ W MIESZKANIU 1,5 KILOGRAMA MARIHUANY

        Pyrzyccy kryminalni zatrzymali 34 – latka podejrzanego o posiadanie środków odurzających. Mężczyzna usłyszał już zarzuty i został objęty policyjnym dozorem. Grozi mu kara do 3 lat pozbawienia wolności.

          Kolejny raz pyrzyccy kryminalni na podstawie wcześniej zebranych informacji swoje działania zakończyli pozytywną realizacją. Policjanci zatrzymali 34-letniego mężczyznę, mieszkańca powiatu pyrzyckiego, który w mieszkaniu przechowywał środki odurzające oraz hodował konopie indyjskie. W wyniku przeszukania kryminalni ujawnili i zabezpieczyli worek z zawartością suszu roślinnego. Ponadto w mieszkaniu funkcjonariusze zabezpieczyli także 7 krzaków konopi. Mężczyzna został zatrzymany i przewieziony do komendy w celu wykonania czynności.


reklama
     

        Na miejscu w jednostce policji zabezpieczony susz zważono i poddano badaniu testerem narkotykowym. Okazało się, że jest to ponad 1,5 kilograma marihuany. Mężczyzna trafił do policyjnego aresztu, następnie po zebraniu materiału dowodowego przez policjantów usłyszał zarzuty.
Prokurator rejonowy zastosował wobec mężczyzny środek zapobiegawczy w formie dozoru policyjnego. Za przestępstwo jakiego dopuścił się 34 – latek ustawa o przeciwdziałaniu narkomanii przewiduje karę do 3 lat pozbawienia wolności.

st. sierż. Marcelina Pałaszewska
KPP w Pyrzycach


reklama
      

5 odpowiedzi na MIAŁ W MIESZKANIU 1,5 KILOGRAMA MARIHUANY

 1. Konopka pisze:

  Sądząc po lekturze za donicą z roślinką, właściciel był przekonany, że postępuje legalnie…

 2. Ala pisze:

  Panie Konopka „to zdjęcie już jest zrobione na komisariacie”

 3. tomek pisze:

  Najlepsza jest zawartość worka… jakiś syf a nie marihuana. i 34latek musial isc na współprace jesli dostal dozor policyjny

 4. Anonim pisze:

  przeciez w tym worku to same odpady gowno warte takich lisci to kazdy na polu z samosiejka moze zebrac 5 ton

 5. ja pisze:

  kto to? konkrety jakieś, a nie tylko takie powierzchowne info…

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.