Rusza Przystanek Wolontariat 2016

      Wolontariat, aktywność obywatelska, zaangażowanie społeczne i aktywni ludzie to hasła Przystanku Wolontariat, czyli wydarzenia, na które Państwa gorąco zapraszamy w dniach 5-9 grudnia 2016 r. w Szczecinie i w regionie. Pretekstem do corocznego kilkudniowego świętowania jest Międzynarodowy Dzień Wolontariusza obchodzony 5 grudnia.

          W tej edycji chcemy sprawić, by osoby niezaangażowane zainteresowały się wolontariatem i przekonały się, że wolontariuszem / wolontariuszką można być w każdym wieku, a aktywności, w których potrzebna jest pomoc jest bardzo wiele. Będzie okazja, by spotkać się ze wspaniałymi ludźmi, którzy są już wolontariuszami, zasmakować w ofertach wolontariatu lokalnego i europejskiego, zaangażować się w akcje, albo zdecydować się na wolontariat systematyczny. #Wypróbuj wolontariat i #PrzystanekWolontariat – na pewno każdy znajdzie coś dla siebie!


reklama
      

           Program można sprawdzić na www.przystanekwolontariat.eu, by być na bieżąco warto polubić www.facebook.com/PrzystanekWolontariat

         W filmik promocyjny wydarzenia zaangażowali się wolontariusze i pan Aleksander Doba, który niejednokrotnie podejmuje działania wolontariackie – film można obejrzeć tutaj.

          Patronat Honorowy nad wydarzeniem objął Marszałek Województwa Zachodniopomorskiego Olgierd Geblewicz. Program wydarzenia jest tworzony w ramach współpracy między instytucjami publicznymi i organizacjami pozarządowymi.

 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.