Dzień Dziecka w Przelewicach

         01 czerwca br. na sali sportowej przy Gimnazjum im. OZP w Przelewicach odbył się Dzień Dziecka, gdzie nasze dzieci z terenu gminy wzięły udział w imprezie, którą prowadzili Anna Roman i Daniel Nowacki z Gminnego Centrum Kultury w Przelewicach przy wsparciu pracowników z Urzędu Gminy i Ogrodu Dendrologicznego w Przelewicach. Nad bezpieczeństwem dzieci czuwali nauczyciele, strażacy z OSP Przelewice i policjanci z Komisariatu Policji w Lipianach. Wszystkim dzieciom zapewniono bezpłatny transport.

       W tym wyjątkowym dniu zapewniono dzieciom poczęstunek, w tym m.in. lody, watę cukrową, kiełbaski z grilla, pyszne ciasto upieczone przez rodziców oraz wiele ciekawych atrakcji tj. zabawy na wesoło, konkurencje drużynowe, zamki dmuchane, minonki i malowanie twarzy. Były też pokazy strażackie, w których dzieci również chętnie uczestniczyły.


reklama

         Wójt Gminy Mieczysław Mularczyk serdecznie dziękuje wszystkim, którzy zaangażowali się w sprawną organizację przedsięwzięcia, w tym pracownikom Gminnego Centrum Kultury i Urzędu Gminy oraz Ogrodu Dendrologicznego Przelewice, nauczycielom, strażakom z OSP Przelewice i policji z Komisariatu Policji w Lipianach, paniom, które upiekły ciasto. W sposób szczególny dziękuje naszym sponsorom, w tym firmie „Karsko” Sp. z o.o. i wszystkim innym życzliwym osobom, którzy przyczynili się do uświetnienia tego wyjątkowego dnia.

Anna Garzyńska

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.